Přejít k hlavnímu obsahu

Starověké kultury praví: Část těla, kterou myjete ve sprše jako první, prozradí váš charakter

Tělo je posvátný chrám a zažívá s vámi všechno. Pomáhá vám den co den vstát, jít do práce a mnoho dalšího. Dodává energii, ženám pomáhá přivádět na svět nový život a drží jako skála i ve chvílích, kdy vám není úplně dobře. Je důležité se k tělu chovat správně a dobře. Různé starověké kultury věří, že první část těla, kterou si ve sprše myjete vypovídá o vaší osobnosti.

Zamyslete se nad tím, jakou část těla si ve sprše myjete jako první. Je to obličej? Chodidla nebo naopak intimní partie? Právě první část těla, na kterou se zaměříte, může hodně vypovědět o vaší osobnosti. Jak jste na tom vy?

Kterou část těla myjete jako první?

Chodidla

Umyjete si jako první část těla chodidla? Nohy jsou symbolem celistvosti a pokory. Nosí vás celý den a je důležité o ně pečovat. Ti, kteří se jako první při mytí zajímají o chodidla a nohy jsou velmi při zemi. Jdou to ti, kteří se zajímají o vše živé a staví jejich práva nad vše ostatní.

Ramena a krk

Soustředíte se ve sprše na vrchní část těla? Ramena a krk? Po těžkém dni chcete tíhu ze svých ramen a krku smýt. Pokud si nejprve umyjete krk a ramena, jste lidé, kteří jsou silní a schopní pracovníci, kteří jsou vysoce konkurenceschopní. Ne pro ně není odpověď a mají smělé sny, chtějí jich dosáhnout a udělají pro to cokoliv

Jaká hemisféra je vaše domimantní? Jednoduchý test vám odhalí pravdu

Mýtus o tom, že levá a pravá hemisféra mozku ovlivňují osobnost a schopnosti jednotlivců, je poměrně rozšířený, ale reálně je to mnohem složitější. Mozek je velmi komplexní orgán, kdy na většině úkolů spolupracují obě hemisféry. Přesto však existují různé zábavné testy, které naznačují, kterou z hemisfér využíváte více. Při tomto testu si i zatleskáte.
svetzeny.cz

Ruce

Ruce si myjeme několikrát denně, před jídlem, po příchodu z venku, při vaření a podobně. Když si ve sprše myjete jako první část těla ruce, je to znak síly, solidarity a jednoty. Nejste z těch, kteří se jen tak něčeho bojí a jsou velmi silní. Jejich rodina je pro ně vším a vždy se za ni postaví.

Vlasy a hlava

Hlava vyzařuje pořádek a sílu. Nesete v ní všechny své myšlenky a pramení z ní velká spousta rozhodnutí. Začnete-li si jako první mýt hlavu nebo vlasy, neznamená to pouze to, že jste systematičtí a postupujete směrem dolů, ale také jste lidé praktičtí a realističtí. Nejste z těch, kteří by plýtvali časem, rádi dodržujete určitou rutinu, kterou máte zažitou.

Hruď

Hrudník je citlivá oblast a to pro všechny. I zvířata si v přírodě chrání krk a hrudník, Pokud jde tedy o první místo, které si ve sprše umýváte, jste ten typ lidí, kteří se cítí velmi dobře ve svém těle a máte sebevědomí na rozdávání. Vaše jistota vás přivede na správnou životní cestu.

Info ikona
sprcha

Záda

Podobně jako hrudník i záda jsou částí, kterou lidé i zvířata považují za vysoce citlivou a snaží se je podvědomě chránit. Myjete-li si první záda, jste lidé, kteří jsou spíše rezervovaní a opatrní. Nevrháte se do věcí po hlavě a někdy je dobré si vše dvakrát rozmyslet. Umíte si užít samotu.

Intimní partie

Jdete do sprchy očistit jako první své intimní partie? Lidé, kteří si jako první umývají tuto oblast platí obecně za docela stydlivé typy. Může být velmi těžké se k nim dostat blíž. Jsou z těch, kteří se neumí úplně dobře prezentovat na veřejnosti. Jsou to velmi upřímní a rovní lidé.

Tvář

Obličej je oblast, která dopřává možnost cítit věci okolo sebe, dívat se na svět, slyšet nebo také ochutnávat. Myjete-li si jako první obličej, pak ve vás mohou být obavy, jak vás vnímají a vidí ostatní. Nemají rádi, když jsou kritizování a nesnáší dobře stres a situace, kdy je potřeba jednat.

Zdroj článku