Přejít k hlavnímu obsahu

Bývalá Miss Monika Žídková se pochlubila dospělou dcerou Nikol: Podědila krásu po mamince? Posuďte sami

Ve společnosti se Monika Žídková (46) příliš neobjevuje. Jako každý rok ale nevynechala soutěž StarDance, kde před lety také tančila. Letos bývalé missce dělala doprovod dcera Nikol (22), která si v kráse s ničím nezadá ve srovnání se svou maminkou.

Titul Miss vyhrála Monika před neuvěřitelnými dvaceti osmi lety a dodnes je pro mnoho lidí tou nejkrásnější vítězkou. Modelingu se ale příliš nevěnovala a rozhodně netrpěla zviditelněním se, jako to dnes platí u vítězek podobných soutěží. Naopak, tehdy se velké pozornosti spíš vyhýbala.

Krásnou Nikol modeling neoslovil

V poklidu si proplouvala životem, vdala se za muže, s nímž je dodnes a má s ním dvě děti. Syna Davida a krásnou Nikol. Dospělá slečna je mixem obou rodičů a z fleku by mohla kráčet ve stopách maminky, alespoň ohledem soutěže krásy. Dcera koketovala s modelingem a možná by se i do Miss přihlásila, ale rozhodla se, že bude lékařkou,” uvedla Monika pro deník Blesk s tím, že pro Nikol je vzdělání přednější než jen být ramínkem na šaty. Pokud by se pak Nikol rozhodla například pro práci obvodního lékaře, dveře by se u sympatické studentky rozhodně netrhly.

Žídková neměla zájem prorazit ve světě

Vždy, když se maminka s dcerou někde objeví, strhnou na sebe veškerou pozornost. A není to jen tím, že lidi zajímá, co Miss Europe 1995 dělá a jak se jí daří. Ve svých letech je Monika stále krásnou ženou a s dcerou vypadají spíš jako sestry. Žídková zůstala věrná rodným Kravařům, kde je starostkou a velké město jí moc neříká. Možná i proto, že je hrdou patronkou svého rodiště, neměla potřebu po svém velkém úspěchu v soutěži krásy objevovat svět. ‚‚Kdybych žila v Praze, tak by to bylo asi jiné, ale můj život je na Moravě a do Prahy ráda jezdím na výlet,” potvrdila Monika, která je už více než dvacet let ve šťastném manželství s Petrem Brzeskou.

Mohlo by se vám líbit

V těchto znameních se rodí modelky: Éterickou krásou oplývají nejenom Raci

Ve kterých znameních zvěrokruhu se rodí modelky? Éterickou krásou oplývají nejenom Raci. Další tři znamení zvěrokruhu mohou prorazit ve světě modelingu díky svému talentu, výjimečné kráse i tvrdé dřině. Zjistěte, zda mezi ně patříte i vy.
svetzeny.cz

Dcera miluje cestování

Stejnou povahu po mamince nejspíš zdědila i Nikol. Na jejích sociálních sítích nenajdeme žádné laciné fotky, jak je u slečen jejího věku zvykem. Budoucí lékařka mapuje své cestování, studium a samozřejmě se pochlubí i krásnou maminkou. Seznámení holdující pánové ale mají smůlu. Nikol je šťastně zadaná po boku přítele Honzy, jenž sdílí stejnou vášeň pro poznávání cizích zemí. 

Monika Žídková s dcerou Nikol

Info ikona
Monika Žídková s dcerou Nikol

Korunku krásy by dnes Monika nechtěla

Při studiu Nikol vypomáhá mamince na úřadě, takže pokud by si nerozmyslela účast v soutěži krásy, mohla by pak po Monice převzít žezlo nad vládou v Kravařích. Ostatně Žídková má na soutěže krásy, se kterými se roztrhl pytel jasný názor. ‚‚Současné Miss chybí jiskra a noblesa. Korunku bych dnes nechtěla,” řekla Monika zcela upřímně. S jejím názorem nezbývá než souhlasit, protože novodobé královny krásy jsou tak trochu rychlokvašky, jejichž jméno si mnoho lidí ani nepamatuje a soutěže rozhodně nedosahují zájmu diváků, jako tomu bylo v minulosti. 

Monika je na svou krásnou a chytrou dceru po právu pyšná
Zdroj článku
Doporučená videa z partnerského webu z Lifee.cz: Tvoříme S Lifee dárkový balíček