Přejít k hlavnímu obsahu

Numerologie jména: Zjistěte, jaký osud vám zvolili rodiče. Jedničky patří mezi vůdce, pětky jdou přes mrtvoly

Info ikona
numerologie jména

I když nám křestní jméno vybírají rodiče reprezentuje nás celý život. Představujeme se jím, oslovují nás tímto jménem. Málokdo ví, že každé jedno písmeno má svou vlastní vibraci, své vlastní číslo. Numerologie jména o vás může dost prozradit.

Základem jsou čísla, kde má každé písmeno své číslo. Písmenka s háčky a čárky se počítají jako klasická písmenka a CH se počítá jako C a H. Každé písmeno očíslujte a poté spočítejte a to až do doby až vám vyjde číslo od 1 do 9. Existují však specifické součty jako 11 nebo 22. Ty se už dále nesčítají.

 

A

B

C

D

E

F

G

H

I

J

K

L

M

N

O

P

Q

R

S

T

U

V

W

X

Y

Z

 

1

2

3

4

5

6

7

8

9

Numerologie: Číslo popisné určuje energii vaší domácnosti. Jedenáctku mají jen vyvolení

svetzeny.cz

Číslo 1

Jde o první číslo, v podstatě něco jako začátek života. Lidé s tímto číslem mnohem raději rozkazují druhým, než by přijímali jejich rady. Nenechají se poučovat, brání se každému negativnímu komentáři, byť byl myšlen jako rada. Jsou to lidé nezávislí, podnikaví a jsou velmi odvážní. V práci často přejímají roli vůdce a je pro ně velmi důležitá svoboda. Říct si o pomoc? To určitě ne, podobně jako říct, že mu něco nejde. Jejich ego jim to nedovoluje.

Číslo 2

Vyrovnaný člověk, který je mnohdy diplomatický a než se pro něco rozhodne, vše pečlivě promyslí. Je to člověk klidný, není jednoduché ho naštvat, ale pokud se tak stane, lítají blesky. Jde o citově založené lidi, kteří prožívají spoustu emocí, jsou často sentimentální a když se něco pokazí, neumí převzít odpovědnost. Život se pro tyto lidi zdá naplněn, když mají vedle sebe partnera nebo partnerku, umí pracovat v týmu a nejsou to sólisté, kteří si potřebují něco dokazovat.

Číslo 3

Lidé s tímto číslem jsou velmi veselí a svou povahou umí každého okouzlit. Těší se velké popularitě a oblibě, takže jim často prochází víc věcí, než druhým. Vládnou komunikací a jsou to laskaví jedinci, kteří jsou velmi společenští a mají rádi lidi. Pro život potřebují různé podněty, které je neustále někam posouvají. Jsou však také netrpěliví a když jim někdo něco vyčte, nemohou to vystát. 

 

Numerologie: Datum narození prozradí, zda si nesete z minulých životů karmický dluh, který vám ničí ten současný

svetzeny.cz

Číslo 4

Lidé s tímto číslem jsou často v rovnováze, mají smysl pro spravedlnost, jsou to realisté, kteří umí být velmi trpěliví a do nějaké hádky nebo války jsou jen tehdy, když mají jištění. Jsou spolehliví, ale také majetničtí, vytrvalí a umí si vydupat to, co chtějí. Umí se radovat i z menších úspěchů, kterých dosáhnou, chybí jim však často tolerance. Věrnost, úcta, a city jsou pro tyto lidi důležité, neumí je však vždycky dát důkladně najevo.

Číslo 5

Jde o lidi, kteří rychleji mluví než přemýšlí, jsou spontánní a milují život, především rychlé změny, kterých za život vystřídají hned několik. Nic na světě je neudrží na jednom místo, pokud chtějí, jdou si za svým i přes mrtvoly. Jsou to komunikativní jedinci, umí se přizpůsobit, ne vždycky soustředí svou pozornost na správné věci. Někdy mohou být nestabilní a často jsou vznětliví. Chybí jim stálost a schopnost dodržet to, na čem se domluvili.

Číslo 6

Kvalitu upřednostňují nad kvantitou, jejich touhou je být šťastný a mít okolo sebe vše krásné. Jejich vkus je velmi specifický, milují umění a kulturu obecně. Usilují o harmonii a to jak v práci, tak v životě. Občas jsou váhaví, neví přesně, pro co se rozhodnout a umí být i pěkně sentimentální. Nechybí jim smysl pro rodinu, které věnují všechno, co mají. Nejsou z těch, kteří si umí říct, co chtějí, kteří jdou do konfliktu. Raději se stáhnou.

Info ikona
Jména

Číslo 7

Lidé s tímto číslem jsou intelektuálního zaměření, umí velmi dobře a často originálně myslet, práce rukama pro ně není. Jde o intelektuály, kteří mluví velmi rozvážně. Nejdřív si vše promyslí, dlouze druhé pozorují a pak sami vyřknou verdikt. Jsou to dost často pesimisté, kteří se na život koukají negativním pohledem, což jim moc neprospívá. Milují svobodu a nezávislost, což se promítá nejen do práce, ale také do milostných vztahů.

Číslo 8

Lidé s tímto číslem se opájí moci, silou a také úspěchem, což je pro ně velmi důležité. Jsou to lidé s velkou energií a aktivním přístupem k životu. Milují výzvy, jsou ctižádostiví a touží po tom, aby mohli mít ve svých rukou moc a mohli rozhodovat. Jsou netrpěliví, nemají rádi, když něco dlouho trvá a rádi utrácí to, co si vydělali. Žijí život naplno, jsou tvrdohlaví a nekoukají napravo ani nalevo.

Číslo 9

Lidé s tímto číslem mají nesobecký způsob myšlení a jsou často velmi vznešenými jedinci, kteří vyznávají toleranci, štědrost a smysl pro přesnost. Rádi si užívají ve svém vysněném světě, mnohdy mimo realitu. Když najdou svůj ideál, jsou ochotni se za něj bít, ale jinak nejsou ochotni vydat tolik energie. V lásce jsou velmi citliví, ale chtějí od partnera mnohem víc citu, než jsou sami schopni nabídnout.

Numerologie lásky: Spočítejte si, zda se k sobě s partnerem hodíte. Jedničky vyjdou téměř s každým, osmičky nikdo nechce

svetzeny.cz

Číslo 11

Ostatní u lidé s tímto číslem hledají oporu, pomoc a radu. Rádi jsou ti, kteří druhé ovládají a radí jim, jak co dělat. Někdy je to všechno na úkor jejich vlastního života, umí velmi snadno podlehnout problémům nebo úzkosti. Jsou pak nervózní a umí být i na druhé nepříjemní.

Číslo 22

Lidé s tímto číslem umí zvládat situace, které nejsou zrovna jednoduché a nenechají se jen tak oblbnout. Velmi často k nim přichází inspirace, která jim pak pomáhá v životě i jednotlivých krocích. Velmi často obětují vlastní osobní život práci, druhým lidem nebo všem, kteří si řeknou o pomoc.

Zdroj článku