Přejít k hlavnímu obsahu

Miss Helena Houdová: Blondýnka se našla v „pomáhání“ lidem, učí muže ejakulovat, obličej si maže menstruační krví

Nikdy neseděla v koutě a hrdě bojovala za lepší svět. Helena Houdová (44) byla vždy „tak trochu jiná“. Dokud svým známým jménem prosazovala čistější planetu nikdo se nad tím nepozastavoval a naopak lidé její snahu oceňovali. Ovšem pak v sobě našla jakousi vnitřní ezoterickou sílu a prohlásila se za sexuální kněžku. Pořádá kurzy pro muže, pro ženy a její myšlenky jsou často velmi těžce pochopitelné.

O tom, že změní svět, snila Houdová už jako malá holčička. Podle svých slov přemýšlela, jak by se mohla stát slavnou, aby upozornila na globální problémy, které ji trápily. Přihlásila se proto do soutěže krásy, kterou k překvapení mnoha nakonec v roce 1999 vyhrála. V tu dobu už bojovala například za práva zvířat a výhrou se jí otevřely dveře k veřejnému prosazení svých eko, bio, ezo názorů. 

Houdová se vydala na cestu sebelásky

Nejdříve byla její pomoc více než chvályhodná. Založila organizaci, jež pomáhala dětem bez domova, a sama na dálku adoptovala třináct dětí. Impulzem, který jí obrátil život a hlavu naruby, bylo nepovedené manželství s producentem Omarem Amanatem. Do charismatického muže se natolik zamilovala, že se za pár měsíců konala veselka a do manželství se narodily tři děti. Bohužel partner byl tak trochu záletník a jeho nevěry dostaly Helenu na kolena. „Měla jsem nízký draslík, minerál, který je důležitý pro zdraví srdce. To jsem ale měla úplně zlomené. V té době jsem si řekla, že je čas, abych si vybrala sebe. Začala se respektovat a milovat. Pokud bych to neudělala, umřela bych,“ přiznala tehdy Houdová a vydala se na cestu meditace a sebepoznání.

Helena slibuje hodiny epických postelových hrátek

Exmanžel byl později zatčen za zpronevěry a trojnásobná maminka zůstala na vše sama. Nový domov našla na krásném ostrově Bali, kde naplno rozjela své nové „já“. Stala se z ní certifikovaná koučka, ale nejen tak obyčejná. Helena je koučkou pro sexualitu, lásku a vztahy. Na svých sociálních sítích promlouvá medovým hláskem k ženám i mužům a nabízí jim své služby pro zlepšení sexuálního života. Samozřejmě to nedělá zadarmo, ale je zdatnou podnikatelkou. Sedmitýdenní online kurz s názvem Milenec bez hranic stojí jedenáct tisíc korun. Tento program je pro všechny muže, kteří se chtějí naučit pracovat se svojí sexuální energií, naučit se vybírat si, kdy ejakulují a kdy ne, a zažít hodiny epického sexu,“ hlásá Helena, která díky prozření zjistila, že muži pro ni nejsou nebezpeční a je pro ni ctí jim pomáhat. 

Mohlo by se vám líbit

Kam zmizela Kateřina Stočesová: Ve velkém světě se tak trochu jednoduchá kráska neprosadila, na kontě má však miliony a dělá to, co ji baví

Záplava kudrnatých vlasů dělá z Kateřiny Stočesové (44) na první pohled nevinného anděla. Šarmu vysoké blondýnky podlehla také porota, jež ji zvolila královnou krásy. Sice nebyla podle prezidenta soutěže krásy nejchytřejší, ale svatba a následný rozvod jí údajně přinesl nemalou částku na konto. Pak už jen stačilo chytře investovat.
svetzeny.cz

Své ovečky Helena muchluje na dálku

Ezo-žínka samozřejmě nezapomíná ani na ženy. Pro ně má znovuzrozená krasavice kurz nazvaný Posvátná žena. Během posledních devíti měsíců prošlo online programem 370 žen. (Wow, jak to píšu, tak si uvědomuji, kolik mám v životě úžasných sester a s vděčností Vás všechny na dálku muchluju.) A každá jedna zažila transformaci,“ napsala pyšná Houdová na sociální sítě a vyzývá všechny ženy, aby milovaly své nahé tělo a děkovaly mu. Nevynechala ani dámské přirození, jež je portálem k lásce, radosti a moudrosti. Ostatně nahotu Helena miluje a není na tom nic špatného. Krásné pláže na Bali vyzývají k tomu odhodit svršky a nechat se laskat slunečními paprsky. Jen by se Houdová mohla občas krotit v tom, v jaké formě předává pomocí online světa své rady a porady. 

Modelka se pomazala menstruační krví

Pokud si myslíte, že už vás u bývalé modelky nemůže nic překvapit, velmi se mýlíte. Například takové pomalování tváře menstruační krví je jedním z Heleniných majstrštyků. „Tvoje menstruační krev je posvátná. Jsi ztělesněním božského ženství. Každý měsíc nekrvácíš jen za sebe, ale necháváš odcházet energetické bloky, utrpení, bolesti a nesplněné sny členů své rodiny a své komunity – čistíš za muže, děti i starší, kteří tento dar nemají,“ napsala blondýnka ve svém poselství všem dívkám s tím, že pokud přijmou menstruaci jako dar a ne jako prokletí, tak přestane být pro ně bolestivou záležitostí.

Své fanoušky asi Helena opravdu má a někdo jejím ezoterickým a posvátným řečem věří. Přece jen dává fota a videa ze svých zájezdů do Egypta, které pořádá pro ženy, jež chtějí projít velkým seberozvojem. A pokud byste náhodou ve svém těle objevili nádor, podle Heleny stačí několik dní neustále plakat a váš smutek ho zmenší...

O Heleniných až nadpřirozených schopnostech jste se právě dozvěděli. Co však dnes dělá jedna z prvních královen krásy z roku 1967?

Helena se z vítězky soutěže krásy proměnila v přírodní ženu
Zdroj článku