Přejít k hlavnímu obsahu

Psychologický test: Který lektvar byste vypili? Vaše volba odhalí, po čem skrytě toužíte

Info ikona
psychologický text, lektvar

Chtěli byste se dozvědět, po čem vaše duše skrytě touží? Pak stačí, když si uděláte náš jednoduchý psychologický test. Vyberete si jeden z pěti nabízených lektvarů, který vám dodá určitou superschopnost. Posléze si přečtete číslovaný výklad. Překvapí vás, jak to sedí.

Jak psychologický test provést?

Na fotografii vidíte celkem pět baněk s lektvary, věnujte prosím pozornost jejich popisu, nevybírejte si vizuálně, ale dle superschopnosti, po které nejvíce toužíte. Všechny lektvary jsou kouzelné a každý z nich vám dodá jednu úžasnou superschopnost. Můžete si však vybrat pouze jeden, proto vybírejte pečlivě. Jakmile se pro jeden rozhodnete, pokračujte níže na výklad, který vám prozradí, po čem vaše duše skrytě touží.

Info ikona
Lektvary

Psychologický test: To, v jakém pořadí otevřete dveře na obrázku o vás prozradí jací jste a po čem skutečně toužíte

svetzeny.cz

1. Lektvar v zelené kulaté baňce – Tento lektvar je velmi vzácný, dá vám schopnost přemístit se kamkoliv! S jeho pomocí budete cestovat rychlostí blesku a umožní vám objevit i místa, na která byste se jinak nepodívali.

2. Oranžový lektvar – I tento lektvar je velmi lákavý, po jeho vypití totiž získáte schopnost stát se neviditelným, kdykoliv se vám zachce.

3. Žlutozelený lektvar v malé dóze – Kdo by nechtěl být věčně mladý? Tento magický lektvar vám to dopřeje, stačí si jej zvolit.

4. Růžový lektvar – Chtěli byste vědět, jaké to je ovládat přírodní živel? Růžový lektvar vám dá moc nad ohněm, vyberete si jej?

5. Modrý lektvar – Milujete plavání a potápění? Pak vás možná bude zajímat modrý lektvar, který vám dá moc neomezeně dlouho dýchat pod vodou.

Nadešel čas, abyste si zvolili jeden lektvar z naší nabídky. Až budete pevně rozhodnutí, pokračujte prosím na výklad.

Psychologický test osobnosti: Vyberte si jednu cestu na obrázku, dozvíte se o sobě překvapivé věci

svetzeny.cz

1. Lektvar v zelené kulaté baňce

Lákala vás nejvíce možnost teleportovat se kamkoliv a kdykoliv se vám zachce? V tom případě to znamená, že jste ještě nenašli ten pravý smysl života. Vaše duše bloudí světem a vy zatím nevíte, co je to pravé pro vás. Nenašli jste ještě způsob života, který by vás plně naplňoval a občas si kladete otázku, zda žijete „správně“. Toužíte najít něco, co by vás bavilo, pro co byste měli vášeň a zápal. Své hledání určitě nevzdávejte, ale uvědomte si, že je třeba si v klidu sednout a vyhodnotit, jak jste na tom právě teď. Sepište si, co byste ve svém životě chtěli změnit a s čím jste naopak spokojení. Až si utřídíte priority, vydáte se správným směrem.

2. Oranžový lektvar

Líbila se vám nejvíce ze všech možností schopnost stát se neviditelným, moci chodit kudy chcete bez toho, aniž byste poutali pozornost? Symbolizuje to, že i ve skutečnosti se necítíte být pánem svého osudu. Hodně dáte na názor druhých a necháte si od nich mluvit do svého života. Ve skutečnosti vám to nevyhovuje, ale cítíte se příliš slabí na to, abyste se ozvali a postavili se druhým. Také to znamená, že jste se zatím neodvážili jít proti společenským konvencím a vymknout se průměru, přitom skrytě toužíte dělat věci po svém. Je načase sebrat odvahu a konečně si zorganizovat život tak jak chcete vy, ne druzí.

3. Žlutozelený lektvar v malé dóze

Chtěli byste vědět, co vás vedlo k vypití lektvaru, který zajistí, že budete věčně mladí? Ve skutečnosti to znamená, že skrytě toužíte začít znovu a neopakovat minulé chyby. Kdybyste totiž měli šanci být věčně v mladém těle, doufali byste, že tentokrát vše uděláte jinak a lépe. Máme pro vás dobrou zprávu – na nové začátky není nikdy pozdě. Jste pánem svého osudu a stále máte šanci váš život změnit. Dále je také dobré si uvědomit, že nás formuje nejenom to dobré, ale i to špatné. Chyby vám možná v minulosti způsobily zklamání, bolest i utrpení, ale také jste se z nich ponaučili a získali moudrost, na to vždy pamatujte a nenechte se ovládnout lítostí nad svými dávnými rozhodnutími.

Psychologický test: Zapojte fantazii a odpovězte na 6 otázek, dozvíte se o sobě překvapivě pravdivé věci

svetzeny.cz

4. Růžový lektvar

Toužili jste ovládnout jeden z přírodních živlů, oheň? Ten je jednou z nejčistších forem energie a je spojen s našimi nejsilnějšími emocemi. Je to zápal a vášeň, která doutná hluboko v nás. Pokud jste si tedy zvolili růžový lektvar, znamená to, že skrytě toužíte umět lépe kontrolovat své emoce. Jste si vědomi toho, že jste impulsivní a vaše slova a činy druhým už několikrát ublížily. Dobrou zprávou je, že krůček po krůčku to lze zvládnout, pokud budete chtít. Najděte si účinné techniky, které psychoterapeuti učí své klienty a začněte trénovat.

5. Modrý lektvar

Fascinovala vás možnost, že budete neomezeně dýchat pod vodou a potápět se hodiny a hodiny bez toho, abyste se museli byť jednou nadechnout? Pak skrytě toužíte utéct od všeho, nelíbí se vám život, který žijete. Pravděpodobně máte za sebou hodně těžké období a jste psychicky vyčerpaní. Nic vás netěší jako dřív a přijde vám, že k vám nepřicházejí žádné lákavé příležitosti. Je třeba dát si život opět do pořádku. Nejprve přestaňte vídat toxické lidi ve svém okolí, kteří se jen přetvařují a využívají vás, to platí i pro vztahy. Přestaňte čekat na vhodnou dobu a příležitost, jděte tomu naproti, aktivně hledejte sami to, co by vás naplňovalo.

Psychologický test: Vyberte si místo, které vás nejvíc děsí a zjistěte, co vám v životě schází

svetzeny.cz