Přejít k hlavnímu obsahu

Horoskop na Velikonoce 2024 pro jednotlivá znamení zvěrokruhu: Váhy, pozor na přejídání, Lvi letos hodí tradice za hlavu

Info ikona
Velikonoční horoskop

Datum Velikonoc se každý rok mění podle lunárních fází. Slaví se vždy první neděli po prvním jarním úplňku, který letos vychází na 25. března. Slunce bude stát ve znamení ohnivého Berana, který nám bude dodávat elán do života, aktivitu a rozhodnost. Co přinesou Velikonoce 2024 zrozencům právě vašeho znamení zvěrokruhu? Nahlédněte do našeho horoskopu.

Beran (20.3. - 22.4.)

Letošní svátky prožijete opravdu naplno. Budete mít spoustu energie pro začátky nových projektů, a to nejen pokud jde o práci. Zatoužíte tvořit, přestavovat, budovat a zvelebovat svůj domov. Energií šetřete, ať jí máte dost i pro své blízké. Velikonoce přejí rodinným setkáním a posezení se sousedy. Pěstujte dobré vztahy, protože vám to dodá dobrý vnitřní pocit a harmonii.

Býk (21. 4. - 21. 5.)

Patříte mezi zemská znamení a jako taková bytostně toužíte po spojení s přírodou. Letošní Velikonoce se snažte být hodně venku, ideálně mezi stromy, které vám poskytnou potřebnou energii. Dobře vám bude také na zahradě, při práci, kde budete mít ruce v kontaktu s čerstvou zeminou. Věnujte se setí semínek a osazování květináčů či truhlíků.

Blíženci (22. 5. - 21. 6.)

Dost možná vám březnový úplněk otevře nějaké staré bolístky, ale nenechte se jimi převálcovat. Neberte si osobně všechno, co vás potká a nalaďte se na veselou notu. Nabarvěte vajíčka, vyzdobte si byt a kupte pár čokolád pro děti ze sousedství. Zřejmě se dočkáte překvapení v podobě milé společnosti, která vám vlije do žil optimismus.

 

Jaká jste osobnost podle měsíce narození: V lednu se rodí paličáci, v červnu romantičtí žárlivci

Nejde jen o znamení horoskopu. Vaši osobnost do značné míry ovlivňuje i měsíc, ve kterém jste se narodili. Podle numerologie má každý z měsíců své číslo, a tím pádem i určitou energii, jež může ovlivnit například výběr povolání, přátel a partnerů i celkové vlastnosti člověka. Nahlédněte do našeho přehledu a zjistěte, zda se u vás numerologie v charakteristice trefila.
svetzeny.cz

Rak (22. 6. - 22. 7.)

Milujete tradice a rádi vzpomínáte na Velikonoce vaše dětství. Na druhou stranu ale rádi zkoušíte i něco nového. Tak letos nahraďte klasický mazanec nějakou zdravější variantou a vejce obarvěte přírodními surovinami jako je třeba kurkuma nebo cibulové slupky. Pokud u vás zazvoní na velikonoční pondělí koledníci, nezapomeňte jim dám něco dobrého na zub. Jejich radost pro vás bude odměnou.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Jako sluneční znamení letošní Velikonoce oceníte, protože o teplé a slunečné dny by neměla být nouze. Pokud to počasí opravdu dovolí, popřemýšlejte nad tím, že byste uspořádali první letošní zahradní party. Pozvěte lidi, které máte rádi, něco ugrilujte a pokud vyloženě nemáte v lásce tradice a vajíčka, s přehledem je hoďte za hlavu. Užijte si svátky jara po svém.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Milujete uklizený byt, krásné dekorace a dobré jídlo. Přesně tak jak to má o Velikonocích být. Ale netlačte tolik letos na pilu, vždyť pohoda může být i bez jarního věnce na dveřích. Užijte si čas v rámci své rodiny a přátel a poděkujte v duchu za to, že kolem sebe své blízké máte. Dovolte si trochu odpoutat pozornost od své mysli a napojte se na svou intuici. Energie ubývajícího Měsíce vám k tomu napomůže.

