Přejít k hlavnímu obsahu

Numerologie: Číslo popisné určuje energii vaší domácnosti. Jedenáctku mají jen vyvolení

Čísla nás životem provazí už od narození, kdy je nám do rodného listu zapsáno datum. V život mají určitou roli, naznačují vám, kam se životem ubírat i to, co od něho čekat. Numerologie se dá odvozovat v podstatě od jakéhokoliv čísla. Například od čísla popisného, které najdete u adresy vašeho domu.

Numerologie vašeho domova. Chcete ji najít? Sečtěte všechny číslice. Vyjde-li vám dvouciferné číslo, opět ho sečtěte, pokud se nejedná o číslo 11. Bydlíte například na Okružní 343?

3 + 4 + 3 = 10  1 + 0 = 1

Číslo 1

Jednička znamená jednotu a nové začátky. Je ideální pro manželský pár a ve skutečnosti má v sobě velkou energii. Žijí v něm lidé, kteří mohou pracovat na svém sebezdokonalování, na vztazích i práci. Pozor na tvrdohlavost, panovačnost a sobectví.

Číslo 2

Adresa ideální pro ty, kteří žijí v partnerství. Ta energie, harmonie a rovnováha z čísla sálá, je tedy důležité ho tak brát. Klade důraz na vztahy, ať už pracovní, milenecké nebo spolubydlící. Mohou se od sebe vzájemně učit. Lidé v tomto domě mohou být příliš citliví, mnohdy neříkají věci, které si myslí.

Číslo 3

Trojka je známá svou zábavou a extrovertním spojením. Rovnováhu mu pomáhá stabilizovat duchovní vlastnosti. Často se zobrazuje jako pyramida se třemi vrcholy, trojice a jeho energie je podobná ohni, velmi energická a vzplane během pár sekund. Je zde znát nadšení, sexuální energie a optimismus. Takový dům může stát příliš mnoho peněz, jde o domov náročný.

Mohlo by se vám líbit

Andělská čísla k nám promlouvají denně. Každé opakující se číslo má svůj magický význam

Stále vidíte opakující se čísla a jímá se vás zvláštní pocit. To možná proto, že tato čísla mají speciální význam skrze které se k vám snaží promlouvat andělé. Mohou podpořit vaši nynější cestu, nebo podporovat změnu. Pokud v toto nadpřirozeno věříte, zde najdete významy magických čísel.
svetzeny.cz

Číslo 4

Jde o dům, který má energii, je stabilní, robustní, uzemněný. Můžete se do něj schovat, je bezpečným přístavem, produktivní a velmi organizovaný, což pomáhá všemu. Často může mít podobu čtverce, má pevné základy, které jen tak něco nezboří. V tomto domě jde hodně o práci, ne o zábavu.

Číslo 5

Toto číslo je ztělesněním energie, aktivity, změny, cestování a různých změn. Spousta pohybu a aktivity, žádné sezení na místě. Toto číslo má velmi velkou energii a často se může točit okolo změny. Není nouze o nové nápady. Někdy je to číslo náročné na usazení se, na vychutnání přítomného okamžiku.

Číslo 6

Číslo šest je protkáno láskou, soucitem, kreativitou, uměním a vším, co se týče emocí. Srdce je to, co dělá dům domovem a to šestce nechybí. Často se zde klade důraz na obyvatele a na to, jak vypadá jeho exteriér. Dům má různé detaily, květiny, krásný dvorek a podobně. Největší výzvou zde je nebýt samotář a nenechat se pohltit jen domem. Dům je krásný, ale nenahradí vám lidský kontakt.

Mohlo by se vám líbit

Numerologie minulých životů

Podle numerologů ovlivňuje numerologie vaše štěstí, životního partnera a také směr, jakým se bude váš život ubírat. Dokáže ale mnohem víc – poodhalí totiž roušku tajemství vašeho minulého života a může vám napovědět, jakou energii jste si s sebou z minulých životů či dokonce jiných sfér přinesly.
svetzeny.cz

Číslo 7

Jde o velmi duchovní číslo, objevuje se často v Bibli a mnoha náboženstvích. Působí velmi klidně, mírumilovně, tiše. Jde o relaxační a zenové číslo, které má velkou energii, duchovní transformace. V mnoha případech bydlí v domě s tímto číslem popisným žena, která je svobodná, prochází transformačním obdobím života. Pro páry může jít o náročnější dům.

Číslo 8

Popisné číslo s osmičkou znamená materiální úspěch nebo také bohatství, vládne fyzické rovině. Přináší hojnost v mnoha oblastech, ať už v podobě lásky nebo peněz. Moc, nekonečno, bohatství, sláva, to je energie čísla osm. To se neobejde bez tvrdé práce. Symbol osmičky je také symbol nekonečna.

Číslo 9

Číslo devět uchovává energii, je to symbol konce i nového začátku. Jde o vibrace štědrosti, lásky, moudrosti, soucitu. Skvělé číslo popisné pro někoho, kdo právě uzavírá hlavní fázi svého života. Podporuje ukončení životní fáze, pomáhá uvolnit člověka, aby začal znovu a lépe. Ideální pro neziskovou organizaci, humanitární podnik a podobně.

Číslo 11

Energie čísla 11 je velmi silná, intuitivní a téměř magická. Tvoří zvláštní domov, který bude mít své neodolatelné kouzlo. Lidé v tomto domě mohou zažívat těžkosti, ale magie tohoto čísla je vždy udrží pospolu. Vytvoří také místo pro andělskou přítomnost. Zkrátka se v něm cítíte skvěle.

Zdroj článku