Přejít k hlavnímu obsahu

Chcete se rozmazlit 10 miliony? Řekneme vám, co pro to udělat

Co byste dělala, kdybyste jednoho dne vyhrála 10 milionů? A kolik peněz byste si nechala jen a jen pro sebe?

Určitě vás napadlo, že byste darovala část dětem nebo přátelům, něco věnovala na dobročinné účely a zbytek možná schovala na účet. Co ale takhle pro jednou myslet také na sebe a výhru si zaslouženě užít? Zajít si na dlouhou masáž, nechat se opečovávat profesionály, vyrazit s kamarádkou na nákupy do Paříže nebo si pořídit něco, co si přejete celý život. To vše se vám může s černými perlami splnit. 

Zastavte se na některém z prodejních míst Sazky a vyberte si stírací los Černá Perla podle svého vkusu. Na výběr máte 3 varianty s maximální výší výher od 1,5 milionu do 10 milionů korun. Setřete stírací plochu a hledejte shodná čísla. Pokud objevíte místo čísla vzácnou černou perlu, vaše výhra se ihned násobí. A čím větší výhra, tím více rozmazlování a splněných snů!  

Zkuste své štěstí ještě dnes

Stírací losy Černá Perla seženete na více než 7 500 prodejních místech Sazky po celém Česku. Své štěstí můžete zkusit i na webových stránkách  www.sazka.cz/cerna-perla, kde najdete i online losy Černá Perla, se kterými můžete vyhrát až 2 miliony korun. Stačí se zaregistrovat a můžete hrát. Přejeme hodně štěstí a rozmazlujte se trošku.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! 18+