Přejít k hlavnímu obsahu

Horoskop: Tohle je to, čeho se nejvíce obáváte podle znamení zvěrokruhu. Sedí to na vás?

Info ikona
horoskop

Každý má své osobní nejistoty a obavy - podle hvězd a tedy podle vašeho znamení zvěrokruhu se pravděpodobně teď obáváte následujících věcí.

Bojíte se v současné době něčeho konkrétního? Astrologie říká, že co vás znepokojuje a děsí, můžete také záviset na vašem znamení zvěrokruhu. Vaše znamení zvěrokruhu může poskytnout docela jasnou představu o tom, které emoce spojujete s kterými událostmi a především, jak se vyhnout zbytečným obavám!

1. Beran

Pořád přemýšlíte o jedné věci: „Jsem dostatečně produktivní?“ Vždy se obáváte, co přinese budoucnost a zda budete úspěšní. Nechte věci, aby se staly a vydaly ze sebe maximum.

2. Býk

Jakmile rozkrojíte narozeninový dort, obáváte se, že ta chvíle brzy skončí. Bojíte se, že se všechno změní tak rychle, nebo vám bude něco milovaného jednoho dne odebráno. Změna je normální a někdy dokonce dobrá - věřte tomu.

3. Blíženci

Stále kontrolujete svůj bankovní účet a šetříte do budoucna. Většinou máte potíže s rozhodnutím, zda byste si měli něco dopřát nebo ne. I když je myšlení dopředu prospěšné, měli byste si každou chvíli dovolit malou odměnu.

4. Rak

Vy jste zahlceni obavami o svoje okolí tak moc, že vám nezbývá čas na vaše vlastní starosti. Nejdůležitější je pro vás vaše rodina a přátelé. Před spaním se modlíte za jejich zdraví a štěstí, protože vám přijde důležitější než cokoli jiného. Výsledkem je, že se neustále obáváte o její blaho a nikdy se kvůli tomu neuklidníte.

5. Lev

Zakládáte své obavy na budoucích neúspěších, které se pravděpodobně ani nestanou. Zejména stagnace vás děsí, protože neexistuje možnost, kdy byste chtěli být jen „průměrným člověkem“. Nedovolíte si ani selhání a stresujete sám sebe už předem.

6. Panna

Jakmile se vám nepodaří rozesmát šéfovu vtipem nebo uděláte chybu v práci, máte velký strach, že vás vyhodí. Myšlenka na neúspěch vám brání v tom, abyste ukázali svůj plný potenciál, a jen se cítíte zbytečně nejistě.

7. Váhy

Myšlenka, že si nikdy nebudete moci najít správného partnera, je pro vás zdaleka největší starostí. Celý život jste snili o své spřízněné duši, ale zatím jste byli jen zklamaní. Pamatujte však na jednu věc: to nejlepší přichází nečekaně.

8. Štír

Zíval váš partner, když jste o něčem mluvili? Vaše první myšlenka je: „Jsem si jistý, že ho budu brzy nudit!“ Představa, že vás někdo zradí nebo opustí, vás budí ze spaní a zajistí, že budete vždy vůči protějšku podezíraví.

9. Střelec

Jako perfekcionista se neustále obáváte o svůj vzhled. Mám dokonalé vlasy, hodí se oblečení, nevypadají moje nohy tlusté? Máte tak velký zájem o svůj vzhled těla, že na všechno ostatní snadno zapomenete. Trochu sebevědomí vás může udělat daleko více atraktivním, než si myslíte.

10. Kozoroh

Vždy silný Kozoroh - alespoň se snažíte zachovat si tento obraz před okolím. Máte velké obavy, že by někdo mohl zjistit, že jste občas slabí a křehcí. Ale buďte k sobě upřímní, bylo by to tak špatné?

11. Vodnář

Tady se točíme v bludném kruhu. Někdy si myslíte, že jste si vybrali špatného partnera, někdy že jste si vybrali špatné povolání. Nic vás neuspokojí nic na 100 procent a bojíte se, že nikdy nebudete dělat „správnou věc“ - ale kdo dělá, že?

12. Ryba

Neustále se obáváte, co si o vás lidé myslí nebo co by mohli říci za vašimi zády. S tak malou sebeúctou vám však záleží pouze na uznání ostatních a to je něco, co byste neměli hledat u ostatních, ale u sebe.

Newsletter

Svet Zeny logo

Odebírejte náš NEWSLETTER

Váš e-mail

Na váš e-mail jsme odeslali odkaz pro potvrzení odběru novinek.