Přejít k hlavnímu obsahu

Znamení zvěrokruhu, která ostatní nesnáší: Co na nich ostatním znamením tolik vadí? Neoblíbení jsou střelci nebo lvi

Patříte mezi lidi, kteří si zakládají na tom, jak působí na své okolí, nebo je vám to naopak spíš jedno? Budete se možná divit, ale vaše sympatie i to, jakým způsobem se přizpůsobujete společnosti, ovlivňuje vaše znamení zvěrokruhu. Která tři znamení patří mezi nejméně oblíbená?

Horoskop ovlivňuje nejen to, jaký zrovna budete mít den, ale prozradí také mnoho o tom, jak zapadáte do společnosti. Hvězdné znamení o vás totiž vypovídá mnohem víc, než si možná myslíte. A kromě dalších věcí, přisuzuje do vínku také sympatie či oblíbenost v kolektivu. Podle průzkumů se ale našla hned tři hvězdná znamení, která ostatním v jejich blízkosti bohužel většinou moc nesedí. V žebříčku antipatií vedou střelci, lvi a ryby. Proč je ostatní tak nesnášejí?

Střelec

Podle jedné z poměrně nedávno provedených studií z roku 2020, která byla publikována v časopise Journal Personality and Social Psychology a zodpovídalo se v ní přibližně 500 respondentů, vedou v antipatiích ostatních střelci. Okolím jsou podle odpovědí dotazovaných vnímaní nejvíce negativně. I když bývají střelci optimistickými a svobodomyslnými dobrodruhy, kteří se vyznačují svou schopností bavit okolí, nejspíš ani to nestačí. Kromě toho tito extrovertní jedinci rádi cestují a umějí si užívat života naplno. Kdo ví, možná právě to jim méně společenská a více upjatá znamení horoskopu závidí, a proto se jim raději vyhýbají?

I když tyto důvody jistě nelze vyloučit, mezi hlavní příčiny jejich nesympatičnosti údajně patří jejich obrovská nezodpovědnost, se kterou někteří střelci nešetří v osobním životě ani ve svém povolání. Pokud tedy zaměstnáte střelce, je klidně možné, že se jednoho dne bez omluvenky nedostaví do práce, protože vyráží na dobrodružnou cestu a vy už ho nikdy neuvidíte. Stejně tak vztahy střelců bývají plné nejistot, protože střelci často změní své plány doslova z minuty na minutu. Navíc se často vyhýbají také svatbě a nemají rádi velké závazky. Svoboda je pro ně doslova na prvním místě ve všech životních oblastech. Kromě toho bývají střelci ještě ke všemu přehnaně upřímní, přehnaně impulsivní, výbušní, netrpěliví, arogantní a ješitní, což často lidi kolem nich zraňuje. Není se tedy čemu divit, že střelci bohužel vedou v žebříčku antipatií.

Mohlo by se vám líbit

Velký horoskop na únor 2022: Přináší obrovský energetický posun

Po velmi introspektivním a transformačním lednu vás čeká velmi energetický posun! Na scénu totiž přímo vstupuje Venuše, planeta potěšení, lásky a peněz, a 3. února také Merkur, kosmický posel a planeta komunikace. Novoluní ve Vodnáři přivítáte již 1. února.
svetzeny.cz

Lev

Lvi často mezi svými známými dosahují vysokých postavení a těší se také velké a přirozené autoritě. Dokáží být tvrdohlaví a často žijí bujarým společenským životem. Ani jejich dokonalé vůdčí schopnosti a dostatečné sebevědomí jim ale nezajišťují oblíbenost. Jejich stinnou stránkou je totiž touha po neustálé pozornosti, kvůli které dokáží jít lvi přes mrtvoly. A vážné důsledky má i to, když se jim zrovna dostatečných ovací jejich okolí nedostává.

Lvi se totiž velice rádi chlubí všemi svými úspěchy, a to jak pracovními, tak i svými koníčky nebo třeba bohatstvím a získaným majetkem. Jakmile je za to ale málo pochválíte, pravděpodobně vás příště už nebudou tolik vyhledávat. A to je také jedna z věcí, která lidem na lvech nejvíce vadí. Jejich přehnaná sobeckost, sebestřednost i obrovské nezdolatelné sebevědomí a pýcha. Lvi totiž často mívají pocit, že nad jejich osobnost nic lepšího neexistuje. Dokonce i lvi, kteří prozatím nic nedokázali, mívají potíže s přehnanou namyšleností a arogancí.  A právě jejich arogance a povýšenost je důvodem, proč mnoha jedincům právě lvi tolik vadí. Navíc lvi nesnesou absolutně žádnou kritiku, takže zapomeňte na to, že byste jim narovinu mohli říct svůj upřímný názor, aniž by se na vás urazili.

Mohlo by se vám líbit

Únorové novoluní 2022: Dostanete jedinečnou šanci osvobodit se

Toto novoluní může zcela jasně změnit pravidla hry. Minimálně ve vašem životě. Leden je měsíc nových začátků, ovšem letos to nešlo tak snadno jako obvykle...
svetzeny.cz

Ryby

Na první pohled nenápadné a mlčenlivé ryby, jsou hned na ten druhý přesný opak. Toto znamení se vám totiž dokáže nepříjemně dostat pod kůži, a rozhodně se tedy netěší oblíbenosti svého okolí. Citlivé a empatické ryby, jak jsou někdy jedinci narození právě v tomto znamení popisováni, toho totiž mnoho neříkají, ve svých myšlenkách však dokáží spřádat mnohé zlomyslné plány nebo si „jen“ o svém okolí myslí své. Když je jejich známí prokouknou, je jim tato vlastnost velice nesympatická. Navíc ryby, které žijí raději ve svých představách a myšlenkách než ve všední realitě, jen těžko přimějete k akci. V práci vás tak v podobě kolegy ryby pravděpodobně může štvát ten znuděný pomalý kolega, kterému je jakákoliv činnost navíc nebo pomoc kolegům protivná a nepříjemná.

Protože jedinec ve znamení ryb často nechce nebo ani nedokáže rychle reagovat a plnit zadání, často se stává, že jeho kolegové musí plnit jeho práci i úkoly za něj. Není se tedy čemu divit, že nebývají ryby v pracovním kolektivu oblíbené. Navíc jedinec narozený v rybách vám pravděpodobně nikdy přímo do očí neřekne, co si o vás doopravdy myslí, protože je uzavřený a tajnůstkářský. Takže nebudete vědět, na čem vlastně jste a nemůžete jim plně důvěřovat. Právě tato vlastnost rybám také dost ubírá na sympatiích. Navíc jsou to rození manipulátoři, a aby dosáhli všech svých cílů, vás budou klidně i citově vydírat a hrát ublížené ukřivděné mučedníky.

Mohlo by se vám líbit

Horoskop: Nejlepší jaro 2022 čeká na Ryby, ale i Vodnáře

Už nás to brzy čeká! Představte si to: Začínají rašit první sněženky, pár slunečních paprsků zahřívá naše tváře a ptáčci cvrlikají. Ano, už brzy se dočkáme vytouženého jara. Zjistěte zde, kdo si ho může užít naplno: Tato znamení zvěrokruhu zažijí nejlepší jaro!
svetzeny.cz