Přejít k hlavnímu obsahu

Krevní skupina předpovídá vaši budoucnost víc, než si myslíte: Nuly umí vydělávat peníze, áčka nebývají kreativní

Mnoho lidi věří v horoskopy a v to, že ovlivňují více či méně vaši povahu a životní rozhodnutí. Podle Japonců má zase na charakter lidí vliv krevní skupina. Podle některých tradic dokonce ovlivňují vztahy a lásku. Je na tom něco pravdy?

V Japonsku není neobvyklé, že si partneři, než se vezmou, sdělují svou krevní skupinu. Možná je na tom, že má vliv na vaši osobnost, něco pravdy. Krevní skupina se může pojit s tím, jaká je vaše osobnost a dokonce i předurčuje, do jisté míry, budoucnost. Věříte v to, že vaše krevní skupina může mít vliv na vás a vaši budoucnost? Podívejte se, co o vás říká právě ta vaše krevní skupina.

Krevní skupina 0: Soutěživost je vaše druhé jméno

Lidé s touto krevní skupinou jsou lidé zvědaví a jejich povaha je velmi dobrá. V každém vidí to pozitivní, ale mají také svou hlavu a když něco není po jejich, je to těžké. Prosadit si svou je dobré pro svět byznysu, kde se umí také pořádně prosadit a vydělat peníze pro ně není žáden problém. Přátel mají málo, ale zato jsou jim věrní a je na ně spolehnutí. Soutěživost je jejich druhé jméno a umí se vybičovat k lepším výkonům, jen aby byli první. Jsou dobří ve vedoucích funkcích.

Krevní skupina A: Nikdy nenecháte nikoho na holičkách 

S touto krevní skupinou se pojí obvykle lidé citliví, kteří sází na perfekcionismus. Práce v týmu je pro ně důležitá a umí v ní velmi dobře vynikat. Jejich smysl pro empatii je velmi vytříbený, někdy však mohou být trochu úzkostliví. Nenechají nikoho ve štychu a jsou pracanti, kterým nedělá problém metodická práce, kde je přesně daný postup. Kreativita pro ně může být spíše problémem. 

 

Mohlo by se vám líbit

Nemoci podle krevních skupin: Nuly se dožívají nejvyššího věku, béčka mají neklidnou mysl

Známe nazpaměť své telefonní číslo, adresu, ale pokud se nás někdo zeptá, jakou máme krevní skupinu, většinou tápeme. Ta však bývá jedním z klíčových faktorů, kdy můžeme identifikovat predispozice k určitým nemocem, ale také si podle ní určit skladbu vhodných potravin.
svetzeny.cz

Krevní skupina B: Často myslíte sami na sebe

Lidé s touto krevní skupinou se popisují jako veselí s často dobrou náladou, kterou rádi šíří okolo sebe. Proto mohou být hodně oblíbení. Pokud si myslíte, že díky tomu mají spoustu přátel, nemusí to být pravda. Hodně řeší svou vlastní individualitu a to, že mnoha lidem mohou přijít excentričtí. Nechybí jim kreativita a rádi se podílí na všem, co se s ní pojí. Jsou to lidé, kteří myslí na sebe a často řeknou věci, které si myslí, aniž by řešili, zda to druhým ublíží nebo ne.

Krevní skupina AB: Milujete esoteriku

Tuto krevní skupinu mají lidé, kteří jsou tak trochu záhadní a tajuplní. Nikdy u nich nevíte, na čem jste a mohou vás často překvapit, někdy mile, jindy nemile. Často mají umělecké zaměření, šestý smysl a věnují se esoterice. Jejich chování nelze snadno rozklíčovat, je záhadné a často nevyzpytatelné. Jsou ti, kteří bez problémů zastanou umělecké pracovní posty. Jsou také dobří v komunikační sféře a nevadí jim vyjednat si podmínky

 

Zdroj článku