Přejít k hlavnímu obsahu

Ženy, které nelze opustit: Jaké jsou jejich vlastnosti?

Ženy, které muži neopouštějí – v čem je jejich kouzlo? Co muži opravdu chtějí od své partnerky, jaká by měla být ta pravá, kterou nikdy nenechají odejít? Každý muž má jiný vkus na ženy, avšak většina mužů chce, aby jejich partnerka měla tyto základní povahové kvality. Zjistěte, které to jsou, některé z nich vás překvapí.

Cílevědomost

Nenechte si napovídat, že muži chtějí doma ženy s nulovými ambicemi, protože je cílevědomé ženy děsí. Doba pokročila, a to, že má žena kariérní ambice, jde si za svými cíli a sny a také mnohdy vydělává více peněz než muž, je dnes normální. Muži obdivují cílevědomé sebevědomé ženy, které to chtějí někam dotáhnout.

Krása

Stejný omyl jako v případě cílevědomých žen, rozšířil se mýtus, že muži doma krásné ženy nechtějí, protože by na ně žárlili a strachovali se, že jim takovou „kočku“ někdo přebere. Ruku na srdce, vzhled je důležitý a bez vzájemné přitažlivosti a chemie to fungovat nebude. Řada mužů cíleně vyhledává partnerku, která je bude dobře reprezentovat. Neznamená to, že musíte vypadat jako Miss Universe, ale upraveným zevnějškem u mužů rozhodně zabodujete.

Mohlo by se vám líbit

Pokud váš partner kritizuje tyto věci, váš vztah nemá žádnou šanci

Vztahové konflikty a výměny názorů jsou naprosto normální. Měly by ovšem existovat jisté hranice. Pokud váš partner kritizuje tyto věci, měla byste zpozornět.
svetzeny.cz

Inteligence

Inteligence je sexy, zdravě sebevědomého muže neodradí partnerka, která je chytřejší než on. Spousta mužů ocení ženu, která má dobrý všeobecný přehled, „pálí“ jí to a často najde skvělé řešení, které by muže ani nenapadlo. Chytrá žena je pro muže zajímavá, má si s ní co říct a mnohdy je zároveň jeho partnerkou i kamarádkou. A všichni dobře víme, jak muži na svých „parťácích“ lpí.

Emoční vyzrálost

Pokud muži něco nesnášejí, tak jsou to hysterické scény a hledání problémů tam, kde nejsou. Zvláště starší muži chtějí mít už svůj klid a toto je chování, které odradí většinu chlapů. Naopak velmi přitažlivé pro muže jsou emočně vyzrálé ženy, které jsou vyrovnané a pohodové. V přítomnosti takové ženy se muži cítí komfortně a mnohdy je to jeden z důvodů, proč je nedokáže odloudit jiná žena, muži to za ztrátu této domácí pohody nestojí.

Spolehlivost a věrnost

Už dávno snad nikdo nevěří, že by nevěra byla jen mužskou záležitostí. Pro muže jsou věrnost a spolehlivost dvě zásadní vlastnosti, které by jejich partnerka měla mít. I muži touží mít ve vztahu jistotu a cítit se milovaní. Chtějí po svém boku partnerku, která při nich bude stát a nikdy je nezradí.

Mohlo by se vám líbit

Stále bez partnera? Víme, kde děláte chybu a proč se vám muži vyhýbají

Možná se sama sebe často ptáte, kde děláte chybu a proč jste zrovna vy zůstala sama. Kolem vás je spousta zamilovaných párů a vám připadá, že se vám štěstí v lásce vyhýbá. Možná však děláte vy sama jednu z pěti základních chyb, kvůli které vám to vždy s novou známostí nevyjde.
svetzeny.cz

Něha a porozumění

Ve studii provedené v roce 2019 se výzkumníci dotazovali mužů na to, proč jsou nevěrní. Celých 77% z nich tehdy uvedlo, že je k nevěře přiměl nedostatek lásky, něhy a porozumění ve stávajícím vztahu. Věřte, že i ten největší „drsňák“ chce od své partnerky slyšet milá slova, mazlit se s ní a cítit, že je tu vždy pro něj. Jak vyplývá z výzkumu, pokud se něžností a porozumění muži nedostává, odchází a hledá jinde.

Nezávislost

Samozřejmě, že muži rádi tráví čas se svými partnerkami, ale většina mužů opravdu netouží po tom, aby se svou přítelkyní byli neustále. Muži ocení ženu, která si umí najít vlastní program, má své záliby a je samostatná. O to více si pak váží společně stráveného času a také jejich vztah nedostane „ponorkovou nemoc“.

Vděčnost

V pohádkách můžeme vidět, že každého muže po čase přestane bavit rozmazlená princezna, které není nic dost dobré. Většinou si namísto ní pak vyberou neurozenou dívku z lidu, která je skromná a umí ocenit snahu, případně princezně udělí lekci. A to platí i v reálném životě, muži se chtějí cítit potřební a dělá jim radost, když ženu mohou něčím potěšit, nebo jí s něčím pomoct. Pokud se jim však ale dostává pouze negativní zpětné vazby, brzy je to omrzí a přestanou se snažit úplně. Není se co divit, kdo by chtěl být neustále kritizován.

Mohlo by se vám líbit

Jak okouzlit každého muže? Vyzkoušejte těchto 5 psychologických triků, které skutečně fungují

Chtěli byste vědět jak na to, aby si vás konečně všiml muž, po kterém už dlouho pokukujete? Bude třeba náhodě trochu pomoci a „vytasit“ psychologické zbraně. Poradíme vám 5 psychologických triků, jejichž efektivita byla vědecky prokázána.
svetzeny.cz
Mohlo by se vám líbit

Jsem dost dobrá máma, manželka, žena? Proč nepodlehnout tlaku stát se dokonalou ve všech směrech

V dnešní době jsou matky pod obrovským tlakem. Od maminek se očekává, že zvládnou dvě směny. Po práci je totiž čeká ještě další „šichta“ doma, kdy uklízí, vaří a starají se o děti. Možná se i vy honíte za ideálem „dokonalé matky“, avšak namísto pocitu spokojenosti, jste blízko k vyhoření. Zjistěte, proč byste s tím měla přestat – pro dobro sebe i svých dětí.
svetzeny.cz
Mohlo by se vám líbit

Románek v práci: Průzkum ukázal, která znamení zvěrokruhu mají nejčastěji poměr s kolegou či nadřízeným

Zajímalo by vás, která znamení zvěrokruhu mají nejčastěji poměr se svým kolegou, nebo nadřízeným? Magazín Psychic World se to rozhodl zjistit. Výsledky jsou hodně překvapivé, platí, že tichá voda břehy mele. Kde jste se umístili vy?
svetzeny.cz