Přejít k hlavnímu obsahu

Datum narození vám propůjčuje magický dar. Trojky umí tvořit i ničit, mistrovská jedenáctka má nadpřirozené schopnosti

Věříte-li na věci mezi nebem a zemí, víte, že nic není náhoda a vše se děje s určitým záměrem. Z hlediska numerologie a astrologie hraje zásadní roli například vaše datum narození. Energie čísel vám dala do vínku nejen vaše schopnosti a vlastnosti, ale i magický dar, o které dost možná ani nemáte tušení.

Chcete-li vědět, jaký magický dar vám osud do tohoto života propůjčil, je potřeba, abyste znali své životní číslo. To si spočítáte jednoduše tak, že sečtete všechna čísla v datu vašeho narození. Například pokud jste se narodili 1. září 1975, jednociferný součet bude 5. (1 + 9 + 1 + 9 + 7 + 5 = 32 = 5).

Výjimku tvoří mistrovská čísla

Jde o čísla 11, 22 a 33, jež jsou součástí Trojúhelníku osvícení, který má právě tři strany. Tato čísla mají intenzivnější vliv než všechna ostatní. Jak se dozvíte, že takové číslo máte? Je to jednoduché a ukážeme si to na příkladu.

Narodili jste se 15.7. 1973 (1+5+7+1+9+7+3=33). Na konci je číslo 33, které už nesečtete na 6. Stejně to funguje, vyjde-li vám na konci 11 nebo 22.

Mistrovská životní čísla 11, 22 a 33: Mají je jen vyvolení. Mohou být požehnáním, ale i prokletím

Mistrovská životní čísla jsou jen tři – 11, 22 a 33. Zjistěte, zda vám jedno z nich patří. Mají je jen vyvolení. Mohou být požehnáním, jejich nositel oplývá mimořádnými schopnostmi, ale také prokletím, jelikož existuje i jejich stinná stránka.
svetzeny.cz

Jaký je tedy váš magický dar podle numerologie?

Číslo jedna

Jednička má velký dar tvořit. Kdo má životní číslo jedna, dokáže skutečně velké věci, protože vyniká silnou vůlí a odvahou pouštět se do neznámých vod. Pozor však na manipulace a tendencemi ovládat lidi ve svém okolí.

Číslo dva

Magickým darem dvojek je empatie a soucit. Lidé s tímto životním číslem se snadno dokážou vcítit do druhých a jsou zároveň citliví na energie kolem sebe. Tyto vlastnosti byste měli využít k tomu, abyste pomáhali druhým, ale nemělo by to být na úkor vás samotných. K tomu vám pomůže uzemnění a kontakt s přírodou, v níž načerpáte novou energii.

Číslo tři

Trojka ztělesňuje tři fáze Měsíce, které umí tvořit, ale i ničit. Dokážete stvořit neskutečné věci, ale zároveň umíte i velmi intenzivně ničit. Dávejte si pozor na to, co si skutečně přejete, protože právě vaše myšlenky a přání se snadno stávají skutečností. Přemýšlejte a využívejte svůj dar opravdu opatrně.

6 magických symbolů ve snu: Co znamená, když se vám zdá o psech nebo miminku?

Probudíte se ráno a marně pátráte o čem se vám v noci zdálo? Mávnete nad tím rukou, asi nic. To není tak úplně pravda. Sny se zdají každou noc všem lidem a to dokonce i několik. Ne vždy jsou na první dobrou pochopitelné a nevíte, co si z nich vzít. Objevit se mohou různá čísla, ztracení přátelé, výhra v loterii a mnoho dalšího. Pozor však na tyto symboly ve snu!
svetzeny.cz

Číslo čtyři

Díky svému magickému daru dokážete čelit negativním energiím. Jste velmi racionální, ale snažte se do života vnést i více duchovna a napojení se na energii Vesmíru. Protože čtyřka odpovídá čtyřem živlům – zemi, ohni, vodě a vzduchu, vaší podstatou je rovnováha. Čerpejte svou životní sílu právě z těchto elementů, které kolem vás vytvářejí ochranné pole proti negativitě v okolí.

Číslo 5

Podle numerologie pětka označuje pátý element, což je duch (ve starořecké magii éter). Magickým darem tohoto čísla je schopnost napojení na říši duchů a vše, co je spojeno se záhrobím. Člověk s životním číslem 5 se může stát médiem, které dokáže zprostředkovat komunikaci s našimi předky.

