Přejít k hlavnímu obsahu

Horoskop: Nejhorší březen 2023 čeká dvě znamení zvěrokruhu. Panny, mějte se na pozoru

Info ikona
Horoskop

Březen je tady! Mnozí se již těší na oficiální začátek jara 20. března 2023, ale i když se někteří možná těší a dostanou svou první jarní horečku, některá znamení zvěrokruhu budou ve třetím měsíci roku čelit nepříjemným výzvám. Horoskop prozrazuje, pro která znamení zvěrokruhu se blíží náročný březen 2023.

Čínský horoskop: Nejhorší březen čeká Draky, Opice neodolají svým bývalým partnerům

svetzeny.cz

1. znamení zvěrokruhu: Panna

Zrozenci v Panně jsou v březnu obzvláště citliví a rychle se cítí napadeni. Venuše od konce února vytváří sentimentální náladu, která je zvláště silná v prvních dvou březnových týdnech. To zajišťuje, že se znamení zvěrokruhu často cítí nepochopeno, což může vést ke konfliktům v lásce i v práci. Naštěstí je zlepšení v druhé polovině března opět na dohled: Panny se opět cítí více samy sebou a jejich myšlenky se pozitivně mění, když cvičí nebo chodí na dlouhé procházky.

2. znamení zvěrokruhu: Ryby

Březen 2023 má také pro Ryby připravených hned několik výzev. Saturn přechází do znamení a tento přechod je charakterizován transformací. Pro Ryby, které se rády pohybují ve své komfortní zóně, to bude těžké: Blíží se změny a procesy, na které si znamení zvěrokruhu musí zvyknout. Navzdory všem nepříznivým vlivům bude ke konci měsíce v práci stále pár chvil, kdy pocítíte úspěch - do té doby však musíte zatnout zuby!

Zdroj článku