Přejít k hlavnímu obsahu

Hříšná Megan Fox ví, jak potěšit fanoušky. Ukázala nadupaný dekolt, nebo model bez kalhotek

Těžko říct, jestli je Megan Fox (36) herečka, nebo modelka na sociálních sítích, ale jedno rozhodně umí. Zaujmout své publikum. Fanoušci jsou z jejích posledních modelů u vytržení. Především dva outfity, které zvolila, nenechaly nikoho chladným.

Krásná Megan Fox na sebe upozornila hned dvěma outfity během několika dní. Ten jeden připomínal disco kouli, druhý byl rozhodně zajímavý tím, že si pod něj Megan nevzala kalhotky.

Italský týden módy

Právě tam vynesla Megan svůj model, který sice nezaujal módní guru, fanoušci mají ale jiný názor. Megan se takto oblékla na rande se svým snoubencem. Pod fotografii napsala lehce ironickou poznámku. "Kluci, nechápete, že je to jako... opravdu těžké, když si na nás všímáte jen toho, jak jsme chytré." Její stylistka Maeve Reilly poznamenala: „Šíleně tě miluji“.

 

Fran Drescher oslavila 65. narozeniny: Její život není jen pohádka, dva rozvody, rakovina i znásilnění, co všechno musela herečka zažít?

Známá a oblíbená herečka Fran Drescher oslavila 65. narozeniny, ale na svém šarmu ani půvabu neztratila nic. Jak žije dnes tmavovlasá kráska a jaké byly její životní lásky a zkoušky? Herečka to neměla vůbec lehké, cestu jí zkřížila rakovina i znásilnění. Jak žije a vypadá Fran Fine dnes?
svetzeny.cz

Disco outfit

Další z modelů, kterými Megan odzbrojila své fanoušky byl tématický. Dvojice totiž vyrazila na party, kde byl dresscode disco. A tak se toho Megan ujala po svém. Pochlubila aw dokonce i fotkou se svým snoubencem a fanoušci jsou toho názoru, že se dali dohromady dva největší sex symboly.

Ne každý oceňuj vkus Megan

Ačkoli je Megan krásná žena, ne každý oceňuje její odvážné oblékání. Řada fanoušků si stěžuje, že dává špatný příklad mladým ženám, což je téma, které se nyní dostává do popředí. Jelikož síla sociálních sítí je extrémní. Ať už tak, či tak, Megan je bezesporu jedna z nejkrásnějších žen.

Zdroj článku