Přejít k hlavnímu obsahu

Horoskop: Nejhorší březen 2023 čeká dvě znamení zvěrokruhu. Panny, mějte se na pozoru

Březen je tady! Mnozí se již těší na oficiální začátek jara 20. března 2023, ale i když se někteří možná těší a dostanou svou první jarní horečku, některá znamení zvěrokruhu budou ve třetím měsíci roku čelit nepříjemným výzvám. Horoskop prozrazuje, pro která znamení zvěrokruhu se blíží náročný březen 2023.

Mohlo by se vám líbit

Čínský horoskop: Nejhorší březen čeká Draky, Opice neodolají svým bývalým partnerům

Jak se vám bude dařit dle čínského horoskopu v březnu? Komu bude přát štěstí a kdo musí počítat s tím, že se mu bude smůla lepit na paty? Co čeká vaše znamení čínského zvěrokruhu? Zjistěte také, jaký bude váš nejšťastnější den měsíce března.
svetzeny.cz

1. znamení zvěrokruhu: Panna

Zrozenci v Panně jsou v březnu obzvláště citliví a rychle se cítí napadeni. Venuše od konce února vytváří sentimentální náladu, která je zvláště silná v prvních dvou březnových týdnech. To zajišťuje, že se znamení zvěrokruhu často cítí nepochopeno, což může vést ke konfliktům v lásce i v práci. Naštěstí je zlepšení v druhé polovině března opět na dohled: Panny se opět cítí více samy sebou a jejich myšlenky se pozitivně mění, když cvičí nebo chodí na dlouhé procházky.

2. znamení zvěrokruhu: Ryby

Březen 2023 má také pro Ryby připravených hned několik výzev. Saturn přechází do znamení a tento přechod je charakterizován transformací. Pro Ryby, které se rády pohybují ve své komfortní zóně, to bude těžké: Blíží se změny a procesy, na které si znamení zvěrokruhu musí zvyknout. Navzdory všem nepříznivým vlivům bude ke konci měsíce v práci stále pár chvil, kdy pocítíte úspěch - do té doby však musíte zatnout zuby!

Zdroj článku
Doporučená videa z partnerského webu z Lifee.cz: Tvoříme s Lifee Svatební pompon