Přejít k hlavnímu obsahu

Kosmetiku pro děti vybírejte pečlivě

Pro miminko chce každá máma to nejlepší a dětské kosmetiky se to týká dvojnásob. Vždyť dětská pokožka je velmi citlivá, a proto je potřeba pečlivě vybírat co použít.

Již více jak sto let značka JOHNSON'S vylepšuje složení výrobků tak, aby dosáhla co nejvyšší jemnosti. Nyní přichází s novou generací výrobků, které jsou jemnější než kdy dřív. Výrobky obsahují 90 % ingrediencí přírodního původu, jako jsou bavlna, hedvábí, kokosový olej nebo levandule, aby dostály heslu „Pro miminko jen to nejlepší“. Vedle toho snížili počet ingrediencí o 50 % a maminky se nemusí bát, že by na své dítě používaly přípravky s parabeny, sulfáty či barvivy. Velmi praktické je také nové balení, kdy má většina přípravků oblíbené pumpičky a vlhčené ubrousky mají kvalitní plastové otvírání, které brání vysychání.

Představení novinek JOHNSON'S proběhlo v dubnu v zahradě Artiseme za účasti známých tváří a influencerů. Podívejte se na video, jak akce probíhala!

Zaměřeno na miminka

Nový JOHNSON´S potěší každého člena rodina, ale samozřejmě značka nejvíce myslela na miminka. Portfolio je rozdělené do několika skupin dle věku dítěte a nabízí jemnou péči už od prvního dne. Právě pro novorozence je určena nová prémiová řada Cottontouch s obsahem rozmixovaných chomáčků pravé bavlny, která hydratuje a chrání citlivou pokožku před vysušováním hned od narození. Tato řada se skládá z koupele, tělového mléka, přírodního oleje ze semínek bavlny a vlhčených ubrousků.

Info ikona

Zdroj: Instagram @ohmybeautifullife

Péče na míru

Pro miminka od šesti měsíců zvolte řadu bedtime obsahující zklidňující essence Naturalcam. Jelikož se dětská pokožka neustále vyvíjí, vyvinula společnost JOHNSON'S produkty pro starší děti tak, aby byly jemné k dětské pokožce, ale zároveň přinášely péči, kterou starší děti potřebují. Oblíbené koupele, gely a vlasovou řadu Shiny Drops doplňuje nová vlasová řada Strength Drops s obsahem vitaminu E, která posílí dětské vlásky a pomůže proti lámavosti. Šampon doplňuje kondicionér ve spreji, který se neoplachuje, což je u maminek velmi populární, a navíc krásně voní. Celá rodina může využít ikonické výrobky značky jako je dětský šampon s heřmánkem nebo olej s aloe.

Kosmetika pro nejmenší

Soutěž 

Chcete vyhrát 3 x balíček výrobků prémiové řady pro novorozence JOHNSON’S® Cottontouch™? Pak stačí odpovědět na naši otázku ve formuláři. Soutěž trvá od 22. 5. do 29. 5. 2019.

Doporučená videa z partnerského webu z Lifee.cz: Tvoříme S Lifee dárkový balíček