Přejít k hlavnímu obsahu

Co se nosí: Letní šaty, které sluší každé postavě. V šatníku by vám neměly chybět košilové nebo volánkové šaty

Info ikona
Móda

Stále hledáte dokonalé letní šaty? Zaručeně v našem článku něco najdete - máme ty nejkrásnější modely pro každou postavu! S těmito letními šaty neuděláte chybu, protože sluší každé ženě.

Od super krátkých minišatů přes přiléhavé midi šaty až po široké maxi šaty: v roce 2022 je výběr okouzlujících letních šatů větší než kdy jindy. Rozhodování o tom, jaký model zvolit, však není vždy jednoduché. Pokud stále nejste rozhodnuti, které šaty budou VAŠE letní šaty, máme dobrou zprávu: Zde jsou super krásné modely, které sluší každé postavě!

Vrstvené šaty

Šaty střihu do A jsou ženské, romantické a hravé v jednom. Skvěle také podtrhnou ženskou siluetu. Ať už zvolíte krátký nebo dlouhý model, s touto variantou šatů neuděláte chybu.

Košilové šaty

Ať už v oversize střihu nebo s výrazným pasem: Košilové šaty jsou nejen nadčasově krásné, ale také v létě opravdové univerzálky. Lze je nosit na procházku městem během dne i do běžného kancelářského života. Na druhou stranu s vysokými podpatky, nějakou bižuterií a pěknou kabelkou vypadají dobře i večer.

Extrémní výškové rozdíly slavných: Některé vztahy jí neustály, jiné překonaly i další odlišnosti

svetzeny.cz

Krátké šaty

Pokud se chcete v létě cítít o pár centimetrů vyšší, krátké šaty jsou tou správnou volbou – ale i tuto variantu můžete samozřejmě správně zvolit, aby nebylo vidět bříško. Krátké střihové šaty slaví v roce 2022 vedle midi a maxi šatů velký comeback a vykouzlí nejen opticky nekonečné nohy, ale zajistí i skvělou siluetu.

Oversize šaty

Ať už máte jakýkoli tvar, s volnými letními šaty nikdy neuděláte chybu. Skvěle lichotí tělu svým oversize střihem a zajistí pohodlný a vzdušný pocit v horkých dnech. Tip: Pokud chcete trochu více tvaru, můžete šatům rychle dodat krásnou siluetu pomocí pásku.

Zdroj: Autorský článek