Přejít k hlavnímu obsahu

Dnešní úplněk zasáhne nejvíce čtyři znamení zvěrokruhu: Býci, mějte se na pozoru

Info ikona
Úplněk

Nastal výjimečný čas! 8. listopad 2022 je speciálním dnem, protože současně proběhnou dvě planetární události. Krvavý měsíc a zatmění Měsíce. Toho si všímají především čtyři znamení zvěrokruhu, které úplňková energie zasáhne extrémně. Co jim předpovídají hvězdy?

Krvavý měsíc nastává 8. listopadu 2022 mezi 9:00 a 15:00. Tento dlouhý časový úsek je tvořen různými fázemi, kterými krvavý měsíc prochází. Nejprve přichází polostínové zatmění, které se poté stane částečným zatměním a nakonec vede k maximálnímu zatmění, které pak opět odezní.

Úplněk začíná 8. listopadu v 11:16 hodin. Ve stejný den však Měsíc protíná rovinu zemské oběžné dráhy a Země stojí mezi Měsícem a Sluncem – dochází k zatmění Měsíce. Měsíc však při vstupu do umbry země zcela neztmavne, ale objeví se v červeném světle. Proto se tento úplněk také nazývá krvavý měsíc. Čtyři znamení zvěrokruhu čeká opravdu výjimečný den!

1. Býk

Pro Býka je toto zatmění Měsíce extrémní. Planetární události vrhají světlo na zemské znamení a nutí je být středem každé situace. I když Býk není fanouškem získávání veškeré pozornosti, nemůže se jí právě teď vyhýbat. Toto zatmění Měsíce vytlačuje Býky z jejich komfortní zóny a vytváří změny a nové perspektivy. Zemské znamení si konečně uvědomuje, že není jen černá a bílá, ale že často předbíháte situace.

Přichází listopadový krvavý úplněk bobra, který pořádně zamíchá s našimi životy. Energie bude enormní

Co má listopadový úplněk společného s bobry a proč bude výjimečný? Pojďme společně zjistit, co nás čeká, a co nám tento magický den přinese do našich životů. Myslete hlavně na to, že každá situace je výzva, jak být lepším člověkem.
svetzeny.cz

2. Lev

Lev se může cítit neklidně ve své práci. A ten pocit popravdě nemá žádné odůvodněné vysvětlení. Ohnivé znamení vyrůstá ze své současné pozice a cítí se připravené na něco nového. Zatmění Měsíce se odehrává v 10. domě kariéry. Tato nová energie, kterou nyní Lev cítí, znamená změnu. Ať už je to ve formě změny kariéry, povýšení nebo něčeho spojeného s novými povinnostmi, přijměte to, milí Lvi!

3. Štír

Štír musí v poslední době často myslet na jednu určitou osobu. Nemusí jít o romantické city. Může to být také šéf, bývalá nejlepší kamarádka, nevlastní matka nebo sestra. Tento Krvavý Měsíc povzbuzuje Štíra, aby se vyvíjel dál ve vztahu s touto osobou. Pokud situace není dobrá, vodní znamení nyní cítí potřebu uklidnit věci nebo si promluvit. Pokud to jde naopak dobře, Štír by rád prohloubil tento vztah. Držíme palce!

Minulé životy: Jak poznat, že tohle možná není váš první život, který na zemi žijete

Přemýšlíte nad minulými životy? Máte pocit, že tohle není váš první život a nesete si nějaké vzpomínky nebo zatížení z toho minulého? Opakují se vám stále stejné či podobné sny a vy si to neumíte vysvětlit? Možná tohle není váš první život, který na zemi žijete.
svetzeny.cz

4. Vodnář

Znamení Vodnáře pocítí tento krvavý měsíc zejména ve 4. domě rodiny a ve vašem vlastním domě. Nyní je ten správný čas se pohnout, pěstovat spojení se svými rodinnými příslušníky a nastavit hranice, které jsou již dlouho potřebné. Domov není vždy místo, je to pocit. Toto zatmění Měsíce ukazuje vzdušnému znamení přesně to, co a koho potřebuje, aby se cítilo jako doma. Vodnáři se cítí povzbuzeni planetární energií, aby konečně podnikli nové kroky a ukončili staré věci.

Zdroj článku