Přejít k hlavnímu obsahu

Jak dnes vypadá Terezie Dobrovolná: Patřila k nejoblíbenějším královnám krásy, svůj půvab neztratila ani na prahu padesátky

Nádherný úsměv, uhrančivé oči a záplava dlouhých vlasů. Terezie Dobrovolná (49) s přehledem převálcovala v roce 1997 své rivalky v boji o titul královny krásy a po zásluze si nasadila korunku. Poté se po ní slehla zem a zcela se oddala nové roli manželky a maminky na plný úvazek.

Pro Terezii by mohlo platit jednoduché heslo ‚‚přišla, viděla, zvítězila”. Splnila si sen o nejkrásnější dívce v zemi a zase se odebrala zpět mimo světla kamer a blesky fotoaparátů. 

Terezii si i dnes lidé pamatují

Svého titulu tak krásná brunetka nijak nevyužila, přesto si ji lidé i po mnoha letech pamatují. V té době byla soutěž Miss ČR prestižní záležitostí a diváci se na přímé přenosy doslova těšili. Získat korunku krásy něco znamenalo a dívky, které zvítězily, byly opravdu krásné a výjimečné. Ne jako dnes, kdy jsou slečny prošpikované botoxem, plastem a všechny vypadají stejně, jen se liší barvou vlasů. Zkrátka Miloš Zapletal moc dobře věděl, co dělá a především měla jeho soutěž úroveň. 

Po získání titulu zmizela ze záře reflektorů

Co se však za celou dobu soutěže nezměnilo je spojení krásných žen a bohatých mužů. Každá z dívek toužila po titulu, určitém zviditelnění se, a aby pro ni přijel princ na bílém koni s pořádně tučným kontem. To se povedlo i Terezii. V nablýskaném fáru si to přihasil pohádkově bohatý miliardář David Beran a zachránil svou princeznu před mediálním šílenstvím. Kráska se nakonec stáhla z veřejného dění a nebylo po ní vidu ani slechu.

Mohlo by se vám líbit

První novodobá Miss Československa Ivana Christová: Na soutěži ji vypískali, dodnes bojuje s kily navíc

Krásná brunetka s výraznýma tmavýma očima a symetrickou tváří se dnes považuje za naši nejkrásnější Miss. Titul získala v roce 1989 a podle mnohých lidí ji zatím žádná dívka nepřekonala. Tenkrát se ale příliš uznání nedočkala. Ivana Christová se naopak setkala s nepřízní veřejnosti. Přesto dokázala své slávy využít, zanechat stopu ve světě modelingu a žít spokojený život.
svetzeny.cz

Smysl života našla kráska v rodinném životě

Vzhledem k partnerovu jmění neměla Terezie potřebu chodit do práce a v rodinném životě našla smysl života. S partnerem má tři dcery - Kristýnu, Kateřinu a Rozárii Annu, která přišla na svět, když bylo Dobrovolné čtyřicet dva let. „Žiji velmi úzký rodinný život s individuálním vzděláváním a cestováním. Na to, abych sama budovala nějakou kariéru, ještě čas nemám. Ta doba sama přijde, až mě dcerky nebudou potřebovat. Teď je mým posláním mateřství,“ prozradila kráska před lety webu zeny.iprima.cz. Zlatá klec tak brunetce rozhodně nevadí a občas i s Davidem vyletí do společnosti. 

Terezie je stále velmi nádhernou ženou

Nestává se to často, ale když už Terezie někam zavítá, muži si mohou krky vykroutit a ženám spadne brada. Bývalá královna krásy totiž vypadá neskutečně a na prahu padesátky by se klidně mohla znovu procházet po mole. Štíhlou figuru si udržuje pravidelným cvičením a jiskru v oku taktéž neztratila. Po právu se tak manžel po jejím boku dme pýchou. Mohl by ale svou milou pouštět do společnosti častěji. ‚‚Už je to taková tradice, celý rok se těším, že mě můj drahý alespoň jednou vezme do společnosti, uvidím kamarádky, missky, modelky, plno zajímavých lidí. Vždycky se hrozně těším,” přiznala Terezie webu Super.cz s tím, že se už také chystá do práce vzhledem k tomu, že nejmladší dcera je školou povinná. 

Vystudovaná psycholožka si taky v životě splnila všechny sny. Získala korunku krásy, našla pana Božského a má zdravou a krásnou rodinu. 

Terezie se od získání korunky snad ani nezměnila
Zdroj článku