Přejít k hlavnímu obsahu

Valentýn je tady: Tipy na dárky, které překvapí a řeknou za vás vše

Info ikona
zamilovaný pár

Svátek zamilovaných nemusí být jen o čokoládě a květinách. Zkuste letos vsadit na originalitu. Nemusí jít o drahá překvapení, stačí se správně trefit. I maličkosti dokážou skvěle vyjádřit, jak hluboké jsou vaše city k partnerovi či partnerce. Třeba budou věčné květiny, sušené delikatesy nebo kurzy to pravé.  

Věčná květina 

Darovat ženě ke dni zamilovaných květinu, to je tak nějak samozřejmost. Co ale letos nadělit takovou, která nikdy neuvadne? Vyznejte lásku originálně věčnou květinou! Tahle růže v luxusní skleněné dóze nikdy neuvadne a bude tak dokonale symbolizovat vaše city. Je obklopena zářivými LED světýlky, takže skvěle poslouží také jako ambientní lampička. Ano, na e-shopu Výprodej povlečení najdete kromě lůžkovin a měkkých dárků i stylové dekorace za pár korun.  

Info ikona
věčná květina

Pro ty, co ocení pravé delikatesy 

Milovníci hovězího masa si nemohou nechat ujít rodinnou chloubu od Čejky! Čtyři týdny sušená hovězí pochoutka se spolu se směsí čtyř pepřů a troškou soli suší tak dlouho, dokud v ní není ten správný poměr zbytkové vody – a rázem je na světě naprostá delikatesa. A že to nejsou jen nablýskané řeči potvrzuje i fakt, že se COOL Hovězí stalo Regionální potravinou roku 2021! Seženete na www.eshop.bufacek.com. 

Info ikona
sušené hovězí

Valentýnský burger 

Valentýn si žádá i dobrou večeři, u které se vám bude krásně vzpomínat na společné začátky i cestu, kterou jste spolu již ušli. A když bude jídlo tematicky laděné, je úspěch zaručen. Albert přináší hovězí burger ve tvaru srdce. Z limitované edice dvou kusů kvalitního hovězího masa na burger vytvarovaných do symbolu lásky, snadno připravíte burger jako z restaurace se špetkou originality. 

Info ikona
maso Albert

Pro pekaře 

Vůně čerstvě upečené bábovky, koláče nebo dortu symbolizují vůni domova. Jak jinak také nejlépe vystihnout své city než s láskou upečenými dobrotami. Jestli máte doma fanouška pečení, je dárek k Valentýnu jasný! Publikace Naše moučníky od Topreceptů je to pravé. Najdete v ní recepty na 150 nejoblíbenějších a osvědčených receptů na moučníky a sladká jídla a také slovník sladkých pojmů, který v kuchařce najdete. Jen pro představu: v kuchařce najdete například 14 receptů jen na již zmiňovanou bábovku!  

Info ikona
top recepty kuchařka

Kurz, který pomáhá 

Darovat můžete i vzdělání, konkrétně kurz, který navíc pomáhá. Vyberte si z nabídky Extrakurzů třeba lekce Nedejte stresu šanci s Michaelou Levíčkovou. Míša učí bojovat se stresem. Ten, jak známo, stojí za celou řadu neduhů, které nás trápí. Chcete žít bez bolesti, pořádně se vyspat nebo třeba shodit natrvalo kila navíc? Nejdřív je potřeba být v pohodě. V kurzu se naučíte rovnou šest antistresových technik, díky kterým se budete cítit lépe. 

Info ikona
kurzy jóga