 

Velikonoce 2024: Tipy na nejkrásnější dekorace, které si vyrobíte doma za pár korun

Velikonoce jsou ideální příležitostí, jak si zase krásně vyzdobit byt či dům a přivítat tak jaro v plné parádě. Útulná atmosféra pak bude pozitivně působit na každého člena vaší rodiny. Pusťte po dlouhých zimních měsících do svého domova závan svěží energie, ať už to bude prostřednictvím barev, květin nebo velikonočních zvířátek. Mnoho dekorací si přitom můžete za pár korun vyrobit sami.
svetzeny.cz

Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Velikonoce pro vás budou šťastným obdobím, které si užijete v kruhu svých blízkých. Dokonce by se vám mohlo podařit zapomenout chvíli na práci. Pokud dostanete pozvání na večírek, neodmítejte ho, ale dejte si pozor na přemíru hodování. Pokud byste to totiž přehnali, mohli byste se dočkat potíží se zažíváním. Jezte do „polosyta“ a pijte do „polopita“.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Vášeň, kterou ve vás podpoří březnový úplněk, vám vydrží až do Velikonoc. Nechcete řešit žádné starosti a třenice. Toužíte si volno užít naplno. Možná se vám ani nechce běhat po obchodech, nakupovat a připravovat jídlo, zdobit dům. Vždyť nemusíte! Mnohem lépe si budete letos cítit někde venku, na výletě v přírodě nebo ve wellnessu, kde si užijete čas jen pro sebe a svého partnera.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Vzhledem k vaší duchovní a optimistické povaze jsou Velikonoce ideální příležitostí, jak uctít návrat světla a popřemýšlet nad smyslem života. Udělejte si čas sami pro sebe a zkuste chvíli vnímat jen sebe a odpočívat. Pak se zase můžete v plné síle vrhnout do péče o své blízké, pečení mazanců a barvení vajíček pro koledníky, kteří se k vám letos zase chystají.

 

Numerologie: Vypočítejte si vaše životní číslo a zjistěte, co vás čeká v březnu 2024

Každý člověk je definován nějakými čísly, která znázorňují jeho povahu, vzorce chování a osobnostní rysy. Vypočtěte si jednoduchým způsobem svoje osobní životní číslo a zjistěte, co vás podle numerologie čeká v březnu 2024. Ne každý bude mít na růžích ustláno, ale je dobré mít na paměti, že každé období má svůj konec. Už v dubnu totiž může být všechno jinak.
svetzeny.cz

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Nebuďte na sebe tak přísní. Ano, chcete jíst zdravě a pečovat o své tělo, ale na druhou stranu nemusíte držet detoxikační jarní kúru zrovna o Velikonocích. Dopřejte si, na co máte chuť a zkuste se neomezovat. Svátky jara vezměte jak příležitost žít s větší lehkostí a radostí. Vždyť nemusíte mít dokonalé štíhlé tělo, radost a štěstí najdete v něčem jiném.

Vodnář (21.1. - 20.2.)

Dostanete neodolatelnou touhu vyzkoušet něco nového. Proč jíst pečené jehně se špenátem, když si můžete zajít na mušle? Udělejte něco, co jste ještě nikdy nezkusili. Trocha rebelie a svobody vaší volnomyšlenkářské povaze jen prospěje. A pokud budete mít náladu cestovat, neváhejte ani minutu. Letenku můžete mít koupenou za chvilku a strávit Velikonoce v některém z evropských měst vám přinese spoustu vzrušujících zážitků.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Jste duchovní a jemná bytost, která se stará ráda o druhé. Zkuste to letos Velikonocích zařídit tak, aby někdo pečoval o vás. Poproste manžela nebo děti, ať vám udělají snídani do postele a místo vás upečou beránka. Určitě se takového úkolu zhostí rádi. Bez výčitek si udělejte čas pro sebe, zapalte svíčku a dopřejte si meditaci. Nebo si jděte zaběhat, je to úplně jedno. Hlavně, ať se cítíte šťastně.

 

Zdroj článku