Přejít k hlavnímu obsahu

Velký horoskop na jaro 2024 pro jednotlivá znamení: Raci budou přecitlivělí, Váhy by neměly riskovat

Máme tu první jarní den, s nímž Slunce vstoupilo do znamení ohnivého Berana. Je to období nových začátků, čerstvé energie a růstu na všech úrovních našeho života. Záleží ovšem na tom, jak tyto tendence zrozenci jednotlivých znamení uchopí a využijí. Co čeká během tohoto ročního období právě vás? Nahlédněte do našeho jarního horoskopu.

Beran (21.března – 19. dubna)

Milí Berani, nebude vám chybět energie a odvaha pustit se do nových projektů. Než se ale do něčeho pustíte, je potřeba si vše dobře naplánovat. Nepřeskakujte rozpustile a chaoticky z jedné věci na druhou, nakonec byste neměli hotovo nic. Svou energii trochu kroťte, pokud jde o práci a vše, co souvisí s rekonstrukcí domova. Naplno ji ale využijte ve vztazích, láska vás bude provázet po celé jaro. Šanci na nový začátek mají nezadaní Berani.

Býk (20. dubna – 20. května)

Máte pevnou vůli a jste odhodlaní udělat pro své záměry maximum. Během jarních týdnů si uděláte jasno, čemu se budete chtít naplno věnovat. Popusťte uzdu fantazii a zapojte svoji kreativitu, jak vnést do života více radosti a harmonie. Začít můžete už zvelebením domova. Už máte na dveřích jarní věnec a pořídili jste si nějaké velikonoční dekorace? Čas strávený s vašimi blízkými si budete považovat více než jindy. Uvědomíte si, jak moc pro vás znamenají. 

Blíženci (21. května – 20. června)

Vaše zvídavost a komunikativní schopnosti vám usnadní objevování nových možností. Také je velká pravděpodobnost, že se potkáte s novými lidmi, kteří nějakým způsobem ovlivní váš život. Přichází inspirace k prozkoumání nových zájmů a aktivit, takže se pravděpodobně pustíte do něčeho, co by vás před tím nenapadlo. Ideální bude, když skloubíte příjemné s užitečným a zaměříte se i na péči o své zdraví a tělo.

4 znamení zvěrokruhu, která nikdy neodpustí! Jste mezi nimi?

Dokážete zradu a nespravedlnost odpustit? Nebo patříte mezi čtveřici znamení, která nezapomínají a jen tak něco neprominou? Křivda je dokáže zaslepit až tak, že za sebou pálí mosty a přetrhávají letitá přátelství, osudové vztahy i rodinné vazby. Nahlédněte do našeho přehledu a zjistěte, zda se to netýká také vás nebo vašich blízkých.
svetzeny.cz

Rak (21. června – 22. července)

Během následujících týdnů budete pravděpodobně vše prožívat citlivěji než ostatní. Důležité bude nastavit si režim, ve kterém si udržíte rovnováhu mezi prací a osobním životem. Více než kdy jindy věnujte péči svému emočnímu zdraví a hledání vnitřního klidu. Ve vztazích můžete zažít nepříjemné chvíle, ale spíše jen kvůli tomu, že si budete vytvářet domněnky a černé scénáře ve své hlavě. Blahodárně na vás bude působit kontakt se zvířaty a celkově s přírodou.

Lev (23. července  - 22. srpna)

Jaro by pro vás mělo být obdobím, kdy své zúročíte své charisma. Pokud se vám povede udržet na uzdě své ego, můžete se těšit z úspěchů nejen v práci, ale obdiv si získáte i mezi přáteli. Tématem následujících týdnů pro vás bude hospodaření s časem. Plýtváte ho často ne nepodstatné věci a nezbývá vám čas na to nejdůležitější – na vás. Zkuste delegovat nejen práci, ale i úkoly kolem domácnosti. Nemusíte být u všeho.

