Přejít k hlavnímu obsahu

Modelka Loni Willison mívala všechno: Krásu, peníze i slavného manžela. Po rozvodu žije na ulici a je závislá na drogách

Info ikona
Modelka

Modelka Loni Willison mívala kdysi všechno – krásu, peníze i slavného manžela. Provdala se za bývalou hvězdu Pobřežní hlídky, Jeremyho Jacksona. Jejich manželství se však brzy po svatbě začalo rozpadat. Dnes Loni Willison žije na ulici a je závislá na drogách.

Modelka Loni Willison mívala všechno

Není to tak dávno, co by mnozí o modelce Loni Willison řekli, že má naprosto perfektní život. Byla krásná, zajištěná a provdaná za hvězdu seriálu Pobřeží hlídka, Jeremyho Jacksona. Ten se proslavil rolí syna plavčíka Mitche, Hobieho Buchanana. Prvně se v seriálu objevil v 11 letech a natáčel až do svých osmnáctých narozenin. Pár se vzal roku 2012, jejich pohádková svatba se odehrála na kalifornské pláži. Loni Willison to jako nevěstě moc slušelo, není se co divit, bývala vyhledávanou fitness modelkou, která zdobila obálky sportovních magazínů.

Trable v ráji

Naoko vypadali jako pár snů. Jejich vztah však doprovázel temný stín minulosti. Jeremy Jackson si v době, kdy býval dětskou filmovou hvězdou a hrál v Pobřežní hlídce, vybudoval závislost na drogách. Dokonce byl ve svých 19 letech zavřený za to, že vyráběl metamfetamin. Musel strávit 90 dní ve vězení a následně absolvovat odvykací léčbu. Bohužel závislostem v době trvání manželství propadla i Loni. Pár se často hádal, vlivem vypitého alkoholu jejich spory eskalovaly. V srpnu roku 2014 k nim dokonce byla přivolána policie poté, co měl Jeremy Loni údajně napadnout. Ačkoliv tvrdila, že ji škrtil, bil, zlomil jí dvě žebra a způsobil jí zranění v obličeji, nakonec se rozhodla nevznášet obvinění. Trvalo mi přes dva měsíce, než jsem se pořádně zotavila. Skončila jsem tak, že jsem musela opustit svou práci asistentky plastického chirurga a nemohla jsem pracovat ani se věnovat modelingu. Nešla jsem ven s přáteli ani jsem nic nedělala, cítila jsem se velmi špatně,“ svěřila se o rok později Loni.

Po rozvodu žije na ulici a je závislá na drogách

To ale nebylo všechno, Loni Willison tvrdí, že ji dokonce manžel doma „mučil elektrickým proudem“. Nenahlásila ho prý ze strachu a také se obávala, že půjde Jeremy do vězení. Pár se rozvedl roku 2014. Loni Willison se psychicky zhroutila, kromě rozvodu byla zdrcená i ze ztráty zaměstnání. Nedostatek finančních prostředků vedl k tomu, že se zadlužila. Kvůli nesplácení postupně přišla o pronajatý byt i automobil. Ocitla se tak na ulici, v té době začala brát pervitin. Její duševní problémy se v tu dobu zhoršily. Začala trpět bludy, tvrdila například, že je její tělo nabité elektrickým proudem, a tím pádem nebezpečné pro okolí.

Život na ulici je pro modelku krušný. Má neustálý strach z napadení, proto se prý raději nemyje. Také si ostříhala své dlouhé vlasy. Nejvíce ji trápí, že jí lidé na ulici neustále kradou věci. Našli se i lidé, kteří se jí snažili pomoct. Například modelka Kristin Rossetti jí zaplatila noc v hotelu, kde Loni dostala čisté oblečení a jídlo. Avšak Loni striktně odmítla nabídku své kamarádky, aby nastoupila na odvykací léčbu. Z pokoje utekla a tehdy se na dva roky odmlčela. V říjnu roku 2020 ji lidé spatřili u popelnic na Venice Beach. Pomoc prý odmítá a s přáteli mluvit nechce. Jídlo vybírá z popelnic a občas si vyžebrá peníze na svačinu. To jí prý ke spokojenosti stačí.

A jak je na tom Jeremy Jackson, bývalý manžel modelky, kterého viní ze svého neštěstí? Daří se mu, je jednou z nejvýraznějších osobností fitness scény v Los Angeles. Je velmi aktivní na Instagramu, kde zveřejňuje zejména fotky svých svalů. Situaci, ve které se jeho bývalá manželka nachází, odmítá komentovat.

Zdroj: The Sun