Přejít k hlavnímu obsahu

Únorový horoskop lásky: Čekají nás vzrušující chvíle. Blížence bude lákat zakázané ovoce, Lvi zatouží po svém ex

Info ikona
Horoskop lásky

Dle astrologie nás čeká žhavý únor plný vzrušujících chvílí. Zejména v polovině měsíce se můžeme těšit na romantiku a kvalitně strávený čas s partnerem. Nahlédněte do našeho velkého únorového horoskopu lásky a zjistěte, co čeká vaše znamení zvěrokruhu.

V únoru nás čekají vzrušující chvíle

Únor bude mimořádně žhavým měsícem, dle astrologie nás čekají vzrušující chvíle. Důležitým datem je 14. únor, nikoliv však z důvodu, že se v tento den slaví Valentýn. Důležitější je, že planeta Merkur v tento den vstupuje do znamení komunikativního a vynalézavého Vodnáře. Nezadaným to přináší mnohem více zájmu, zadaní se partnerovi více otevřou. Nejvíce vzrušení si prý dle astrologů užijeme 16. února, to nastane úplněk ve Lvu. Je to ideální den pro realizování všech fantazií. O dva dny později ale Slunce vstupuje do citlivých Ryb, což může znamenat větší důraz na city a romantiku než na fyzično.

Horoskop: Tři znamení zvěrokruhu se mohou konečně odpoutat od osoby, které se nemohou zbavit

svetzeny.cz

Info ikona
Pár

Horoskop lásky na únor pro všechna znamení zvěrokruhu

Obecnou předpověď dle postavení planet, hvězd a fáze Měsíce už znáte, ale jak na tom bude vaše znamení zvěrokruhu, co se týče vztahů a partnerství?

Berani se stanou romantiky

Ačkoliv se Beran obyčejně tváří, že ho romantika vůbec nezajímá, letošní přípravy na Valentýna si patřičně užije a připraví pro svého partnera milé překvapení. Beran bude jedno ze znamení, které v únoru prožije nejvíce vzrušujících chvílí.

Býci budou spokojení

Býk si v tomto měsíci uvědomí, jak je vděčný za stabilitu a pocit bezpečí, který má ve vztahu. Po 18. únoru se zlepší v komunikaci s partnerem, naučí se lépe mluvit o svých potřebách ve vztahu.

Blížence bude lákat zakázané ovoce

Blíženci to v první polovině budou mít těžké. Ač se budou snažit odolat svodům, některé zláká zakázané ovoce. V druhé polovině měsíce však své touhy budou schopní krotit.

Raci nebudou mít na romantiku náladu

Raci budou o tomto Valentýnu výjimečně rozladění. Starosti jim bude dělat kreativní úsilí, proto budou partnera trochu zanedbávat. Přinese jim to ovšem peníze navíc.

Lvi zatouží po svém ex

Lvi to bude v únoru táhnout ke svým bývalým partnerům. To až do té míry, že je mohou začít sledovat a psát jim. Mohou díky tomu dokonce opomíjet nové známosti.

Panny nebudou v dobrém rozpoložení

Pokud někoho zcela mine romantická nálada, budou to Panny. V jejich myslích totiž může tou dobou narůstat úzkost i pochybnosti o tom, zda dostávají od partnera tolik, co samy dávají.

Nejdůležitější dny v únoru pro všechna znamení zvěrokruhu. 8. únor bude plný energie, 17. přinese překvapení

svetzeny.cz

Váhy čeká vzrušující měsíc

Vahám to bude v únoru s partnerem skutečně klapat, a to zejména v posteli. Čeká je měsíc plný vzrušení a příjemných intimních chvilek.

Štír odhalí své emoce

Štíři si obvykle nechávají své pocity pro sebe, v únoru však budou více sdílní. Je možné, že někteří z nich se rozhodnou přestat si hrát na tajnůstkáře, a vyznat lásku své vyvolené či vyvolenému.

Střelci ukončí vztahy, které nikam nevedou

Pokud Střelci ve vztahu už delší dobu pociťují, že se ocitli ve slepé uličce, a jejich vztah nikam nevede, rozhodnou se z něj odejít. Šťastně zadaní Střelci si však maximálně únor užijí, nejvíce Valentýn.

Kozoroha čeká romantický únor

Ač je Kozoroh obvykle více ponořen do své práce a vydělávání peněz, tento únor bude ve znamení romantiky, zejména jeho první polovina.

Vodnář projeví city

Vodnář je nejméně empatickým znamením z celého zvěrokruhu, v únoru ovšem projeví city. Zlepší se i v komunikaci a svého partnera zahrne komplimenty a milými slovy. Na důkaz lásky věnuje partnerovi hodnotný dárek.

Ryby se budou cítit osamělé

Pokud nemá tento měsíc někdo štěstí v lásce, jsou to Ryby. Ty se zejména na začátku měsíce mohou cítit osamělé. Společnost partnera jim vynahradí přátelé. Soustředit se budou na kariéru, partnerský vztah půjde stranou.

Zdroj informací: Allure