Přejít k hlavnímu obsahu

Co dělají a jak se změnili herci z Účastníků zájezdu: Krásná Pamela je už babičkou a svůdník Max sbalil známou slovenskou herečku

Oblíbený film Účastníci zájezdu znají mnozí z nás nazpaměť. A kdo by si nepamatoval lehce naivní Pamelu v podání Jitky Kocurové (44), o kterou se snaží svůdník Max, jehož ztvárnil slovenský herec Ondrej Kovaľ (44). Co dělají a jak vypadají dnes? Budete se divit.

Bez oblíbené klasiky si už snad ani neumíme představit začátek léta. Od natočení filmu uběhlo neuvěřitelných 17 let, ale stále nás dokáže rozesmát. Nezapomenutelná je především postava Pamely, kterou vyšvihla neherečka Kocurová přímo excelentně.

Krásné Pamely se už nezbaví

Původně modelka a 2. vicemiss z roku roku 1999 se rozhodla okusit herectví. Naivní blondýnka, která si žije na růžovém obláčku byla pro Jitku osudovou rolí. A ač poslouchala jen slova chvály a postava krásné Pamely s výstavní figurou jí sedla jako ulitá, film pro ni nebyl tou pravou cestou. Je maminkou dvou dětí - syna Tomáše a dcery Barbory. A ratolesti samozřejmě už zaznamenali Jitčinu velkou roli. „Na tento film se mě ptaly už před pár lety. Baruška vyzvídala, jestli jsem svého televizního pána měla ráda a jestli to bylo ještě před tatínkem. Musela jsem jim vysvětlit, že jsme herci a že vše bylo jen jako,” prozradila Jitka pro Herminapress.cz se smíchem. Čemu se tedy dlouhonohá kráska nyní věnuje?  

Stínová babička

Založila vlastní e-shop na esenciální oleje. K podnikání na vlastní pěst ji přivedl syn, který hodně stonal. ‚‚Můj syn často užíval antibiotika. Chtěla jsem mu pomoci jinak a kamarádka mi tehdy doporučila tyto oleje. Tomáškovi to pomohlo,” vysvětlila Jitka, která se po delší době objevila ve společnosti. A nemohla si vybrat lepší příležitost než festival v Karlových Varech. Blondýnka vypadá skvěle a pořád dokáže odzbrojit okouzlujícím úsměvem a to už se stala babičkou! ‚‚Mám dvě vyvdané dcery a jedna má krásnou Vikinku a já říkám, že jsem stínová babička,” prozradila webu Super.cz. Mimo krásné tváře má i zlato v hrdle a ve volných chvílích zpívá ve sboru a věnuje se nadačnímu fondu Srdce na dlani. Svého filmového svůdníka prý ale od natočení už neviděla. Kam se poděl seladon Max?

Info ikona
Jitka Kocurová ve Varech.

Ze svůdníka Maxe milujícím partnerem

Bohémského zpěváka, jemuž neuknikne žádná sukně, ztvárnil Ondrej uvěřitelně. Narozdíl od Jitky se po velkém úspěchu filmu chytil příležitosti a vrhl se na hereckou kariéru. Uchytil se nejen ve filmech a seriálech, ale boduje i na divadelních prknech. Se svou nejslavnější rolí má však Ondrej velmi málo společného, je jejím pravým opakem. Dlouhá léta už žije v poklidném a harmonickém vztahu se slovenskou herečkou Zuzanou Norisovou (44), s níž má dvě holčičky - Julku a Lilianu.

Za oblíbeností Účastníků zájezdu stojí nejen Jitka a Ondrej, ale režisérovi se podařilo sestavit plejádu hvězd. Skvělá je Eva Holubová s Bobem Kleplem a jejich filmová dcera Anna Polívková. A dvojice postarších dam, které ztvárnily nezapomenutelné herečky Květa Fialová a Jana Štěpánková jsou jen třešničkou na dortu.


 

Jitka by mohla být delegátkou pro účastníky zájezdu i dnes naopak Ondrej by už jako svůdník asi neuspěl
Zdroj článku