Číslo 6

Šestka je přirozeně spojena se Sluncem, tedy životodárným zdrojem světla, který má velkou energii. Tu máte ve svém nitru i vy, stačí ji jen objevit a využívat ji. Je požehnáním a sílou, která má moc léčit, ale také vést ostatní lidi. Je třeba si ale uvědomit, že vůdci i léčitelé mají velkou zodpovědnost, proto svůj magický dar využívejte s rozvahou.

Číslo 7

Tak jako je číslo šest spojené se Sluncem, sedmička se pojí s Měsícem a jeho energií, kterou nám propůjčuje. Pro vás to znamená, že máte nejen silně vyvinutý instinkt a intuici, ale i jasnozřivost a věštecké schopnosti. Vaše sny mohou skrývat určitá proroctví. Když se je naučíte s pomocí intuice správně vykládat a budete jim důvěřovat, dokážete v životě velké věci.

Numerologie na leden 2024: Jedničky budou působit arogantně, osmičky čeká nudný začátek roku

V lednu 2024 očekávejte změny a dynamiku ve vašem životě. Numerologické předpovědi naznačují, že se přechází z energetického pole sedmičky na pole osmičky, které je spojena s vlivem Saturnu. Tato změna naznačuje, že osudový tok a s ním spojená energie najdou novou cestu, jak ovlivnit lidské životy. Spočítejte si své osudové číslo a zjistěte, co vám numerologie předpovídá na leden.
svetzeny.cz

Číslo osm

Vaším magickým darem je charisma a schopnost dobře rozeznat dobro od zla. Jen důvěřujte svému vnitřnímu hlasu. Dokážete pracovat s energiemi a za starých časů by z vás byli výborní alchymisté. Číslo osm je totiž považováno za jedno z nejmagičtějších a bývá spojováno se sabaty čarodějnic a osmi světovými stranami. Jste pod jeho pomyslnou ochranou.  

Číslo devět

Devítka je vesmírnou bránou, kde všechno končí a znovu začíná. Dokážete vidět věci, které ostatní nevnímají. Vaším magickým darem je kreativita a také schopnost léčit, a to i za pomoci magie. Dokážete pracovat s energiemi a komunikovat s duchy. Bude se vám dařit nejen v umělecké, ale také léčitelské oblasti.

Výklad mariášových karet na leden 2024: Známá kartářka Jana Rubešová odkrývá, co nás čeká a nemine

Za dveřmi jsou nejen Vánoce, ale také začátek nového roku 2024. Všichni doufáme, že do něj vykročíme pravou nohou a bude se nám v životě dařit. Zajímá vás, co očekávat v měsíci lednu? Nahlédněte s námi do předpovědi známé kartářky, která vyložila své mariášové karty.
svetzeny.cz

Mistrovské číslo jedenáct

Lidé narození pod mistrovským číslem 11 oplývají vysokou intuicí a nadpřirozenými schopnostmi. Jsou také vysoce citliví a empatičtí, mají velkou představivost. Díky tomuto magickému daru dokážou ukazovat ostatním duchovní cestu a spojovat je. Obvykle mají velkou důvěru lidí v okolí a pomáhají jim nalézat společnou řeč hledat kompromisy.

Mistrovské číslo dvacet dva

Dvaadvacítka má dar vidět do budoucna a disponuje mnoha různými talenty, takže dokáže být úspěšná v mnoha oborech. Lidé s tímto číslem jsou vysoce přirozeně inteligentní a jejich vize dokážou inspirovat ostatní. Bývají pracovití a jdou si neúnavně za svým, což je zásadní zejména pro jejich duchovní růst a rozvoj. Pokud je toto číslo vaše, máte i velké magické schopnosti, zejména pak pokud jde o proroctví a vidění toho, co se stane.

Mistrovské číslo třicet tři

Má ze všech čísel největší moc a vliv. Spojuje v sobě totiž dvě předešlá mistrovská čísla 11 a 22 a jejich magické dary posunuje na vyšší úroveň. Lidé pod vládou čísla 33 bývají moudří a duchovně založení a umí tohoto daru využít pro ostatní. Ne však s úmyslem kázat, ale moudře ukazovat. Jde jim spíše o povznesení společnosti a lidstva do vyšších vibrací a odpoutání se od materiálních záležitostí více k duchovnu.  

Zdroj článku