Přejít k hlavnímu obsahu

Přichází nejlepší doba spojit se s nadpřirozenými bytostmi: Zkuste si vyvolat ducha i jiné entity

Info ikona
Rituál

Duchovní svět fascinuje lidi po staletí. Pověry spojené s vyvoláváním duchů a nadpřirozenými bytostmi jsou tajemné a nejvíce se vypráví právě v období kolem Halloweenu. Ačkoli mnoho lidí nevěří na existenci těchto bytostí, i tak si někteří zkusí některé bytosti vyvolat – ať už v rámci zábavy nebo strašidelné atmosféry. Přečtěte si některé z nejzajímavějších způsobů, jak se pokusit vyvolat duchy a nadpřirozené bytosti.

Spiritistická tabulka Ouija je pro mnohé zábavou, někteří ji však berou vážně

Spiritistická tabulka Ouija je jednou z nejslavnějších metod komunikace s duchy. Je to v podstatě prkno s písmeny a čísly, na kterém se účastníci dotazují duchů. Pohyby planžety, malého posuvného ukazatele, jsou považovány za odpovědi od nadpřirozených entit. I když mnoho lidí tvrdí, že tuto hru hraje jenom pro zábavu, někteří stále věří, že mohou skutečně komunikovat s duchy.

Vyvolávání pomocí pentagramu nemusí přivolat jen duchy, ale i jiné nadpřirozené bytosti

Pentagram je pěticípá hvězda obkreslená v kruhu, která má různé významy v různých kulturách. V okultismu se někdy používá k vyvolávání duchů a různých entit. Někteří lidé věří, že pentagram má ochrannou sílu a umožňuje jim komunikovat s nadpřirozenými bytostmi. Vyvolávání pak probíhá většinou tak, že se nakreslí křídou pentagram na zem a do každého jeho rohu se umístí svíčka. Následně lidé odříkávají různé formulace, které mají duchy přilákat, a pozorují, zda některá ze svíček nezhasne.

Křišťálová koule nemusí jen věštit budoucnost

Křišťálová koule je notoricky známým nástrojem věštkyň, čarodějnic i okultistů. Pohled na křišťálovou kouli má za cíl vyvolat vidění a předpovědět budoucnost. Dá se prý však využít i pro komunikaci s duchy. Je to zcela jednoduché. Zkrátka se soustředíte na zemřelou osobu a čekáte, zda něco spatříte v kouli před sebou.

Velký horoskop na listopad 2023: Co čeká vaše znamení zvěrokruhu?

svetzeny.cz

Pozvěte na halloweenský večírek čarodějnici pomocí zrcadla

Zapalte v místnosti pár svíček, zhasněte umělé osvětlení a poté se postavte před zrcadlo. Počkejte, až se vosk svíčky trochu roztaví a následně ho cákněte na zrcadlo. Poté kolem sebe a zrcadla vytvořte kruh ze soli a podél něj rozmístěte svíčky. Během celého rituálu buďte potichu, abyste čarodějnici nevyplašili. Do zaschlého vosku na zrcadle pak vyryjte jméno ducha, kterého chcete vyvolat. No a nezbývá, než přizvat i čarodějnici slovy: „Čarodějnice, potřebujeme v tomto čase tvou pomoc. Ó, duchu, přijď k nám, vyzýváme tě. Řekni nám svůj příběh,“. Jakmile bytosti dorazí, večírek může začít.

Mluvte s mrtvými pomocí svíček

Pokuste se o komunikaci s nadpřirozeným světem pomocí svíček. Nejprve zapalte bílou svíčku a zaměřte svou pozornost na osobu, se kterou chcete komunikovat. Na dva malé papírky napište slova „ANO“ a „NE“. Pod každým slovem nakreslete pentagram. Do roztaveného vosku na svíčce přidejte trochu soli. Umístěte oba papírky tak, aby byly co nejblíže a ve stejné vzdálenosti od plamene svíčky. A pak se začněte ptát. Začněte otázkou, zda je s vámi přítomen nějaký duch. Sledujte plamen svíčky a pozorujte, jak reaguje. Pokud se plamen přikloní k papírku s nápisem „ANO“, můžete pokračovat v kladení otázek, pokud vám tedy během konverzace neshoří papírky, které držíte blízko plamenů. Během konverzace s duchem můžete sledovat různá zvláštní znamení, jako je třeba zvláštní poloha svíčky, vlnění plamenu nebo jiné neobvyklé jevy. Po dokončení konverzace jednoduše sfoukněte svíčku, zkrátka jako byste zavěsili.

Přivolejte si svého vlastního upíra nebo vlkodlaka

Pro tento rituál budete potřebovat papír, tužku, sůl a levanduli. Na papír vytvořte spirálu, přes niž nakreslete velké X. Rozsypte sůl do tvaru kruhu kolem této spirály a poté zapalte levanduli. Následně oficiálně pozvěte upíra či vlkodlaka k vám domů: „Zvu tebe, upíre (či vlkodlaku), do této místnosti! Utvářím kruh, který tě ochrání a zároveň tě sem přivolává pro mé účely. Jsem připraven požádat tě o pomoc. Přijď ke mně!“. Po provedení tohoto rituálu je třeba mít se na pozoru a hlavně se nenechat ani od jednoho pokousat!

Zdroj článku