Přejít k hlavnímu obsahu

Týdenní horoskop od 27. března do 2. dubna: Lvi jsou vyčerpaní, Panny budou řešit finance. Co čeká vaše znamení?

Nový týden přinese nové možnosti a příležitosti pro každého z nás. Záleží, jak se k nim postavíme. Snažte se vidět věci kolem sebe pozitivně. Je příznivé období pro nové začátky, když svým vizím budete věřit. Co čeká zrozence právě vašeho znamení? Nahlédněte s námi do našeho horoskopu.

Beran

Jste ve svém živlu, protože Slunce nyní vládne vašemu znamení. Pro vás to znamená energii a touhu projevit naplno svoji nezkrotnost, touhu a vášeň. Pozor na unáhlená rozhodnutí a zbrklost, znáte se! Dejte si také pozor na to, abyste nenaslibovali ostatním věci, na které pak nebudete mít čas nebo energii.

Býk

V těchto dnech budete nezvykle tišší a vyrovnanější. Potřeba naladit se na své nitro a projevit svou duchovní stránku se ukáže více než kdy jindy. Dejte prostor sami sobě. Dovolte si nebýt perfektní a dělat chyby bez obav, jak vás budou vnímat a soudit ostatní. Odhoďte tlak a jednoduše nechte věci plynout. Prostě jen buďte.  

Blíženci

Jsou tu nové nápady, nový výzvy a vy nebudete vědět, kam dřív skočit. Ujasněte si, co je pro vás opravdu prioritní, protože všechno stihnout opravdu nemůžete. Pokud jde o vztahy, Venuše vám do života přinese trochu vzrušení, které jste už dlouho postrádali. Poslouchejte srdce a vypněte na chvíli mozek.

Aztécký horoskop: Datum narození prozradí vaše uniikátní znamení. Jaguár touží po slávě, Kopí je pomstychtivé

Aztékové, kteří žili přibližně na počátku druhého tisíciletí našeho letopočtu na území dnešního Mexika, byli jednou z nejsofistikovanějších civilizací, co se týče zemědělství, číselné soustavy, kalendáře, medicíny i poezie. A měli také svoji vlastní astrologii s 12 znameními. Zjistěte, které znamení podle data narození jste vy a zda na vás sedí charakteristika daného znamení.
svetzeny.cz

Rak

Konečně jako byste se probrali ze zimního spánku a pocítili příliv nové energie. Budete mít chuť do práce. Tvořit, budovat a pustit se do nových projektů. Platí to jak pro váš osobní, ale i pracovní život. Nebojte se trochu zariskovat v podnikání. Nebo si říct šéfovi v práci o větší odpovědnost. Ruku v ruce s tím pak přijde lepší finanční ohodnocení.

Lev

Vyčerpání, které nyní pociťujete, je výsledkem dlouhodobého stresu. Snažíte se stihnout spoustu věcí, ale na sebe zapomínáte. Špatně také nesete posun času. Pokud můžete, dovolte si začátkem týdne zpomalit. Nedělejte nic, co není nezbytně nutné.

Panna

Dostanete se do situace, kdy si uvědomíte, že v určitých situacích můžete reagovat i jinak. Jde hlavně o vztahové konflikty, ve kterých nemusíte reagovat vždy jen podrážděně. V polovině týdne vás čekají výdaje a řešení v oblasti financí. Nepodléhejte panice, všechno se v dobré obrátí. Menší obavy vás ale přimějí k tomu, že budete hledat nové cesty, jak zlepšit své příjmy.    

Čeká nás několik silných úplňků Měsíce: Dubnový přinese klid a harmonii, červencový rozbouřené emoce

V astrologii jsou úplňky považovány za důležité události, které mohou mít vliv na lidské chování a emoce. Každý úplněk má svůj vlastní význam a astrologický význam se může lišit v závislosti na znamení Zvěrokruhu, ve kterém se nachází. Jaké úplňky nás potkají v tomto roce?
svetzeny.cz

Váhy

Pomluvy a napjatá atmosféra v práci vám nedělá psychicky moc dobře. Snažte se nevstupovat do konfliktů mezi ostatními a jen pozorujte. Nejlépe vám v těchto dnech bude mezi vašimi blízkými, doma. Pusťte se do zvelebování svého domu či bytu, pověste jarní dekorace a kupte si čerstvé květiny.  

Štír

Konec měsíce vás zastihne v produktivní a aktivní náladě. Máte toho hodně, ale jste ve svém živlu. Jen bude potřeba si všechny úkoly a povinnosti dobře zorganizovat. Snažte se ale energii svému tělu i doplňovat. Nejlépe uděláte, když se zaměříte na detox, zdravou stravu ale hlavně dostatek spánku.

Střelec

V tomto týdnu vás trochu zaskočí vaše romantická a tvůrčí nálada. Pokud to umíte, pište básně, malujte obrazy nebo dělejte cokoli, čím vyjádříte své city. Ruku v ruce s tímto rozpoložením budete mít touhu duchovně se vzdělávat a růst. Čím dál víc vás zajímají věci mezi nebem a zemí a pokud se jim otevřete, můžete se dočkat velkého posunu ve svém životě.    

Horoskop podle bájné Atlantidy: Které z 15 znamení by vám před 9600 lety náleželo a jaký osud vám byl předurčen?

Atlantida je opředená řadou legend, jedna z nich tvrdí, že její obyvatelé měli vlastní horoskop. Povahu člověka a jeho osud určoval den v měsíci, ve kterém jste se narodili. Zjistěte, které z 15 znamení by vám náleželo, a co to o vás vypovídá.
svetzeny.cz

Kozoroh

Nejlépe vám bude v těchto dnech doma. Bude vás vyloženě bavit uklízet, třídit, rekonstruovat. Pustíte se do úpravy balkónu či terasy. Kupte květiny a zasaďte je do truhlíků. Hvězdy přeji zkrátka vašim domácím aktivitám. Ocení to všichni vaši rodinní příslušníci včetně partnera.  

Vodnář

Čekají vás setkávání s přáteli a různé společenské příležitosti. Mezi lidmi vám bude dobře. Chcete se bavit a trochu se odpoutat od všech starostí, které jste doposud měli. Zvýšenou pozornost věnujte péči o své zdraví. Pokud jste si ještě nedošli na preventivní prohlídky, udělejte to. Řešte zejména potíže se spánkem, které by vás mohly dlouhodobě vyčerpat.   

Ryby

Vaše tendence cestovat se v tomto období projeví naplno. Vzít si batoh a vydat se neznámo kam. To udělá vaší romantické a zasněné duši dobře. Hvězdy vám do cesty přivedou i zajímavé pracovní nabídky. Přijímejte je pouze v případě, že s nimi budete kladně rezonovat. Vždy se zeptejte sami sebe, zda to chcete dělat, nebo ne. Poslouchejte intuici, nezradí vás.   

Zdroj článku