Přejít k hlavnímu obsahu

Chuck Norris je nesmrtelný stejně jako vtipy o něm: Stáhl se do ústraní a v 82 letech vypadá nezvykle ve formě

Info ikona
Chuck Norris

Muž, mýtus, legenda: Chuck Norris překonal na počátku 21. století status tradiční celebrity a stal se online legendou. Pamatujete si, když jste už ani nemohli slyšet vtip o Chucku Norrisovi a o jeho nadpozemské síle a fyzické zdatnosti? My ano. Podívejte se, jak legenda nyní vypadá a kolik je její čisté jmění!

Chuck Norris odešel z Hollywoodu, aby se staral o svou ženu

V roce 2017 se u Norrisovy manželky Geny po sérii vyšetření magnetickou rezonancí rozvinula záhadná nemoc. Podle oficiálních zpráv pocítila bolesti kloubů, slabost, bolesti žeber a třes celého těla. Zhubla téměř 7 kilo a musela být krmena dětskou výživou, protože měla potíže s polykáním. Gena nakonec našla úlevu na nevadské klinice, ale její manžel opustil Hollywood, aby se o ni postaral.

Představitelka stařenky z Titanicu kdysi patřila mezi nejkrásnější ženy světa: Podívejte se na její fotky z mládí

svetzeny.cz

Co dělá Chuck Norris teď v roce 2022? 

Vzhledem k tomu, že Norris před několika lety ustoupil z centra pozornosti, je těžké přesně určit, co v těchto dnech dělá. Jisté je, že zůstal v Texasu s rodinou. I když to není všechno odpočinek a relaxace; on a jeho žena provozují vodárenskou společnost s názvem CForce ze svého majetku v Texasu. Provozují také neziskovou organizaci KickstartKids, která poskytuje lekce karate dětem.

Chuck Norris v roce 2022

Krokodýl Dundee Paul Hogan se ukázal po více jak roce veřejnosti! Milého dědečka ale nečekejte

svetzeny.cz

Je také oficiálním mluvčím zbraní Glock. Podle tiskové zprávy výrobce zbraní: „Glock hledal mluvčího, který by byl příkladem stejných vlastností a principů. Paralely mezi Glockem a Norrisem poskytují autentické, zábavné a legendární spojení značek.“

Jeho jmění

Díky několika desetiletím zkušeností v Hollywoodu a partnerstvím se společnostmi od čerpacích stanic po zbraně dokázal Norris nashromáždit jmění, které je stejně velké jako jeho pověst. Odhaduje se, že čisté jmění Chucka Norrise je 70 milionů dolarů, což jsou necelé 2 miliardy korun! 

Toto číslo však mohlo být vyšší. Před pár lety neúspěšně žaloval CBS a Sony o 30 milionů dolarů s tím, že má nárok na 23 % zisku ze seriálu Walker, Texas RangerZažaloval také společnost za použití jeho jména k propagaci léčby erektilní dysfunkce. Soudní proces začal, když si jeho žena všimla podvodné reklamy s titulkem „Tragický konec pro Chucka Norrise“.

Téměř v padesáti má postavu snů. Penélope Cruz se ukázala na jachtě v plavkách

svetzeny.cz

Zdroj: Wikipedia, Instagram, Suggest