Přejít k hlavnímu obsahu

Vyberte si milostnou polohu podle náročnosti: 3 skvělé tipy!

Máte chuť zkusit něco nového, otestovat svoji flexibilitu nebo se jen dobře pobavit?

Jste s partnerem v sexu natolik sehraní, že přesně víte, kdy a jaká poloha bude následovat, nebo že už žádná ani nebude? Stereotyp v posteli nemá daleko k nudě, a ta může váš vztah naprosto zničit. Ať už jste se svým milostným životem spokojená či nikoliv, zkuste jej oživit novými sexuálními polohami. A rozhodně se nemusíte bát žádných složitostí. Stačí jen malá změna a pohoršení sousedi na vás budou opět ťukat. Přinášíme vám tři varianty známých milostných poloh v různých stupních obtížnosti. Na kterou si troufnete?

Nízká náročnost

Klasickou misionářskou polohu znáte určitě velmi dobře. Dřív, než ji odsoudíte jako jedno velké klišé, zkuste její skvělou variantu, při které si oba trochu odpočinete. Poskládejte se na sebe s partnerem tak, jak jste při „klasice“ zvyklí, a pak ho odstrčte kousek stranou. Bude tedy na vás ležet spíše na boku a na volné straně si vás může chytnout třeba za zadek.

Střední náročnost

Klekněte si na všechny čtyři, jako kdybyste se chystala na polohu zezadu. Nadzvedněte ale jednu nohu do strany tak, aby ji vám mohl partner držet pod kolenem ve vzduchu. Jeho pozice je tedy přibližně stejná jako při běžné poloze, jen mu umožňuje dynamičtější pohyby a větší kontrolu nad vaším tělem.

Vysoká náročnost

Vzepřete se na rukou i nohou tak, abyste tělo měla ve vodorovné poloze, avšak s nohama od sebe. Muž si k vám zepředu klekne. Buď vás drží za boky (či níž za zadek) a přitahuje k sobě, nebo se nad vás nakloní a opírá se rukama o podložku. Poloha „trakaře“ patří mezi náročnější, ale jakmile se s partnerem dobře sehrajete, tak si ji oba skvěle užijete.

Foto: archiv