Přejít k hlavnímu obsahu

Kvíz: Pečlivě si vyberte jedno jablko. Volba určí, zda se vám splní vaše přání!

Info ikona
Kvíz: Pečlivě si vyberte jedno jablko. Volba určí, zda se vám splní vaše přání!

Házíte si mincí, počítáte kroky, hledáte čtyřlístky, tajíte to, co jste si přáli, než jste sfoukli svíčky narozeninového dortu. Svá přání se snažíte “pojistit” hned několika pověrami. Nyní to vyzkoušejte jinak, utrhněte si jablko!

Máte před sebou sad plný jabloní na kterých rostou ty nejlepší jablka. Stromy jsou plné sladce vonících plodů a vy si můžete jedno z nich utrhnout. V duchu si zformulujte své přání, sáhněte po jablíčku a utrhněte si ho. Než se do něj imaginárně zakousnete, řekneme vám, jak to bude s vaším přáním a zda se vám splní. Vybírejte pečlivě, máte pouze jeden pokus. Zvolte si z jakého místa jablíčko chcete.

Info ikona
Kvíz

Barvy mají vliv na vaši osobnost: Otestujte se a poznejte, jací doopravdy jste

Barvy jako takové mají v životě nedoceněný význam. Jaká je vaše oblíbená? Barvy, které upřednostňujete do určité míry ukazují to, jací jste, jaké máte v životě preference a postoje. Není žádným tajemstvím, že barvy dokážou člověka správně naladit či uklidnit. Jakým barvám dáváte přednost vy?
svetzeny.cz

Jablko s číslem 0

Ruku na srdce, vynaložili jste nějaké úsilí a snahu, aby se vaše přání splnilo? Ne? A čekáte, že Vesmír “luskne prsty” a vše vám splní? Nečekejte. Musíte vyvinout nějakou snahu a úsilí, teprve pak se přání dají do pohybu.

Jablko s číslem 1

Vaše sebevědomí je přiměřené. Jste lidé soběstační a děláte pro sebe a své sny naprosté maximum. Nejste z těch, kteří budou sedět a čekat, že se vyslovené přání splní jen tak, bez vašeho přičinění. Uděláte pro splnění maximum, proto se nebojte, vaše přání se vám brzy vyplní.

Jablko s číslem 2

Jste člověk velmi energický a sebevědomý, nesedíte v koutě a svůj život se snažíte do velké míry řídit sami. Moc dobře víte, že život není jen o splnění snů, ale také o tvrdých pádech, neděláte si iluze, že vše je vždy zalité sluncem. To platí pro všechno, i pro vaše přání. Dávno víte, že přání být zpěvačkou se vám nesplní, protože nedisponujete hudebním sluchem a dobrým hlasem. Když si však přejete reálně, umíte si přání splnit.

Jablko s číslem 3

Okolnosti jsou pro vás ve vašem jednání důležité, podle nich se rozhodujete a činíte důležité životní kroky. Někdy se rozhodnete nechat se unášet a jen tak plout životem, aniž byste se pokusili něco na něm změnit a třeba si přání splnit. Zkuste se na chvíli zastavit, poslechnout své srdce a jít si za tím, co chcete. Bude to možná boj, ale na jeho konci vás čeká dobrý výsledek.

Kvíz: Co vás v hloubi duše trápí? Mohou to být obavy o zdraví, samota i nejistota ohledně financí

Necítíte se delší dobu ve své kůži, ale nejste si jistí, co vás přesně trápí? Zjistěte to díky našemu kvízu, který odhalí, co vás skrytě sžírá. Mohou to být obavy o zdraví, samota i nejistota ohledně financí.
svetzeny.cz

Jablko s číslem 4

Jste lidé dost nároční nejen na své okolí, ale také na sebe. Pokud něco chcete, zakousnete se a jdete si pro to. Svého cíle se držíte jako buldok a jedině tak si vše dokážete splnit i silou. Nevzdávejte se, i když je to někdy těžké vydržet. Vzpomeňte na sílu, která vás pohání. V životě míříte správným směrem, občas zabloudíte, ale to je přece normální.

Jablko s číslem 5

Nespěchejte. Zastavte se a nadechněte. Váš životní rytmus a touha mít všechno hned často brání a kazí cestu za sny. Obtížně se dosahuje svých přání, když se ženete jak dostihoví koně. Na dobré věci je nutné si počkat. Pokud zvolníte, sny se začnou plnit, nic vám neuteče.

Jablko s číslem 6

Jste lidé trpěliví, ale někdy už i vám bouchnou saze. Není divu, ne každý neúspěch lze brát s klidem a pokorou. Vaše přání potřebuje čas, splní se, nebojte. Možná jen není ten správný čas, to neovlivníte. Pokud se stále nedaří, odsuňte přání na později a věnujte se něčemu jinému.

Vídáte na hodinách stejná čísla? Promlouvá k vám vesmír prostřednictvím kódů. Jedničky jsou počátkem duchovní cesty

Stává se vám, že když se podíváte náhodně na digitální hodiny, spatříte na nich stejná čísla jako 11:11 atp.? Možná už jste slyšeli, že si v tento okamžik máte něco přát. Podle numerologů k vám však promlouvá vesmír, kdy každá kombinace čísel má svůj specifický význam. Přečtěte si, co která čísla na hodinách znamenají.
svetzeny.cz

Jablko s číslem 7

Soustředíte se na svou touhu a přání, je to číslo jedna. S ní vstáváte i usínáte. Máte toho plnou hlavu a někdy to není dobře. Stačí jen na chvíli “zapomenout”, nemít stále na mysli to, čeho chcete dosáhnout. Jednoduše přání vypusťte a výsledek se brzy dostaví.

Jablko s číslem 8

Přání už je na cestě, nebojte se, brzy se splní. Nicméně si položte otázku, potřebovali jste vůbec to přání? Skutečně vás naplní a dělá šťastnější, než ve skutečnosti jste? Někdy i to největší přání nepřekoná to, co momentálně máte.

Jablko s číslem 9

Při trhání nevíte, které přání upřednostnit? Máte jich tolik a toužíte, ať se splní všechny. Buďte maličko skromnější ve svých úvahách o přání a zeptejte se sami sebe, jestli je opravdu důležité vše mít? Klíč ke štěstí je někde jinde.

Zdroj článku