Přejít k hlavnímu obsahu

Zákon přitažlivosti: Pokud budete dodržovat těchto 5 jednoduchých pravidel, brzy najdete svou osudovou lásku

Info ikona
Osudová láska

Už jste se mnohokrát zklamali v lásce a hledání toho pravého protějšku už jste vzdali? Možná je chyba ve vašem vnitřním nastavení. Pokud budete dodržovat těchto 5 jednoduchých pravidel, brzy potkáte svou spřízněnou duši, která bude vaší osudovou láskou.

1. Buďte sami sebou

Zní to jako klišé, ale řada lidí stále dělá tu chybu, že se snaží před protějškem ukázat v (podle nich) lepším světle. Zaryté sportovkyně před rande „loví“ elegantní šaty ve skříni a na půdě hledají krabici s botami, ve které jsou skryté lodičky, které na noze neměly už roky. To je jen malá ukázka toho, jak se o sobě snažíme před naším protějškem vytvořit falešný obraz ve snaze zalíbit se. Jenže pak se může stát, že se partner zamiluje do této iluze, kterou jste vytvořili. Vztah skončí, když vám oba spadnou růžové brýle, protože zjistíte, že ve skutečnosti si nejste souzeni. Proto příště vsaďte na přirozenost.

Horoskop: Tohle je to, čeho se nejvíce obáváte podle znamení zvěrokruhu. Sedí to na vás?

svetzeny.cz

2. Nejdřív se musíte zamilovat do sebe

To není myšleno v negativním narcistickém smyslu, kdybyste nekriticky obdivovali všechny vaše vlastnosti. Pokud chcete, aby vás někdo miloval, nejdřív musíte milovat sami sebe. Pokud o sobě pochybujete, vyzařuje to z vás a můžete nám věřit, že to spoustu lidí odradí. V tom horším případě to přitáhne do vašeho života ty nesprávné partnery, kteří s vámi budou manipulovat a využívat vás, protože vycítí, že jste zranitelní a pochybujete o sobě.

Info ikona
Sebeláska

3. Nepřestávejte snít

Síla myšlenky je mocná, říká se, že ty pozitivní jsou mnohem silnější než negativní. Vizualizujte si, jaký by váš partner měl být, jaká kritéria by měl splňovat. Určitě na nich nelpěte dogmaticky, ale je dobré si prostřednictvím představivosti vytvořit v hlavě svůj „ideál“. Když si budete představovat, jak k vám přichází láska, je jen otázkou času, než k vám vesmír sešle osobu, která bude vaší spřízněnou duší. Je také důležité naučit se správně si přát. Je potřeba, abyste přitom mysleli pozitivně. Řada lidí dělá tu chybu, že přemýšlí nad tím, jaký by jejich partner rozhodně být neměl, tím si ale v mysli dokola cyklíte negativní myšlenky. Zaměřte se naopak na jeho klady, například: „Přeji si, aby to byl skutečný gentleman, který mi vždy se vším pomůže.“

Info ikona
Přát si

Naučte se pracovat s negativní energií druhých lidí, stačí znát těchto 5 jednoduchých kroků!

svetzeny.cz

4. Nezáviďte ostatním jejich štěstí

Snadno se to řekne, hůře se to udělá. Je těžké nezávidět druhým to, po čem sami tak zoufale toužíme. Mějte na paměti, že žárlivost vysílá do vesmíru negativní energii. Navíc z vás pak vyzařuje zoufalost a nepřejícnost, váš protějšek vycítí vaši zapšklost, a to opravdu není sexy. Pokud možno se snažte této nepřejícnosti zbavit. Až příště uvidíte někoho, kdo žije svůj sen, přejte mu to. Každý má právo na lásku, a to, že někdo potkal svou spřízněnou duši dříve než vy, neznamená, že vás to také nečeká. Jen musíte změnit nastavení své mysli, pak začnete přitahovat ty pravé protějšky jako magnet.

5. Nevzdávejte to a žijte naplno

Uvědomte si, že i single život může být úžasný. Díky internetu je svět propojený víc než kdy dřív. Neodkládejte své plány jen kvůli tomu, že po svém boku právě teď nemáte partnera. Choďte na společenské akce, koncerty sama, jeďte na dovolenou. Vyřaďte „až“ ze svého slovníku. Život vám jinak proteče mezi prsty, pokud budete pořád čekat na něco nebo na někoho. Jděte za svým štěstím teď hned. Spokojení vyrovnaní lidé jsou pro druhé mimořádně atraktivní, je jen otázkou času, kdy toho pravého/tu pravou potkáte vy.

Astrologie: Ženy narozené v těchto 4 znameních nemají štěstí v lásce. Proč se na ně lepí muži, kteří si je vůbec nezaslouží?

svetzeny.cz

4 buddhistická moudra: Tyto principy vám pomohou zahojit rány na duši. Žijte šťastnější život už dnes!

svetzeny.cz