Přejít k hlavnímu obsahu

Zlatokopky podle horoskopu: Lvice milují peníze, Střelkyně vidí jen sebe

Info ikona
žena

Peníze světu vládnou a stále jsou velmi důležité. Ovšem, jsou nejdůležitější? To asi ne. Jejich význam je silný, ale stále je nejdůležitější zdraví a pak láska. I v té jde občas o peníze nebo se minimálně jeden z lidí snaží dostat do vztahu, kde se mu dostane finančního zajištění. Tento vzletný popis má často hanlivý název. Zlatokopky, a může jít o muže i ženy. Jde je nějak poznat? Možná podle znamení zvěrokruhu?

12 znamení tibetského horoskopu: jste zrození v Kobře nebo Opici?

svetzeny.cz

Čtyři jednotlivá znamení, která milují peníze a vše, co k nim patří. Do jisté míry jsou peníze důležitou součástí mnoha vztahů, protože mít je, to je příjemný bonus. Dovolíte si mnohem víc, máte volné ruce v možnosti ohromit partnera nebo partnerku. Nastává kámen úrazu. Jde partnerovi nebo partnerce jen o peníze? Nebo o lásku? Tato znamení mají sklony hledat si své partnery podle obsahu peněženky.

Lev

Lvi jsou známí svým sklonem k všemu, co je jen to nejlepší. Milují sebe sami a především to, že se mohou hýčkat a dopřávat si. A to všechno jim umožňují peníze. Milují obdiv druhých a i v tom jsou peníze skvělým prostředkem. Nepotřebují k životu partnera, vystačí si sami, ale potřebují peníze. Ty jim umožňují zrealizovat všechno, co se jim v jejich hlavě zrodí. Chtějí, ať je druzí obdivují a to třeba i v novém drahém oblečení.

Blíženci

Nejsou zrovna stvoření pro dlouhodobé vztahy, ale milují lidi a především komunikaci s nimi. Umí mluvit a zaujmout, což jim dost pomáhá v navazování nových vztahů. Jednoduchými a dobře mířenými otázkami umí zjistit, kdo před nimi stojí. A i proto mohou velmi rychle určit, z koho něco kápne a z koho ne. Jsou velmi praktičtí a realističtí, takže pro ně není smyslem života láska, ale právě peníze.

Info ikona
muž

Chudobu přitahujete svým myšlením: Vzorce chování vás připravují denně o peníze. Změňte to

svetzeny.cz

Býk

Není žádným tajemstvím, že Býci milují luxus a přepych. Jsou rádi obklopování vším krásným a drahým. Jde o znamení, které právě materiální věci oceňují a milují. Není se tedy čemu divit, že vedou nákladný život, který se jim musí nějak zaplatit. A k tomu mohou posloužit také vztahy. Umí udělat kompromis v lásce, když jim z toho kápne vidina peněz a především zajištěného života.

Střelec

K materiálním věcem mají velmi jedinečný přístup a jsou z těch, kteří se rádi baví. Své blaho umí postavit hodně vysoko, možná až úplně nejvýš. Chtějí žít jednu nekončící párty jménem jejich život. A k zábavě, minimálně té jejich, jsou potřeba peníze. Na první místo proto dávají raději peníze, než někoho, do koho se bezhlavě zamilují. Pokud nejsou zajištění, jdou Střelci o dům dál.

Zdroj článku