Panna (23. srpna – 22. září)    

Váš smysl pro preciznost a detail se projeví zejména v domácím prostředí. Ideální doba pro ty z vás, kdo milují něco tvořit rukama. Velikonoce pro vás mohou být příležitostí, jak se blýsknout před rodinou a ukázat svoji šikovnost a kreativitu. Během jara se také zaměřte na péči o své zdraví. Vsaďte zejména na poklady ze zelené lékárny a vydejte se na bylinky, které mají nyní velkou sílu

Největší hlupáci podle horoskopu: Žebříček vede těchto 5 znamení zvěrokruhu

Říci o někom, že je hloupý, není zrovna lichotivé. Jenže někteří lidé opravdu mnoho inteligence a rozumu nepobrali. Dokonce se na tom může do určité míry podílet i to, ve kterém znamení zvěrokruhu se člověk narodí. Leccos můžeme dohnat vzděláním a pílí, přesto určité osobnostní rysy těžko změníme. Která znamení horoskopu vedou ne příliš prestižní žebříček hlupáků?
svetzeny.cz

Váhy (23. září – 22. října)

Rovnováha a harmonie se propíše prakticky do každé oblasti vašeho života. Zaměřte se nyní zejména na péči o svůj partnerský svazek a budování harmonických vztahů s ostatními lidmi z vašeho okolí. Právě nyní platí, že „co zasejete, co sklidíte“. Vaše schopnost vidět věci z různých úhlů pohledu vám bude k užitku zejména v řešení finančních záležitostí. Nepouštějte se ale do žádných riskantních akcí, a to zejména koncem dubna.

Štír (23. října – 21. listopadu)

Během jara se budete cítit trochu nostalgicky. Budete mít pocit, že „líp už bylo“, zejména pokud vás trápí problémy s partnerem a necítíte takovou podporu jako dřív. Přijměte fakt, že změna je život a za každým rohem může čekat něco hezkého. Od ponurého filozofování se zkuste odpoutat prostřednictvím fyzických aktivit, ať už to bude sport nebo třeba práce na zahrádce.

Střelec (22. listopadu – 21. prosince)

Do života vám začátkem dubna vstoupí optimismus a touha zažít pořádné dobrodružství. Zvažte ale všechna pro a proti, abyste si pro chvilkovou radost nenarušili dobré vztahy s lidmi, na kterých vám záleží. Postavení planet nahrává novým příležitostem k vizuální proměně. Objednejte se ke kadeřníkovi, na manikúru, pořiďte si do šatníku barvy. Udělejte vše proto, abyste se cítitli dobře i navenek. Vyjádříte tím svůj pozitivní přístup obecně  životu.  

Jak najít svou spřízněnou duši?

Snad každý touží najít toho správného a nejlepšího partnera. Někoho, na kom vám skutečně záleží, s kým je vám dobře a na koho se můžete spolehnout. S kým můžete projít životem, zažít vzestupy i pády, dobré i ty špatné chvíle. Chcete pochopení, lásku a jistotu, zkrátka najít svou spřízněnou duši. Nejste si jisti, že ji máte po svém boku? Pomůžeme vám tuto otázku zodpovědět.
svetzeny.cz

Kozoroh (22. prosince – 19. ledna)

Během jara zatoužíte více než kdy jindy po lásce a porozumění. Zejména pokud žijete bez partnera. I v manželství ale budete mít tendence leccos vylepšovat. Na partnera ale jděte velmi zlehka a trochu diplomaticky, protože by se vaší zarputilosti mohl trochu zaleknout a postavit se na zadní. Dařit se vám bude v práci, ale jen za předpokladu, že se nabudete zapojovat do intrik s kolegy. Mohli byste si to totiž rozházet jak sními, tak i se šéfem.   

Vodnář (20. ledna - 18. února)

Vodnáři, vaše znamení je spojeno s originalitou a nezávislostí. Budete chtít tvořit a objevovat a nic vám takříkajíc nebude dost dobré. Pozor na to, abyste nemířili příliš vysoko a nepřecenili své schopnosti. Snažte se hodně odpočívat a nebrat si toho na sebe tolik. Důležitá pro vás bude spolupráce. Protože jak víme, ve dvou se to lépe táhne. Proto se nestyďte říci si o pomoc ať už partnerovi doma nebo kolegům v práci. Není na tom nic špatného. Pomalu už také vymyslete, jak strávíte letní dovolenou. Zvažte ale realisticky své finanční možnosti.   

Ryby (19. února - 20. března)

Vaše znamení je spojeno s intuicí a citlivostí, ale ta jako by teď malinko ustoupila do pozadí. Snažíte se realisticky přemýšlet a stát nohama na zemi,což je dobře. Zejména ve finančních otázkách byste měli být trochu realističtí. Na ruhou stranu, pokud přijde někdo a bude žádat o pomoc, neodmítejte, zejména pokud víte, že vás dotyčný nezneužívá. Doma si užijete týdny klidu a pohody, ale bylo by dobře vylézt z pomyslné ulity a vyrazit někam ven za dobrodružstvím. Strávit čas jako rodina mimo domov se jeví jako velmi dobrý krok.   

Zdroj článku