Přejít k hlavnímu obsahu

⁠Rebelka Petra Faltýnová: Modelka se slabostí pro bohaté muže měla v posteli Mareše, Ručinského či Langmajera

Záplava hustých vlasů, jiskry v očích, napěchovaný dekolt a neskutečně dlouhé nohy. Všechny tyto zbraně dokázala Petra Faltýnová (46) vždy velmi dobře využít. Muži padali krásné modelce k nohám a ona si mohla vybírat. Samozřejmě cílila na pány s tučným kontem a známým jménem. Na seznamu mužů, kteří mohli alespoň na chvíli zahřívat Petřinu postel, tak nechybí hokejista z NHL či náš nejúspěšnější moderátor.

Uhrančivá brunetka se pro přehlídková mola narodila a cesta v boji o titul královny krásy byla další metou, která by Petru proslavila. Na vítězství sice nedosáhla, ale v roce 1998 se stala 2. vicemiss České republiky. Brány do velkého světa se pražské rodačce otevřely dokořán.

S Ručinským plánovala modelka svatbu

Propařené noci, bujaré večírky a především muži, kteří by Faltýnové snesli modré z nebe. Modelka mohla nápadníky přehazovat vidlemi. Prošla si několika vztahy, ale nakonec se rozhodla držet známé rovnice. Královna krásy a úspěšný a bohatý sportovec. V hledáčku modelky se tak ocitl zlatý hoch z Nagana Martin Ručinský (53). Vztah to byl trochu třeskutý a temperamentní Petra nakonec byla na skvělé hokejistu příliš. Nehledě na to, že měla být párkrát viděna se svým ex milencem a ani bývalý hráč NHL věrnost nevymyslel. Přesto však spolu plánovali veselku, ze které ale nakonec sešlo. ‚‚Tu svatbu zrušil Martin, prý na základě mých chyb," svěřila tehdy Faltýnová webu Blesk.cz s tím, že každý z nich si představoval vztah jinak a chyběla v něm komunikace.  

Románek s Langmajerem ohrozil manželství

Od sportovců pak modelka přeskočila k podnikatelům. S jedním se zasnoubila, ale podvedla ho s druhým, který si ji nakonec odvedl k oltáři. Majitel luxusního autosalonu Simon Štekl dokázal nemožné a v roce 2008 udělal z přelétavé krásky svou manželku. Zamilovaný muž věřil, že Petru zkrotí a budou si žít pohádkový život. To se ovšem mýlil. Přesto, že sexy brunetka měla vše, co chtěla, chybělo jí dobrodružství a zakázané ovoce. To v ní zažehnul bývalý proutník Jiří Langmajer (57) a modelka se stala jeho dalším zářezem. Zatímco pro herce byla Faltýnová opravdu jen úletem, krasavice začala k překvapení všech tlačit na pilu. „Petra je ten typ člověka, před kterým prostě neutečete. Nemá žádné zábrany. Jirka to s ní bral ze začátku jen jako dobrodružství, ale ona to prostě vytočila až k šílenství,“ uvedla hercova známá pro deník Aha! s tím, že je vlastně taková kudlanka a Langmajer vzal nakonec rychle do zaječích. 

Mohlo by se vám líbit

Kam zmizela jedna z nejkrásnějších královen krásy: Terezie Dobrovolná nemusí pracovat, na prahu padesátky vypadá neuvěřitelně

Nádherný úsměv, uhrančivé oči a záplava dlouhých vlasů. Terezie Dobrovolná (49) s přehledem převálcovala v roce 1997 své rivalky v boji o titul královny krásy a po zásluze si nasadila korunku. Poté se po ní slehla zem a zcela se oddala nové roli manželky a maminky na plný úvazek.
svetzeny.cz

Chvíli po narození dcery následoval rozvod

Veřejné zostuzení nesl Štekl těžce a není se čemu divit. Románek jeho manželky s tehdy také ženatým hercem byl propírán celkem dlouho. Simon měl jasno, bude rozvod, a to pouhých pět měsíců od svatby. Petra však moc dobře věděla, jak využít své ženské zbraně, aby nepřišla o střechu nad hlavou a tok peněz. Manžel jí nevěru odpustil a na důkaz znovunalezené lásky se narodila dcera Adriana (13). Bohužel jednou nalomená důvěra už nejde zacelit a ani malá holčička nedokázala udržet rodiče ve společném svazku. Došlo na rozvod a Faltýnová tak znovu ‚‚musela” hledat sponzora.

Jízda na horské dráze s Marešem

Vrátila se k lovu známé tváře. Sexy dračici padl do spárů Leoš Mareš (47), s nímž údajně opět nasazovala tehdy ještě manželovi parohy. S naším nejúspěšnějším moderátorem to bylo jako na horské dráze. Scházeli se, rozcházeli a výjimkou nebyly ani hádky na veřejnosti. Mnohokrát byli lidé v barech svědky Petřina běsnění, kdy se z krásky stala osmihlavá saň. Po dvou letech byl bouřlivému randění konec. Ani jeden z obou aktéru nepřiznal, co bylo příčinou rozchodu, ale spekulovalo se, že za to mohla Petřina až příliš temperamentní povaha a přátelé měli Leošovi lehce šílenou modelku vymlouvat. ‚‚Musím přiznat, že čas, který jsem strávila s Leošem, byl pro mě prioritou života, sen se ale rozplynul,“ vyjádřila se Faltýnová pro Idnes.cz. Po dalším nevydařeném vztahu pak pláchla za oceán

Z Ameriky utekla kvůli dluhům

Netrvalo dlouho a Petra představila světu nového partnera. Zcela nečekaně byla její velká láska miliardář, se kterým si žila jako v bavlnce. S Davidem došlo na zásnuby, ale k oltáři už spolu nedošli. Miliardář půjčil Faltýnové v přepočtu 3,5 milionů korun, které mu ale modelka jaksi zapomněla vrátit a frnkla zpět do vlasti. Došlo to tak daleko, že miliardář svou bývalku zažaloval. K celé situaci se ale modelka logicky odmítá vyjadřovat. Pár let žije v poklidu v domečku za Prahou a večírky už příliš nevymetá. „Mám se dobře. Kdo si myslel, že jsem se na Floridě upila, tak se spletl,“ uvedla Petra pro Super.cz, když se před půl rokem objevila na společenské akci. 

Krásná Petra působila na muže jako magnet
Zdroj článku