Přejít k hlavnímu obsahu

Velký dubnový horoskop: Raky čekají velké změny, Střelce smutek. Co nový měsíc připravil vašemu znamení zvěrokruhu?

Dejte si pozor na dubnová rizika! Odhalte, co čeká vaše znamení zvěrokruhu v měsíci, kdy k nám už konečně přichází slunečné paprsky a vytoužené delší dny. Duben bude rozhodně neklidným měsícem a pokud ho prožijete bez úhony, máte velké štěstí!

Beran: Vyhněte se obloukem všemu závisláckému...

...a škodlivému, o čem víte, že vám to dělá svým způsobem dobře, ale zároveň vás to ničí. Alkohol, přejídání, avantýry nebo cokoliv, po čem prahnete z důvodu nějakého jiného emočního nedostatku. Mohou tu být velké dubnové krize, které zkuste zažehnat jinak než něčím opravdu nezdravým.

Býk: V dubnu vás může ničit nerozhodnost

Čím víc rozhodování, nebo i jen nucení do povinností, nedejbože do cestování, to vám bude dělat hodně špatně. Dobrou zprávou je, že se možná vůbec nic nestane, když ty povinnosti, ze kterých je vám až fyzicky nevolno, odložíte. Nebo zvážíte, jestli je nezrušíte úplně. Potřebujete odpočívat nebo přebrat své životní úkoly, oddělit zrno od plev, asi proto i tu nevolnost z přemíry všeho nechtěného v dubnu pocítíte.

Blíženec: Duben vám může nabízet doslova zamilováníhodné záležitosti

Nevěříte? Nechcete?  Tohle odmítání životních příležitostí se vám může do budoucna vymstít, prostě už nikdy nepřijdou. Duben nabízí možnost doslova zmrtvýchvstát, ale bude to velmi bolet a není vyloučeno, že se budete muset s nějakým zvykem nebo pohodlnou součástí sebe samého rozloučit. Nebo za sebou pálit mosty, i to může být úkol pro mnohé Blížence.

Důvody, proč muži mají rádi ženy přes 40: Zjistěte, co je dělá tak atraktivními

Ženy starší 40 let jsou pro mnohé muže velmi přitažlivé. Není to jen kvůli jejich zralé kráse, ale také kvůli jejich osobnosti, zkušenostem a sebevědomí. Co je na nich tak fascinujícího? Podívejme se na 6 důvodů, které vám dokáží, že ženy nad 40 jsou extrémně atraktivní.
svetzeny.cz

Raci: Duben vám vysekne v okolí jednu změnu za druhou

Informace se budou kupit a bude v tom všem zmatek. Co může, se pokazí. Co bylo  naplánováno, může být náhle jinak. Nejhorší ale mohou být ty shozené  masky lidí ve vašem okolí. Řekněme, připravte se na měsíc, kdy se ukáže, jak to všechno kolem vás je. A bude to fičák, držte si klobouky.

Lvi: V ohrožení může být vaše rodinná pohoda nebo věci...

... které považujete za zdroje vašeho štěstí. Mohou se ztrácet, můžete k nim přestávat nacházet klíč, přestávají vás bavit. Důležité je překonat tuto lenost a možná i znechucení životem a znovu nalézt ty nitky radosti v sobě nebo kolem sebe. Ve zbývajícím čase odpočívejte a mnoho toho do budoucna neřešte, budoucnost je zamlžená a rozhodně ji v dubnu nevidíte jasně.

Panny: Duben pro vás může být časem bídy a vyhnání na mráz...

...a vůbec, nic se nemusí dařit tak, jak jste si představovali. Veškeré neúspěchy a smůlu ale překonáte tehdy, když se až tvrdohlavě vzepřete. Řekněme, že ten nepovedený duben budou mít hlavně ty Panny, které se nechají vláčet svým okolím a okolnostmi. Bude to těžké, ale postavte se všemu, bubáci zmizí a okolí si najde jinou oběť.

Týdenní horoskop od 27. března do 2. dubna: Lvi jsou vyčerpaní, Panny budou řešit finance. Co čeká vaše znamení?

Nový týden přinese nové možnosti a příležitosti pro každého z nás. Záleží, jak se k nim postavíme. Snažte se vidět věci kolem sebe pozitivně. Je příznivé období pro nové začátky, když svým vizím budete věřit. Co čeká zrozence právě vašeho znamení? Nahlédněte s námi do našeho horoskopu.
svetzeny.cz

Váhy: Zmatený duben může vyniknout tím...

...že vám vyloženě naservíruje množství informací a nepořádku. Asi se pro nic nerozhodujte, nechte věci se dít, sem tam se  pousmějte a nechte to všechno vřít kolem. To pravé se odloupne samo a ukáže s koncem měsíce. Jinak byste se mohli dostat do přeplánování, překombinování a rozhodně velmi snadno udělat nějakou chybu.

Štíři: Duben vám zavře dveře k řešení čehokoliv...

...co zrovna jako na potvoru budete potřebovat vyřešit. Navíc kolem sebe můžete mít vyloženě špatné rádce. Co poradit? Tím víc se uzavřít do sebe a být spíš jen pozorovatelem svého života než nějaký aktivní hráč. Ne, není opravdu pravý čas na pořádné rozhodování.

Střelci: Smutek může doprovázet vaše vzpomínání nebo emoce

Zničeho nic se mohou začít čistit opravdu hluboké emoční vody vaší duše. Můžete se setkat s následky svých minulých činů nebo rozhodnutí, které se nyní ukáží jako špatné. Co a jak napravíte, je na vás… ale postupujte pomalu a laskavě: Zejména k sobě, protože můžete být více labilní a výbušní.

Kozorozi: Splněné sny a cesty za nimi mohou trošku černat

Důvodem je fakt, že  najednou přestanete vidět smysl v tom, co děláte, kam míříte. Nebo v tom, že ty předmetené cestičky začnou být plné kamenů. Důležité je nyní nic nevzdat a pokud se vám nedaří, prostě jen počkat. Ono to přejde, a zase budete moci pokračovat.

Vodnáři: Vyvalit se na vás může žal nebo nedorozumění ze všech stran...

...doslova výbušná, výbojná nálada, která může vyvrcholit až hádkami nebo rizikem rozchodů ve vztazích. Vytáhnout každá strana může i staré rány a staré historky, kterými se navzájem zraníte. Snažte se od těchto hádek a rozbrojů tedy držet dál, byly by hodně  emotivní.

Ryby: Do ničeho se vám nemusí chtít...

...a o ničem nemáte jasnou představu; taková až depka. Může to být výsledek jarní únavy a tělesného vyčerpání, ale také si možná položte otázku, jestli není na čase nějak zásadně změnit své životní plány. Je to jako existenciální krize. Hluboká a trvalá. Cokoliv bude v životě v dubnu špatně, to prostě špatně je. Přeplánujte to a vezměte v úvahu, že jste zase o něco starší a tudíž některé věci už vážně žít a zažívat nemusíte.

Zdroj článku