Přejít k hlavnímu obsahu

Románek Langmajera s Faltýnovou: Za pár týdnů měl herec šílené modelky plné zuby

Vždy patřil mezi lovce krásných žen a ani první manželství nebránilo Jiřímu Langmajerovi (57) v nezávazných románcích. Některé úlety se provalily, jiné ne, ale ani dobrodružství s modelkou Petrou Faltýnovou (45) nezůstalo pod pokličkou. Kdysi krásná brunetka se prý chovala jako šílená kudlanka a herec z vášnivého vzplanutí hodně rychle vycouval.

Záletník Jiří a modelka se slabostí pro známé muže, kteří rozhodně nemají hluboko do kapsy. Dvojice se dala dohromady na křtu Petřina kalendáře v roce 2009, který Langmajer moderoval. 

Před Petrou Faltýnovou není úniku

Když se jejich vztah velmi rychle provalil, všichni byli celkem překvapeni. Ženatý herec asi těžko mohl dopřát Petře luxus, na který byla vždy zvyklá od předchozích partnerů. A hlavně to pro Jiřího bylo pouhá zábava, nikoliv vydržování krásky, aby se s ní mohl chlubit ve společnosti. Vdaná Faltýnová to ale nejspíš brala jinak. „Petra je ten typ člověka, před kterým prostě neutečete. Nemá žádné zábrany. Jirka to s ní bral ze začátku jen jako dobrodružství, ale ona to prostě vytočila až k šílenství,“ uvedla hercova známá pro deník Aha!, že se o tom Langmajer samozřejmě nechce moc bavit. 

Langmajer přirovnal modelku ke kudlance

Jak rychle herec vzplanul vášní, tak rychle bral do zaječích. Po pár týdnech měl herec sice krásné, ale trochu šílené modelky plné zuby. „Petra Faltýnová se chová jako kudlanka nábožná. Za chvilku rozkoše smrt,“ měl se Jiří podle Aha! svěřit kamarádce. Románek samozřejmě otřásl oběma manželstvími. Zatímco hercova manželka Kamila znovu ustála nevěru, partner Faltýnové, zámožný podnikatel Simon Štekl balil záletné modelce kufry. ‚‚Ano, je to pravda. Přišel jsem Petře na opakovanou nevěru. Podávám žádost o rozvod. Takové věci odpouštět neumím," uvedl tehdy Štekl pro deník Blesk s tím, že je rád, že spolu neměli děti.

Osudová láska Gondíkové s Brouskem: Herec zlomil Adéle srdce nevěrou s dcerou kosmonauta

Pouhých šest let vydrželo manželství Adély Gondíkové (50) a Ondřeje Brouska (42). Herec a skvělý muzikant vstoupil do sňatku velmi mladý a nevybouřené mládí si pak vybralo svou daň. Zcela ho pobláznila kolegyně z divadla, kvůli které Brousek opustil oblíbenou herečku i dceru Nelu (19). Lásce se poručit zkrátka nedá.
svetzeny.cz

Poprvé rozvod zachránily ženské zbraně

Manželé přitom byli tehdy pouhých pět měsíců, když si Petra pořídila bokovku. Nevěře kráska nepřipisovala žádnou váhu a věřila, že to jsou jen planá slova manžela, kterého zostudila před celou republikou. ‚‚Doma jsme řešili neshody a problémy. Že by to ale Simon řešil až tak razantně? Tomu se mi nechce věřit," nechala se slyšet Faltýnová a měla pravdu. Omluvy a ženské zbraně na partnera zapůsobily a Štekl vzal modelku na milost. Nakonec se oba dočkali společného potomka, dcerky Adriany (13). Pošramocený vztah, ale ani dítě nezachránilo a manželé šli od sebe. 

Vztah s miliardářem nevydržel

Modelka pak samozřejmě lovila ve vodách zámožných partnerů. Nějaký čas se scházela a zase rozcházela například s Leošem Marešem. Poté frnkla do Ameriky, kde žila s miliardářem Davidem. Vychutnávala si dokonalý život plný luxusu, ale tomu je už také konec. Vrátila se do rodné země a společně s dcerou žijí v domě za Prahou. ‚‚Mám se dobře. Kdo si myslel, že jsem se na Floridě upila, tak se spletl,“ řekla Petra pro Super.cz, když se v loňském roce objevila po dlouhé době ve společnosti. Postavu má modelka stále výstavní, ale divoké mejdany se jí vepsaly do tváře.

Herce zkrotila až Adéla Gondíková

Také Langmajerovo manželství nevydrželo. Během natáčení filmu se zakoukal do kolegyně Adély Gondíkové a i když to zpočátku vypadalo, jako obvyklý scénář nevěrného herce, všechny překvapil. Kvůli herečce se v tichosti rozvedl a dlouhé roky spolu jen randili. Jiří zkrotl jak beránek, udělal z Adély svou ženu a stále platí za jeden z nejoblíbenějších párů. Gondíková tak jako jediná našla recept na známého bouřliváka a také ho dokázala dostat ze všech psychických problémů. Působí jako skvěle sehraná dvojice, která hýří ostrovtipem.

Zatímco Langmajer svou lásku našel, Faltýnová má stále smůlu
Zdroj článku