Přejít k hlavnímu obsahu

Britney Spears se poprvé vyjádřila k dokumentu "Osvoďte Britney": "Brečela jsem dva týdny!"

Info ikona
Britney Spears

Britney Spears se poprvé vyjádřila ohledně dokumentu, který připravil slavný deník New York Times v roce 2021. Ten doslova obletěl svět a všichni čekali, kdy se Britney vyjádří. Ta chvíle nastala nyní...

V roce 2021 vyšel dokument "Osvoboďte Britney Spears", který připravil deník New York Times bez vědomí Britney Spears. Film mapuje ikonu světové pop music od jejích dětských let a zobrazuje zásadní milníky v jejím životě. Po odvysílání Britney zveřejnila příspěvek na svém Instagramu, ve kterém uvedla, že chce být především normálním člověkem. Všichni ale čekali, kdy vydá prohlášení přímo k dokumentu. Britney si sice dala načas, ale vyjádření jsme se nakonec všichni dočkali.

Popová superstar říká, že ji rozplakal dokument, který prozkoumal její kariéru a nepříjemnou bitvu s jejím vlastním otcem. Anglický název dokumentu je Framing Britney Spears a byl odvysílán v únoru tohoto roku. Dokumentoval traumatizující život zpěvačky ve světle reflektorů a ponořil se do soudních tahanic, které dali jejímu otci Jamie Spearsovi moc nad jejími financemi a osobními záležitostmi. 

V reakci na dokument se Spears vyjádřila a řekla svým 29 milionům fanoušků na Instagramu, že po jeho vysílání "plakala sva týdny". "Můj život byl vždy velmi probírán ... sledován ... a posuzován opravdu neustále!!!," napsala k videu, kde tančí na píseň Crazy od kapely Aerosmith ve svém domě. "Celý život jsem byla vystavena vystupování před lidmi! Stálo to hodně úsilí věřit vesmíru ohledně mojí ceny, protože jsem vždy byla souzena, urážena a ponižována médii...a pořád jsem i dnes!!!," vysvětluje Britney.

Britney rovněž přiznala, že se na dokument dosud nepodívala, ale co zahlédla v upoutávkách a reklamách, ji ponížilo. "Neviděla jsem dokument, ale co jsem zahlédla, jsem ponížena tím, jaké světlo na mě vrhli. Brečela jsem poté dva týdny a přiznávám, občas brečím i teď," přiznala dojemně Britney.

Její spirituální cesta

"Dělám, co můžu na své spirituální cestě sama se sebou a snažím se držet si moji radost, lásku a štěstí. Každodenní tanec mi přináší radost!," dodala hvězda. 

New York Times pod palbou kritiky

Samantha Stark, vedoucí dokumentu, minulý měsíc prozradila, že její tým "zkusil všechno", aby zajistil rozhovor se Spears, ale marně. CNN se obrátila na právního zástupce Britney Spears k dalšímu komentáři, ovšem marně. 

Nyní se snaží právník Britney odebrat moc jejího otce nad Spearsovou. Přičemž právník rovněž pronesl, že se Britney nevrátí na pódia, dokud bude mít kontrolu nad jejím životem její otec. 

Zdroj prozradil plán porodu Meghan Markle: Lékaře tentokrát neposlechne

svetzeny.cz