Přejít k hlavnímu obsahu

Test osobnosti: Pečlivě si vyberte jeden ze šesti stromů. Odkryje vaši charakteristiku i v čem jste jedineční

Chcete se za pomoci jednoduchého testu dozvědět, jaká je vaše charakteristika a jaké jsou vaše přednosti? Psychologický test je jednoduchý. Stačí si vybrat jeden z nabízených stromů. Vybírejte pečlivě, prohlédněte si všechny.

Překvapuje vás, jak na vás mnohdy velmi přesně sedí charakteristika horoskopů? Přečetli jste si o charakteristice krevních skupin a také se v tom vidíte? Máme pro vás jednoduchý psychologický test. Co dělat? Stačí si vybrat jeden ze šesti stromů.

Jak na psychologický test?

Nemusíte nic kreslit ani nikde nic zaklikávat. Stačí se jen podívat na obrázek níže. Najdete na něm celkem šest stromů, každý je jiný a něčím jedinečný, jako každý člověk na téhle planetě. Prohlédněte si jednotlivé stromy a vyberte ten, který se vám nejvíc líbí, který vás něčím zaujme. Podle čísla, které najdete u každého stromu si přečtěte výslednou charakteristiku.

Strom číslo 1

Jste velmi zodpovědní a navenek možná někomu můžete připadat chladní, ale jde jen o masku, kterou máte. Pro své okolí jste lidé, kteří se rádi smějí, vždy jsou ochotni druhým pomoci. Jste lidé spolehliví a důvěryhodní, máte rádi práci, kterou děláte. Nehrajete si zbytečně na mučedníky, nejste z těch, kteří by si neustále na něco stěžovali. Když cítíte, že něco není podle vás, jednoduše s tím něco děláte. Chcete být vždy nejlepší verzí sebe sama. Nemáte rádi konflikty a děláte vše proto, abyste se jim vyhnuli. Někdy to může znamenat, že si nestojíte tak úplně za tím, čemu věříte, ale pro klid to vzdáte.

Strom číslo 2

Máte přirozený dar komunikace s lidmi. Umíte vyjít úplně s každým, koho potkáte. Komunikace prakticky s kýmkoliv je pro vás snadná, a navíc vás i baví. Jste lidé ohleduplní a velmi trpěliví, což z vás často dělá vrbu pro druhé. Umíte vyslechnout a poradit. Máte lidi a společnost velmi rádi, cítíte se s nimi jako ryba ve vodě. Nastavíte rameno, na kterém se mohou druzí vyplakat, umíte pracovat s emocemi. Někdy se cítíte velmi vyčerpaní a smutní, protože vám lidé mohou svěřovat své osudy. Myslete také na sebe a svou psychohygienu. Ujistěte se, že na vlastní úkor nepomáháte druhým.

Mohlo by se vám líbit

Nejchamtivější znamení zvěrokruhu: Hamižné jsou Panny i Lvi. Kdo další se nepředá?

Máte rádi štědrost a nebojíte se upustit korunu, protože si užíváte života naplno? Pak určitě nebudete mít pochopení pro některá znamení. Jejich zrozenci jsou totiž skutečně hamižní a lakomí. Bojí se pustit korunu a o nějakém dělení se s ostatními nemůže být řeč. Kdo se umístil na vrcholu žebříčku v chamtivosti? Možná, že vás překvapí, o která znamení se jedná.
svetzeny.cz

Strom číslo 3

Jste lidé inteligentní a duchovně založení. Váš intelekt jde poznat na první dobrou, možná i proto jste obklopeni lidmi. Jste velmi chytří a často to vypadá, že jste několik kroků od ostatních - od jejich myšlení i způsobu komunikace. To však neznamená, že z vás jsou ihned jasnovidci, záleží také, jak se svým nadáním pracujete. Jste velmi velkorysý člověk a mnohdy také důvěřiví. Snadno někomu uvěříte a může se vám stát i nepříjemná situace, kdy přijdete o majetek i o lásku. Ujistěte se, že máte okolo sebe ty správné lidi, kteří vás mají rádi bez ohledu na stav konta.

Strom číslo 4

Jste kreativní a citlivá duše, která má tendence vyčnívat z davu. Pocit jedinečnosti ve vás sílí a neradi děláte to, co všichni okolo vás. Vaše kreativita je něco, co vás pohání kupředu a pomáhá vám nejen vyjádřit se, ale také vás umí zklidnit a dodat potřebný klid a pohodu. Pokud byste nemohli něco kreativně vytvářet, nejste to vy. Zároveň stojíte nohama pevně na zemi, nejste snílci, i když jste velmi citliví. Vaše práce s emocemi vás posunuje kupředu a motivace je pro vás důležitá, stejně jako dobré vztahy s lidmi.

Mohlo by se vám líbit

Jak ženy manipulují s muži aneb kde se nacházejí hranice manipulace

Křehkost, bezbrannost a něžné jednání. Tak se většinou popisuje ženské pokolení, ale co když je žena v pozici úspěšné emoční manipulátorky? Do pozice manipulátora se může dostat muž i žena, ale záleží, jaké hranice je dobré nepřekračovat. Existuje tedy něco jako snesitelná míra jemné manipulace?
svetzeny.cz

Strom číslo 5

Jste velmi pracovití lidé, kteří se jen tak nezastaví. Umíte si užít každou minutu a vypadá to, že bez práce by vás život nebavil. Pracujete usilovně a do doby, než dosáhnete konečného výsledku. Nevadí vám práce navíc, soustředíte se na cíl a neuhnete z něj. Jste efektivní a umíte nakládat se svým pracovním časem. Vaše nutkání pracovat je obdivuhodné, ale může vám dát zabrat po fyzické stránce. Naučte se dělat si přestávky a také jeďte na dovolenou, bez obav, že vám v práci něco uteče.

Strom číslo 6

V životě si umíte často zkomplikovat život, už jen tím, že vaše cesta není nikdy tak rovná a přímá, jako u ostatních. Jste nápadití, proto hledáte nové a nové cesty, které vás dovedou k cíli. A to i když jsou cesty trnité, mají mnohem větší stupeň obtížnosti než jiné. Vše, co v životě děláte, děláte s naivní dětskou radostí. Máte rádi imaginární svět a vše, co představuje. Rádi do něj unikáte, abyste si odpočinuli. Vše, co si představujete má tendenci stát se realitou, pokud na tom pracujete.

 

Zdroj článku