Přejít k hlavnímu obsahu

Velký horoskop na únor 2022: Přináší obrovský energetický posun

Po velmi introspektivním a transformačním lednu vás čeká velmi energetický posun! Na scénu totiž přímo vstupuje Venuše, planeta potěšení, lásky a peněz, a 3. února také Merkur, kosmický posel a planeta komunikace. Novoluní ve Vodnáři přivítáte již 1. února.

Info ikona
Planety

Beran

Únor je pro Berany jedním z nejsilnějších měsíců. Jejich planetární vládce Mars totiž bude na svém nejsilnějším místě. To vám dodá neuvěřitelné množství energie a také se budete moci soustředit na své cíle. Pokud jste nezadaní, tento měsíc vám také může přinést nový milostný románek, případně můžete dosáhnout ve vztahu další úrovně. V kalendáři si označte 8., 16. a 23. únor, protože to pro vás budou nejlepší dny, kdy se prosadit.

Býk

S vaší planetární vládkyní Venuší se váš život pomalu, ale jistě vrací do normálu. První polovina února je ideální čas, abyste zužitkovali veškeré poznatky z předchozího měsíce, zejména pokud jde o vaši kariéru. Úplněk v tomto měsíci zase umožní, abyste otevřeli svá srdce a soustředili se na svůj romantický život. V kalendáři si označte 16., 17. a 24. únor jako dny, kdy můžete zkusit uskutečnit své nejdivočejší sny.

Blíženci

Lednová introspektivní atmosféra pro vás končí, první polovina února je pro vás ideální, abyste si stanovili další kariérní cíle pro nadcházející rok. 14. února vstupuje Merkur do Vodnáře a poskytne vám tak velkou intelektuální sílu soustředit se na vaši budoucnost. Pokud používáte pro své podnikání sociální sítě, využijte úplněk v tomto měsíci pro změnu své značky nebo uzavření nových partnerství.

Rak

Během ledna jste investovali velké úsilí do důležitého vztahu nebo partnerství a během února se můžete těšit z jeho výsledků. Během únorového úplňku vás čeká nový začátek ve vašem vztahu. Naskytne se vám také příležitost k získání více peněz. Pokud jste se chtěli přihlásit do naučného programu či kurzu, ideálním datem je 18. únor, kdy je vaše mysl otevřená novým věcem.

Mohlo by se vám líbit

Velká tarotová předpověď na měsíc únor: Kartářka předpovídá, co nás čeká v lásce, financích a zdraví

Co nás v únoru čeká v lásce, financích a zdraví? Na tuto otázku odpovídá kartářka Alice Cross. V únoru staří Keltové slavili svátek zvaný Imbolc, byla to oslava světla, ohně a naděje. Právě naději bychom měli nalézt v únoru v lásce. Co dalšího nás čeká?
svetzeny.cz
Info ikona
Horoskop

Lev

Období Vodnáře je ideálním pro investování času a úsilí do vašich nejdůležitějších vztahů. Během úplňku tohoto měsíce budete moci zazářit, neschovávejte se tedy před příležitostmi. Jakmile vstoupí Slunce do Ryb, nastane čtyřtýdenní období, ve kterém si odpočinete od hektického života.

Panna

Pokud máte kvůli retrográdnímu Merkuru zpoždění, měli byste vše začít dohánět po 4. únoru. Tento měsíc má pro vás také přichystanou velmi romantickou atmosféru, takže pokud jste nezadaní, je tento měsíc nejlepším obdobím, kdy se můžete s někým seznámit. Ideálním datem pro rande je pro vás 16. únor.

Váhy

Retrográdní Venuše vám přinesla nějaké rodinné problémy, ale tento měsíc pro vás představuje nový začátek. Zkuste do svého života vnést více harmonie, ideálním časem je 16. únor. Na konci měsíce vás může zasáhnout vlna kreativity, tak toho využijte a promyslete nějaké nové nápady, které byste chtěli během roku realizovat.

Štír

Únor pro vás představuje neuvěřitelný nový začátek! Čeká vás osmnáct měsíců hluboké transformace. Během tohoto času vás vesmír donutí opustit nepotřebné věci a změnit váš život tak, abyste si jej začali pořádně užívat. Než přijde léto roku 2023, bude z vás zcela nový člověk.

Mohlo by se vám líbit

Naplánujte si rok 2022 dle tradiční čínské medicíny: Na jaře proveďte očistu těla, na podzim se zaměřte na zdraví plic

Tradiční čínská medicína vznikla před více jak 2500 lety. Čínské léčitelství pracuje jednak s interními hodinami těla, kdy je každá hodina spojena s určitým orgánem, ale také s pěti ročními obdobími. V každém z těchto období je důležité dělat určité věci pro zdraví. Naplánujte si svůj rok dle čínské medicíny.
svetzeny.cz
Info ikona
Horoskop

Střelec

Únor pro vás znamená nové začátky. Pokud pracujete v oblasti komunikace, tento měsíc je ideální pro organizaci vašeho času na sociálních sítích. Až Slunce vstoupí do Ryb, čekají vás čtyři měsíce, během kterých se váš domov a rodina dočkají nejrůznějších milých překvapení. 

Kozoroh

Jste plni energie a jste připraveni jít vpřed za svými cíli. Označte si 8., 16. a 17. únor jako nejlepší dny k uzavírání obchodů a vytváření nových partnerství. Jakmile přijde znamení Ryb, čekají vás čtyři měsíce, ve kterých se budete soustředit na různé druhy komunikačních projektů. Pokud jste chtěli napsat knihu nebo třeba spustit projekt na sociálních sítích, je načase s tím začít.

Vodnář

Čeká vás sladký měsíc. Novoluní tohoto měsíce je vaší nejlepší příležitostí roku, abyste si ujasnili vaše plány na rok dopředu. Poté, co 14. února vstoupí Merkur do vašeho znamení, se zvýší vaše mentální obratnost. I když toho na vás bude tento měsíc možná trochu moc, čeká na vás milé překvapení v podobě peněz nebo nového silného přátelství.

Ryby

Novoluní tohoto měsíce aktivuje váš sektor podvědomí, zkuste se tedy soustředit na vaše nejhlubší touhy. Zapište si do kalendáře 17.únor, protože vám nejspíš přinese příjemné překvapení. Jakmile vstoupí Slunce dne 18. února do vašeho znamení, věci začnou zapadat do sebe a vesmír vás bude povzbuzovat, abyste si splnili své nejdivočejší sny.

Mohlo by se vám líbit

Karmický dluh z minulého života vám může ničit ten současný. Vypočtěte si, zda nějaký máte podle data narození

Někdy se říká, že karma přesahuje životy. A karmický dluh je toho příkladem. Jedná se totiž o špatnou karmu z minulých životů. Dobrou zprávou je, že lze snadno vypočítat, zda nějaký karmický dluh máte a můžete poté podniknout kroky k opětovné rovnováze vaší karmy.
svetzeny.cz