Přejít k hlavnímu obsahu

Přichází listopadový krvavý úplněk bobra, který pořádně zamíchá s našimi životy. Energie bude enormní

Co má listopadový úplněk společného s bobry a proč bude výjimečný? Pojďme společně zjistit, co nás čeká, a co nám tento magický den přinese do našich životů. Myslete hlavně na to, že každá situace je výzva, jak být lepším člověkem.

Kdy je listopadový úplněk 2022: datum a čas

Tento měsíc nastane úplněk 8. listopadu ve 12:01. Technicky vzato, úplněk trvá jen chvíli, když je Měsíc přesně na opačné straně Země než Slunce , ale měsíční kotouč se jeví kulatý a jasný den před tím a potom.

Co je měsíc bobra?

Měsíc bobra je jedním z tradičních názvů pro listopadový úplněk. Pocházel od indiánských kmenů, které dávaly názvy úplňkům na základě zvláštních rysů každého konkrétního měsíce.

V listopadu se bobři připravují na ochlazení: staví hráze a zásobují se potravinami ve svých domovech. Možná proto domorodí Američané na jejich počest pojmenovali úplněk, pozorující aktivitu těchto pracovitých zvířat. Dalším možným důvodem je, že během tohoto měsíce lovci tradičně nastražovali pasti na bobry, aby získali kožešinu.

Hitem TikToku je video s výrobou lektvaru, který podpoří růst a hustotu vlasů. Postačí vám jediná bylinka za pár korun

TikTok ovládá nejen mladší generaci, ale už se na něm hojně vyskytují i starší ročníky. Tentokrát se hitem této platformy nestalo žádné šílené video, ale recept, který vám údajně pomůže získat dokonalé vlasy!
svetzeny.cz

Co znamená úplněk a zatmění Měsíce v Býku pro vaše znamení zvěrokruhu letos v listopadu?

Připravte se na nevídané. Protože se také jedná o zatmění Měsíce, bude úplněk o něco silnější než obyčejně. Tento měsíc je synchronizován s Uranem, který je známý tím, že přináší náhlé změny a posuny spolu s nepředvídatelností.
 

To znamená, nenechte se rozhodit, pokud je vaše oblíbená kavárna přes den nečekaně zavřená nebo pokud vaše fitko náhle představí zcela nový rozvrh hodin. Takové věci se mohou – a budou – dít.

Energie bude enormní

Zároveň budete mít co do činění s nějakou konfliktní energií z vesmíru. Saturn, který je také spojen s tímto úplňkem, vám říká, abyste zpomalili a vzali věci v klidu, zatímco Uran vás nabádá, abyste věci urychlili. V zásadě můžete přecházet mezi touhou po nové práci co nejdříve a pocitem, že byste si raději dali čas na to, abyste našli perfektní pozici.

Jak s pomocí sklenice, slané vody a octa odhalit negativní energii v domě a jak domov vyčistit od všeho zlého

Víte, jak poznáte, že ve vašem domě sídlí špatná energie? Vnímaví lidé to dokáží vycítit, ale pokud tento dar nemáte, můžete zkusit jednoduchý test, díky kterému budete mít jasno. Jedná se o zajímavý experiment, díky němuž můžete vyčistit váš domov od všeho zlého.
svetzeny.cz

Jak ovlivní měsíc bobra v úplňku v Býku vaši budoucnost?

Jistě, je snadné dívat se na změnu jako na děsivou věc, ale ve skutečnosti je to pro vás dobré. A jakmile se naučíte chytat údery, budete se cítit pohodlněji přizpůsobovat se neočekávanému a vystoupit ze své komfortní zóny.

V práci se budete cítit inspirováni, abyste zjistili, co chcete a jak toho dosáhnout. Možná se váš současný post nepromění ve vaši vysněnou práci přes noc, ale pravděpodobně si uvědomíte, že jste si ve skutečnosti vytvořili solidní kariérní základ, který vám umožní růst v budoucnu.

V lásce budete mít čas na přemýšlení o svých vlastních potřebách, a zároveň vždy brát v úvahu potřeby někoho jiného, ​​což vám pomůže vytvořit zdravý a naplňující dlouhodobý vztah.

Nakonec s tímto úplňkem ochutnáte změnu a budete to milovat!

Zdroj článku