Přejít k hlavnímu obsahu

Někdejší hvězda Prciček Tara Reid: Bývala idolem teenagerů, dnes je známá už jen nepovedenými plastikami

Tara Reid bývala na přelomu milénia velkou hvězdou. Povedlo se jí proslavit díky praštěné komedii Prci, prci, prcičky. Pak to ovšem šlo s její hereckou kariérou z kopce. Na vině jsou nepovedené plastiky, ale údajně i šikana v Hollywoodu.

Tara Reid bývala idolem teenagerů

Americká herečka Tara Reid se proslavila díky roli v bláznivé komedii Prci, prci, prcičky. S herectvím začala už v dětství, když jí bylo šest let, objevila se v několika reklamách. V roce 1997 se přestěhovala do Hollywoodu, aby byla blíže splnění svého snu. Právě tehdy získala průlomovou roli ve filmu Big Lebowski. Díky ní se dostala do povědomí lidí. Až snímek Prci, prci, prcičky z ní ale udělal opravdovou hvězdu známou po celém světě.

Mohlo by se vám líbit

Princezna Fantaghirò po 31 letech: Podívejte se, jak se zub času podepsal na Romualdovi či Černé královně

Již uplynulo 31 let od uvedení prvního dílu filmové série Princezna Fantaghirò. Ta se v devadesátých letech těšila velké divácké oblibě. Jak dnes vypadají herci, kteří ve snímcích účinkovali? Podívejte se, jak dnes vypadá Alessandra Martines či představitel Romualda.
svetzeny.cz

Na tento úspěch se jí v budoucnu už bohužel nepodařilo navázat. Následovali menší role ve filmech a seriálech, uchytit se herečce ale už nepodařilo. Za svůj mizerný výkon ve snímku Šílený rande dokonce v roce 2004 obdržela anticenu Zlatá malina, která se uděluje za ty vůbec nejhorší filmové počiny. Částečný úspěch slavila s filmovou hororovou sérií Sharknado, kde účinkovala, ale dnes o ní není jako o herečce slyšet. Tara Reid se s nezájmem filmařů o její osobu popasovala zajímavým způsobem – založila si vlastní produkční společnost.

Konečně jsem se rozhodla, že nebudu čekat, až mě někdo obsadí, začnu obsazovat sama sebe. Vytvořím si svůj vlastní osud, svou vlastní budoucnost.

Dnes je známá už jen nepovedenými plastikami

Když se řekne Tara Reid, řada lidí už si nevybaví tuto celebritu jako herečku, ale spojuje si ji spíš s nepovedenými plastikami. Sama Tara Reid si toho je vědoma a nechala se slyšet, že zpackané estetické zákroky měly uškodit její herecké kariéře. Nepovedlo se její zvětšení prsou, výsledek působil velmi nepřirozeně.

Byla jsem na webových stránkách jako ta s nejošklivějšími prsy na světě.

Dále si Tara Reid nechala provést liposukci, která ovšem také skončila fiaskem.

Mé břicho se stalo tou nejrozvlněnější, nejvyboulenější věcí. Měla jsem kýlu, takovou obrovskou bouli vedle pupku. V důsledku toho jsem nemohla nosit bikiny. Přišla jsem o spoustu práce.
Mohlo by se vám líbit

Pánové pod kudlou aneb Mužské celebrity, které se nebály liposukce ani botoxu. Z některých jsou voskové figuríny

Celebrity jsou pod velkým tlakem ohledně svého vzhledu. Mnohdy se tak snaží udržet si mladistvý vzhled co nejdéle, i za cenu velmi drahých či rizikových estetických zákroků. Plastickými operacemi dohánějí některé celebrity i svoji štíhlou figuru. Nejedná se však pouze o dámy, ale k těmto zákrokům se uchylují i mužské celebrity. Někteří pánové to dokonce přehnali natolik, že připomínají spíše voskovou figurínu.
svetzeny.cz

Dlouho trvalo, než se znovu na veřejnosti ukázala v plavkách, tak moc se za své bříško styděla. Herečka má za sebou několik operací, které měly za účel dát její bříško opět vzhledově do pořádku.

Není prý party girl ani anorektička

Tara Reid se v minulosti stala předmětem řady spekulací. V době své největší slávy se ohrazovala vůči tomu, že je party girl. Jako „pařmenka“ se prý necítí, údajně to má být pomluva, kterou šířili ti, kteří se jí v Hollywoodu snažili šikanovat. Tara Reid se nechala slyšet, že by „nikdo neměl být trestán za to, že se dobře baví“. Faktem ale je, že se léčila z alkoholismu na vyhlášené klinice.

Někdejší hvězda také odmítá, že by byla příliš hubená, její fanoušci se však bojí, že trpí mentální anorexií. Prý si nepřipadá příliš hubená a štíhlé tělo má díky rychlému metabolismu. Kritiky své postavy označila za šikanátory a vzkázala jim, že každý, kdo má rychlý metabolismus, moc dobře ví, jak těžké, dost možná i nemožné, je nabrat kila. Fanoušky ujistila, že jí hodně, nemusí mít proto o ni obavy.

Tara Reid
Zdroj článku
Doporučená videa z partnerského webu z Lifee.cz: Tvoříme s lifee - papírová Liška