Přejít k hlavnímu obsahu

Osudová láska Gondíkové s Brouskem: Herec zlomil Adéle srdce nevěrou s dcerou kosmonauta

Pouhých šest let vydrželo manželství Adély Gondíkové (50) a Ondřeje Brouska (42).
Herec a skvělý muzikant vstoupil do sňatku velmi mladý a nevybouřené mládí si pak vybralo svou daň. Zcela ho pobláznila kolegyně z divadla, kvůli které Brousek opustil oblíbenou herečku i dceru Nelu (19). Lásce se poručit zkrátka nedá.

Soužití dvou nadaných mladých lidi se zdálo bezproblémové. Bohužel nevybouřený Brousek se zapomněl s kolegyni z divadla, až z toho byla a je láska jako trám.

Brousek opustil Gondíkovou kvůli kolegyni

Ne nadarmo se říká, že muži dospívají později. Ondřej se ženil v pouhých jednadvaceti letech, ale s Adélou se skvěle doplňovali. ‚‚Jsou prostě úžasní. Myslím si, že jsou k sobě předurčení," mluvili o páru Brouskovi kamarádi. Přesto nedokázal odolat zažehnuté jiskře k jiné ženě. Krásná Anna (43), dcera našeho prvního kosmonauta Vladimíra Remka (75) herci zcela učarovala. Když se nevěra provalila, byla Gondíková zdrcená, ale kvůli malé dcerce musela situaci ustát. ‚‚Ano, je pravda, že mě Ondřej opouští,” svěřila tehdy Adéla smutně pro Idnes.cz  

Partneři na sebe neměli čas

Rozvod nebyl na pořadu dne a herci manželství úředně ukončili až dva roky po rozchodu. Za krachem manželství stála nejen nevěra, ale tak velká vytíženost partnerů. Adéla byla v jednom kole - divadlo, seriály, televize a Ondřej mimo prkna, co znamenají svět vystupoval s kapelou Monkey Business. Sama Gondíková pak zpětně přiznala, že měla spoustu práce. ‚‚Tři měsíce jsem teď běhala jako hadr na holi a Nelinku jsem skoro vůbec neviděla. Teď jsem si řekla, že tohle už ne. Takhle to prostě nejde,” prozradila herečka webu Femina. Samozřejmě potřeba zabezpečit rodinu a nevidění se, neznamená, aby jeden z partnerů skončil v náručí někoho jiného, ale bohužel se tak stalo.

Mladý Šebek z Pelíšků: Brány filmu se mu po nejslavnější roli neotevřely, dnes byste ho nepoznali

Těžko si dokážeme představit vánoční televizní program bez legendárního filmu Pelíšky. Hlášky známe nazpaměť a úsměvná komedie nikdy neomrzí. Puberťáka Michala, který se tráví v elektrické troubě, vyšvihl Michael Beran (43) na jedničku. Hvězdné brány se mu neotevřely, ale filmové branži zůstal pohledný muž věrný.
svetzeny.cz

Adéla se už nikdy vdávat nechtěla

Ondřej v milence Anně potkal ženu svého života a udělal z ní paní Brouskovou. Partneři spolu mají syna Františka a i po více než deseti letech na sobě mohou oči nechat. Adéla nejdříve na partnery štěstí neměla a rozhodně nepočítala, že se kdy stane ještě vdanou paní. ‚‚Jednu svatbu jsem už zažila a každá holka chce být jednou za princeznu, to jsem si už splnila, takže do toho podruhé už nepůjdu,” pronesla před lety Gondíková. Ale člověk míní, život mění. Když se dala dohromady s věčným proutníkem Jiřím Langmajerem (57), všichni brali jejich vztah jen jako románek. 

S oblíbeným hercem našla Gondíková štěstí

To se ale pěkně spletli. Oblíbený herec se kvůli Adéle začal měnit před očima a především podstoupil léčbu svých psychických problémů. ‚‚Nechtěl jsem přijít o Adélu, která vypadala, že by se mnou dokázala žít, což není jednoduché ani teď, záleželo mi na tom, abych nepřišel o své dvě dcery, šel jsem a nechal jsem si pomoct,” přiznal Langmajer upřímně pro Blesk pro ženy s tím, že je šťastný, že to udělal, protože předtím se dle svých slov nechoval k lidem moc hezky. Láska dělá zázraky a herečtí partneři ustáli všechny krize. Říká se, že na to dobré se musí počkat a Adéla nakonec Jiřímu řekla své ‚‚ano” před čtyřmi lety. Manželé spolu neustále podnikají nějaká dobrodružství, sportují, hrají spolu v divadle a především Langmajer baví fanoušky svými příspěvky na sociálních sítích. 

Adéla s Ondřejem našli tu pravou lásku až ve druhém manželství
Zdroj článku