Přejít k hlavnímu obsahu

Jak moc se změnila Natálie Mykytenko ze Svatby na první pohled? Dnes má růžový melír a plastiku prsou

Info ikona
Natália Mykytenko

Hvězda první řady velmi populární reality show Svatba na první pohled Natália Mykytenko prošla od skončení natáčení výraznou proměnou. Dnes je ještě krásnější než kdysi. Podívejte se, jak jí sluší nový růžový melír a větší poprsí.

Její vlasy prošly proměnou

Natália Mykytenko se proslavila v reality show Svatba na první pohled. Princip pořadu spočívá v tom, že odborníci vytvoří pár dvou lidí, kteří se neznají, přesto by se k sobě mohli hodit. Poté následuje svatba naoko, líbánky a společný život, kdy pár celou dobu sledují kamery. K Natálii Mykytenko byl přidělen fešák František. Ač jim to spolu slušelo, bohužel z toho láska nebyla. Natálii Mykytenko však show proslavila, na Instagramu ji dnes sleduje téměř 90 tisíc lidí, což jí otevírá dveře ke spolupracím s firmami. Půvabná blondýnka od skončení show prošla velkou proměnou. Diváci ji poznali jako přirozeně krásnou blondýnku.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Renée Zellweger je k nepoznání: S filmovou Bridget Jones už nemá nic společného. Jaký je důvod její drastické proměny?

svetzeny.cz

V srpnu tohoto roku se však Natália Mykytenko rozhodla obarvit na platinovo. „Téma: BLOND. Od malička jsem přírodní špinavá blondýna. Na melír ke kadeřnici jsem začala chodit poměrně brzy..tak v pubertě. Vyzkoušela jsem snad všechno na hlavě, hnědou, černou, růžovou a i zrzavou. Postupem času, spíš věkem, jsem zjistila, že moje barva je opravdu jenom blond. Nedám na ni dopustit. Upřímně jsem milovník žen s blonďatou hřívou. A taky si ještě myslím, že člověk by si měl na hlavě nechat to, co mu pán Bůh nadělil,“ napsala Natália Mikytenko ke svému instagramovému příspěvku, kde ukázala novou ledově blond barvu vlasů. Nová image se však setkala se smíšenými ohlasy. Někteří fanoušci opatrně naznačili, že Natálii platinové vlasy dělají starší. Jiným se však barva líbila, roky navíc dle nich Natálii přidalo líčení.

Nyní Natália Mykytenko experimentovala s vlasy znovu. Včera zveřejnila fotografii, kde pózuje v Budapešti a v blond vlasech má svěže působící růžový melír. Zatím převládají pozitivní reakce fanoušků. Lidé Natálii chválí vlasy, outfit i celkový vzhled. Je fakt, že růžová ve vlasech Natálii sluší mnohem více než předchozí jednolitá platinová.

Neuvěřitelné proměny celebrit, které se nebály ukázat světu s novým pohlavím

svetzeny.cz

Z kritiky plastiky prsou si nic nedělá

Na konci ledna tohoto roku web Super.cz informoval o tom, že se Natália Mykytenko rozhodla pro velkou změnu – plastiku prsou. „Rozhodla jsem se pro kapkovitý tvar, aby to bylo přirozené, ale chci velká prsa. Budou to velký čtyřky," nechala se tehdy slyšet Natália Mykytenko. Jedním dechem dodala, že je to jediná plastická operace, na kterou se chystá, další zákroky prý neplánuje. Ačkoliv sama Natália Mykytenko je z nových prsou nadšená, ne všem se plastika prsou líbí. Někteří lidé v komentářích zmiňovali, že plastiku vůbec nepotřebovala. Je pravdou, že už před plastikou měla Natália výstavní dekolt. Některým rýpalům připadalo, že prsa jsou příliš daleko od sebe. "Natály prsa spolu asi nemluví,“ napsala posměšně jedna diskutující. Naštěstí si Natália Mykytenko z posměšných komentářů nic nedělá. „Já jsem maximálně spokojená s prací pana doktora. Nikdo z těch kritiků moje prsa naživo neviděl. A hlavně jsou to moje prsa, takže ať si tihle hejtři trhnou nohou. Mně se moje prsa líbí a nemohu si na nezájem stěžovat,“ vzkazuje kritikům skrze Blesk Natália Mykytenko.

Halloween speciál: Všechno (nejen) pro strašidla

elle.cz

Tajemství vztahu Catherine Zeta-Jones a Michela Douglase: Důkaz, že i celebrity mohou mít stabilního partnera, přestože je od sebe dělí čtvrt století

svetzeny.cz