Přejít k hlavnímu obsahu

Herečky Sexu ve městě: Která z nich nakonec našla pana Božského i v reálném životě a která zůstala sama?

Info ikona
Sex ve městě

Sex ve městě je kultovní seriál, který jsme všichni pár let zpátky doslova hltali. Kam se však poděly jeho hlavní hrdninky, o kterých už dnes není tolik slyšet? Přinášíme vám osudy čtyř hereček ze seriálu, které v něm ztvárnily nerozlučné kamarádky. Přečtěte si, jak dnes žijí a zjistěte, která z nich našla svého pana Božského.

Sarah Jessica Parker – Carrie Bradshaw

V seriálu hraje Sarah Jessica Parker úspěšnou novinářku Carrie Bradshaw, která píše o svých zkušenostech a zážitcích s muži. Musí políbit hodně žabáků, aby konečně narazila na svou životní lásku – pana Božského. A ani tehdy příběh nekončí, seriálová Carrie se s ním musí několikrát rozejít a zase dát dohromady, než mu po deseti letech řekne u oltáře své ano.

Ve skutečném životě měla herečka větší štěstí. V roce 1991 ji jeden z jejích bratrů představil začínajícímu herci Matthew Broderickovi. A byla z toho velká láska. Pár se tajně vzal v roce 1997 v newyorské synagoze, přičemž herečka zvolila netradiční černé svatební šaty. Narozdíl od seriálové Carrie jí vůbec nezáleželo na tom, co bude ten den mít na sobě, hlavní pro ni bylo vzít si svého vyvoleného. Jelikož oba herci měli slušně rozjetou kariéru, s dětmi se rozhodli počkat až do roku 2002. Mají spolu syna a dvě holčičky – dvojčata. Platí za jeden z nejstabilnějších párů šoubyznysu, neprovází je žádné skandály a o svůj vztah se snaží pečovat. Dá se tedy říct, že Sarah Jessica Parker svého pana Božského našla i doopravdy.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Sex ve městě je zpátky! Carrie se vrací na televizní obrazovky a přijdou změny, které se nebudou každému líbit

svetzeny.cz

 

Kim Cattral – Samantha Jones

V seriálu je postava Samanthy Jones velmi svérázná, nespoutaná a dost okatě dává najevo, že závazky rozhodně nejsou nic pro ni. Monogamie a manželství jí vůbec nic neříkají. V reálném životě se Kim Cattral manželství rozhodně nebránila, vdaná už byla třikrát. Každé manželství skončilo bohužel rozvodem.

Poprvé se vdala už ve 22 letech za kanadského herce a spisovatele Larryho Davise. Rozvedli se po dvou letech a Kim se vrátila do USA. Podruhé řekla své ano německému architektovi Andre Lysonovi. Sedm let spolu žili ve Frankfurtu, kde se herečka naučila plynule německy, ale ani toto manželství nakonec nevydrželo. Jejím třetím manželem byl jazzový muzikant Mark Levinson, ale bohužel se manželství rozpadlo kvůli tomu, že herečka byla příliš pracovně vytížená. Dle svých slov pracuje někdy od 5 hodin ráno do 2 hodin po půlnoci a neměla čas se věnovat i manželovi. Její pracovní vytížení je i důvodem, proč se rozhodla nemít děti.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Kristin Davis – Charlotte York

Kristin Davis hrála v seriálu na první pohled upjatou a konzervativní Charlotte York, která se svými sexuálními zážitky a pocity svěřuje svým kamarádkám. Její první manželství v seriálu skončí neúspěchem, ale podruhé už se vdá za muže svých snů, Harryho Goldenblatta. Ve skutečnosti se herečka nikdy neprovdala. Stejně jako její kolegyně Kim Cattral, Kristin také upřednostnila kariéru před manželstvím. Narozdíl od Kim však Kristin Davis má děti. Rozhodla se nakonec pro adopci, v roce 2011 adoptovala svou dceru Gemmu a o 7 let později syna Wilsona. Herečka tvrdí, že rozhodnutí pro adopci ovlivnil její vnitřní pocit, který jí říkal, že by měla pomoci opuštěnému dítěti a adoptovat jej. Herečka je tedy nakonec spokojená svobodná maminka, která pana Božského ke svému štěstí nepotřebuje.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Cynthia Nyxon – Miranda Hobbes

V seriálu hraje Cynthia Nyxon ostřílenou právničku Mirandu Hobbes, která si projde řadou krátkých známostí a nakonec se provdá za barmana Steva. Vztah se Stevem měl být původně také jen krátký románek, ale sled událostí vede k tomu, že navzdory rozdílům mezi nimi, se pár spolu rozhodne zůstat. V reálném životě dává herečka přednost dloudodobým vztahům. V jejím životě byly hlavní dva vztahy. První s dlouholetým partnerem Danny Mozesem, se kterým má herečka dvě děti. Druhý s aktivistkou Christine Marioni, se kterou se herečka poznala v roce 2001 při práci na podporu neziskového vzdělávacího projektu. Pár se rozhodl vzít v roce 2012 a dle svých slov jsou obě ženy do sebe stále velmi zamilované.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

5 celebrit, které navzdory tomu, že je celý svět miluje, zůstaly samy

svetzeny.cz

Lásky z archivu: Bruce Willis a Demi Moore. Skutečné šokující důvody rozvodu, které ukončily 11 leté manželství

svetzeny.cz