Přejít k hlavnímu obsahu

Horoskop na duben 2024: Štírům zkazí náladu staré vzpomínky, Vodnářům se vymstí impulzivita

Duben přináší další vlnu svěží jarní energie a spolu s ní také touhu po změnách. Mnozí z nás zatouží pustit se do nových projektů, možná změnit práci nebo vyjednat podmínky, které jim budou vyhovovat. Toto období bude přát také duchovnímu růstu. Astrologická předpověď dává vždy určité indicie, které předurčí, jaký bude následující měsíc. Co čeká právě vaše znamení zvěrokruhu? Nahlédněte do našeho horoskopu.

Beran (21. března - 20. dubna)

Jste impulzivní a vaše aktivita by vám mohla nabídnout různé možnosti, které vás posunou kupředu. Lidem se líbí to, co říkáte a budou vás následovat, stačí jen zvolit správná slova. Celý měsíc bude intenzivní na sny a snění, proto máte-li svůj cíl, nepřestaňte na něm pracovat.

Býk (21. dubna - 21. května)

Jste velmi netrpěliví a chcete všechno hned, což se vám může velmi vymstít. Negativně to působí na vaší práci, kdy dostanete zpět projekt kvůli chybám. A to vás zrovna nepotěší. Vaši přátelé budou to, k čemu se v dubnu budete upínat. Dejte na svou intuici, radí vám dobře!

Blíženci (22. května - 21. června)

Nepodceňujte své sny, zkuste jim naopak porozumět. Mohou nabídnout vodítka, která pomohou vyřešit váš problém. Duben je měsícem pro vaši kariéru, řekněte šéfovi ano i na věci, které jsou nad rámec vaší práce, může se vám to hodit. Kreativita vás zastihne připravené a pomůže vybít energii.

Rak (22. června - 22 července)

Cestování je velká láska a máte před sebou cíle, které si chcete splnit. Vábí vás nové a nečekané zážitky? Vyberte si svou novou cestu, ať už dovolenou nebo jen prodloužený víkend. Co jste do přátelství vložili, to se vám nyní vrátí zpátky a nebude nouze také o milostná vzplanutí.

Velký horoskop na jaro 2024 pro jednotlivá znamení: Raci budou přecitlivělí, Váhy by neměly riskovat

Máme tu první jarní den, s nímž Slunce vstoupilo do znamení ohnivého Berana. Je to období nových začátků, čerstvé energie a růstu na všech úrovních našeho života. Záleží ovšem na tom, jak tyto tendence zrozenci jednotlivých znamení uchopí a využijí. Co čeká během tohoto ročního období právě vás? Nahlédněte do našeho jarního horoskopu.
svetzeny.cz

Lev (23. července - 22. srpna)

Duben vás zastihne s dobrou náladou, která vám vydrží po celý měsíc. Dejte na vaši intuici, protože vám pomůže udělat řadu rozhodnutí. Šiřte dobrou náladu mezi svými přáteli a kolegy, v práci tak může přijít pozitivní změna v kariéře, kterou už tak dlouhou chcete.

Panna (23. srpna - 22. září)

Vaše drahá polovička hýří jedinečnými nápady, které pro vás mohou být dobrou inspirací. Něco se dokonce můžete rozhodnout realizovat! Jen do toho, sny se mají plnit. Nevěřte všemu, co slyšíte, ověřujte si informace a teprve pak se rozhodujte, co uděláte.

Váhy (23. září - 23. října)

Jste velmi intuitivní a toho se držte. Vesmír vám dává vám znamení, která vám pomáhají rozlišit to, co je dobré a špatné. Nedovolte, aby vám v práci zkazili náladu nadřízení a autority, raději mlčte a myslete si své. Materiální věci jsou pro vás spíše přítěží.

 

Štír (24. října - 22. listopadu)

V dubnu se mohou vrátit nepříjemné a hluboko pohřbené vzpomínky, které vám znepříjemní následující dny. Tyto vzpomínky mohou pomoci vyřešit problém v osobní rovině, který neustále odkládáte. V práci se ke konci měsíce objeví pozitivní změny a pokud je to třeba, nemáte problém upoutat pozornost nových lidí.

 

Horoskop na Velikonoce 2024 pro jednotlivá znamení zvěrokruhu: Váhy, pozor na přejídání, Lvi letos hodí tradice za hlavu

Datum Velikonoc se každý rok mění podle lunárních fází. Slaví se vždy první neděli po prvním jarním úplňku, který letos vychází na 25. března. Slunce bude stát ve znamení ohnivého Berana, který nám bude dodávat elán do života, aktivitu a rozhodnost. Co přinesou Velikonoce 2024 zrozencům právě vašeho znamení zvěrokruhu? Nahlédněte do našeho horoskopu.
svetzeny.cz

Střelec (23. listopadu - 21. prosince)

Vaše pracovní prostředí maličko pokulhává, dopřejte si jisté změny, které mohou vést k lepšímu. Jste mistry komunikace, víte přesně, kdy co říct a také jak to říct. Vaše dobré nápady rozpracujte a dopřejte je někomu, kdo si je poslechne a pomůže vám je realizovat.

Kozoroh (22. prosince - 20. ledna)

Na začátku dubna budete jen zářit a vaše pozitivní aura se promítne i do vašich činů. Jste komunikačně velmi zdatní lidé a není pro vás problém říct a vyřešit prakticky cokoliv, co máte na srdci. Nevěřte všemu, co vám říkají ostatní, raději si informace ověřujte.

Vodnář (21. ledna - 20. února)

V tomto měsíci budete více impulzivní více než kdy jindy. Může vás to dostat do velkých problémů, kterým se následně budeme muset věnovat a řešit je. Zkuste svou pozornost zaměřit na jiné věci, které vám pomohou dívat se na problémy z jiného pohledu. Intuice vás nezklamala, dejte na ni i teď.

Ryby (21. února - 20. března)

Lidé vás chtějí poslouchat a věří všemu, co řeknete. Dejte pozor, vaše slova mají velkou váhu, nehazardujte s nimi. Nekupujte si v tomto období věci na splátky, mohlo by se vám to šeredně vymstít. Cestování je pro vás druh odpočinku a relaxace, takže si dopřejte klidně i krátkou cestu.

Zdroj článku