Přejít k hlavnímu obsahu

Dara Rolins ukázala maminku. Už je jasné, po kom má tak dokonalé geny

Zpěvačka Dara Rolins si udělala rodinné odpoledne a strávila společný čas se svojí maminkou. Podobu Dara rozhodně nezapře a její maminka je v úžasné formě. Podívejte se, jak jim to společně sluší.

Krásná Dara (49) a ještě krásnější maminka! Zlatica Rolincová (77). Tak by se dala popsat nejnovější fotografie slavné zpěvačky, která si v neděli dopřávala volné odpoledne se svojí maminkou. "S mojou mamá," napsala Dara k fotografii, která byla pořízena nedaleko Průhonicích u Prahy. 

Dara Rolins během let

Maminka bydlí kousek od Prahy

„Bude bydlet v krásné novostavbě v útulném bytečku. Je to na půli cesty mezi Darou a její sestrou Jankou. Zlatka to tak bude mít k jedné i druhé dceři blízko,“ prozradil zdroj Blesku v roce 2016, kdy se Zlatica chystala stěhovat z Bratislavy poblíž Prahy. 

Zobrazit příspěvek na Instagramu
Mohlo by se vám líbit

Dokonalá postava vévodkyně Meghan: její rada je jednoduchá a postačí vám jogurt

Za skvělou postavou vévodkyně Meghan stojí vyvážená strava a spousta sportu. Ale také tento jednoduchý jogurtový trik. Inspirujte se touto slavnou krásnou a dosáhněte stejných výsledků jako ona. Je to směšně jednoduché.
svetzeny.cz

Společné foto ocenili i celebrity

Společná fotka učarovala i českým celebritám. Adéla Gondíková ocenila maminčinu krásu. "Ta je kraaasna. Tak už chápu, po kom to máš," napsala. Petra Nesvačilová nebo Sam Dolce fotku okomentovali červeným emotikonem srdíčka. 

Zdroj: Instagram, Blesk