Přejít k hlavnímu obsahu

Horoskop: Novoluní přináší změny, koho čeká šokující odhalení, kdo se zamiluje a komu žárlivost zatemní mysl?

Dne 10. června nastane novoluní. To přináší určité změny do životů všech znamení zvěrokruhu. Co od tohoto období můžete očekávat vy? Hvězdy předpovídají, že bude docházet k šokujícím odhalení, vzniknou nové vztahy, ale nastanou i problémy v těch současných.

Beran

U vás se změny dotknout hlavně okruhu vašich přátel. Někdo z nich si totiž jen na kamaráda hraje, což odhalíte a může se „těšit“ na vaši bouřlivou odezvu. Tohoto člověka už nebudete chtít dál vídat. Zároveň vám však planeta Venuše zvěstuje příchod nové lásky, pokud jste nezadaní, po novoluní máte velkou šanci se znovu zamilovat.

Býk

Postavení vaší vládnoucí planety Venuše k Uranu není příznivé v oblasti vztahů. Po novoluní budete muset řešit nepříjemnosti, které se budou týkat vašeho partnerského vztahu. Budete si muset ujasnit, co vlastně chcete. Jste člověk, který nesnáší změny, proto vás nenadálá překvapení budou stresovat. Pamatujte, že když něco končí, také vždy něco nového začíná, snažte se myslet optimisticky.

Blíženci

Energie novoluní v Raku vás bude činit usedlejšími než obvykle. Nebudete mít náladu chodit do společnosti, raději strávíte více času se svými blízkými. Je možné, že v tomto čase najdete nového kamaráda, se kterým si skvěle sednete a jednou bude patřit do kruhu vašich nejbližších přátel. Váš partnerský vztah bude po novoluní jen vzkvétat.

Mohlo by se vám líbit

Bílé čarodějky: Andělé kráčející po zemi, kteří dokážou předvídat budoucnost i léčit. Možná máte i vy tyto nadpřirozené schopnosti, jen o tom nevíte!

Bílým čarodějkám se také někdy přezdívá andělé kráčející po zemi. Je to z toho důvodu, že magii využívají s dobrým úmyslem pomoci druhým. Víte, kdo je to bílá čarodějka a jak poznáte, že tyto schopnosti máte také?
svetzeny.cz

Rak

Novoluní se odehrává ve vašem znamení, jeho vliv pocítíte nejsilněji ze všech. Budete ještě citlivější než obvykle, snažte se své pocity držet na uzdě. Tento měsíc budete muset řešit dilema, které bude souviset s rodinou. Budete si muset vybrat, jestli se více věnovat péči o sebe, nebo o druhé, nebude to snadná situace. Uvědomíte si, že pro rodinu jste hodně obětovali, ale abyste mohli pomáhat druhým, musíte se sami cítit dobře a nepřepínat se.

Lev

Po novoluní pro vás nastane konfliktní období. Budete podráždění a hádaví. Je důležité, abyste se zaměřili na uklidnění mysli a své psychické zdraví, protože tomu stres a nervozita nesvědčí. Je třeba nastolit ve vašem životě rovnováhu a harmonii. Novoluní je ideálním časem pro relaxaci či dovolenou.

Panna

Po novoluní vás čeká malý test, budete do svého pevně daného rozvrhu muset hodně zasahovat a improvizovat. Bude to lehce chaotické období, ale s vašimi vlastnostmi vše hravě zvládnete a přeorganizujete denní plány. Hodně se budete zamýšlet nad svými vztahy. Pokud jste doteď omlouvali něčí špatné chování k vám, tak už s tím konečně přestanete. Uvědomíte si, že nemůžete být kamarádi s každým.

Váhy

Partnerskému vztahu přikládáte velkou váhu, proto vás velmi zaskočí, že se s partnerem nepohodnete a bude vás to mrzet. Budete se snažit zachovat si tvář a snažit se od hádek utíkat. To je však špatné řešení, nadešel čas, abyste si s partnerem otevřeně promluvili. Pomůže vám to váš vztah rozvíjet, pokud vás něco tíží, řekněte to nahlas a neduste to v sobě. V období novoluní také slevíte z některých svých očekávání a nároků, které na partnera kladete.

Štír

Pod vlivem Raka se budete cítit úzkostlivě, budete citově velmi zranitelní a na partnera můžete přehnaně žárlit. Je potřeba, abyste uklidnili svou mysl. Prospělo by vám, kdybyste si užili relaxační wellness víkend nebo si zašli na masáž. Novoluní je ideálním časem na plánování, využijte toho a stanovte si cíle do budoucna.

Mohlo by se vám líbit

Léčivá moc krystalů: Zjistěte, který je přesně ten pravý pro vás podle znamení zvěrokruhu!

Krystaly jsou nejen krásné, ale také díky nim můžete posílit svou vnitřní energii a vibrace. Každé znamení zvěrokruhu má hned několik minerálů, které jsou s ním propojené, ale jen jeden je vždy nejmocnější. Víte, jaký je ten Váš?
svetzeny.cz

Střelec

Vlivem novoluní budete velmi impulzivní, zejména pokud se někdo bude snažit omezit vaši svobodu. Pakliže by vám partner promlouval do duše, snažil se vás zkrotit a přimět, abyste byli více doma, budete se tomu zuby nehty bránit. Budete mít náladu jít se bavit a své plány si nikým nenecháte zkazit. Může z toho vzniknout ostrá partnerská hádka, kdy si uvědomíte, jak moc rozdílní vy a váš partner jste.

Kozoroh

Vlivem novoluní budete nuceni trochu přeorganizovat svůj život a plány, to z duše nesnášíte. Nejradši máte, když vše zůstává v zajetých kolejích, takže vás tyto změny budou lehce stresovat. Čekají vás však i příjemné změny v oblasti vztahů. Seznámíte se s někým, kdo vám ihned bude sympatický.

Vodnář

Novoluní odhalí určitou šokující pravdu, která se bude týkat někoho z vašeho okolí. Zcela vám to změní pohled na daného člověka. Donutí vás to zamýšlet nad tím, s jakými lidmi se vídáte. Dost možná utnete kontakt s některými lidmi. Ačkoliv jste velcí volnomyšlenkáři, čas novoluní využijete k plánování.

Ryby

I za normálních okolností jste velmi citliví, ale novoluní to ještě zintenzivní. Emoce budete prožívat intenzivněji než kdy jindy. Můžete se v důsledku psychiky cítit vyčerpaní a unavení. O novoluní byste měli především relaxovat, abyste se zase dostali do duševní pohody.

Mohlo by se vám líbit

Keltský horoskop: Každé z 13 duchovních zvířat symbolizuje určitou přednost. Která je ta vaše?

Keltský horoskop má celkem 13 duchovních zvířat. Každé z nich svému nositeli do vínku dává určité schopnosti, kterému pomohou překonávat životní překážky. Jaká ze 13 výhod náleží vám? Zjistěte, čím jste výjimeční.
svetzeny.cz
Mohlo by se vám líbit

Jsou sny odrazem vaší duše, brána do jiného světa či projekce budoucnosti? Skutečnosti o snech, které jste nevěděli

Už od pradávna považují lidé sny za něco tajuplného. Někteří dokonce věří, že sny jsou odrazem jejich duše, brána do jiného světa či projekce budoucnosti. Jak je to ale se sny doopravdy?
svetzeny.cz