Přejít k hlavnímu obsahu

Velká tarotová předpověď na měsíc duben: Zjistěte, co vám předpovídají karty v lásce, zdraví a financích

Duben, měsíc čarodějnic, nám otevírá příchod jara a aprílového počasí. Vše začíná kvést a probouzet se z dlouhé zimy, ale stále nás můžou potrápit i mrazíky. Pojďme se podívat, co na to tarotové karty. Jaký bude podle nich měsíc duben? To nám prozradila alchymistka Alice Cross.

LÁSKA - Karta 6 MEČŮ

Karta 6 mečů v lásce značí, že máte vyrovnané vztahy a kdyby bylo někde „rozvodněno“, nechte se unášet svými pocity a zůstaňte klidní. Odpočívejte a rozjímejte, kolik je okolo vás lásky a citů. Užívejte si relaxaci a naplnění, které vám dopřávají stabilitu. Vyražte s přítelem či rodinou na výlet, společné chvíle vytvoří kouzelné okamžiky. Vnímejte vodu, napojením na ni si osvojíte napojení na vzpomínky a můžete zavítat do míst, které dobře znáte a znova tam objevit něco nového. Udělejte si na to čas, více než aktivní dovolená se nabízí příjemně strávený čas se svými přáteli s propojením s přírodou. Tato karta říká, že je důležité, s kým trávíte svůj čas, ale i kde ho trávíte. Vliv prostředí je nyní to, na co se máte zaměřit. 

 

Info ikona
tarot

Nejdramatičtější ženy podle zvěrokruhu: Patříte mezi ně i vy?

V zvěrokruhu existuje několik znamení, která jsou známá pro své dramatické sklony. Od vybuchujících emocí po přehnané reakce na každodenní události, v soukromí i na veřejnosti, drama je zkrátka vepsané v jejchich povaze. Která znamení jsou největšími královnami dramatu?
svetzeny.cz

PENÍZE - Karta Rytíř pohárů

Dle karty Rytíře pohárů je čas, abyste se postavili sami sobě a své materiální stránce čelem, ale efektivně. Přestaňte vytvářet spousty práce, místo toho si sedněte, vmete tužku a papír a vytvořte si svůj finanční plán, který vám splní to, co už dlouho odkládáte. Chcete si postavit dřevník nebo nový dům? Je úplně jedno co, ale vymažte ze svého slovníku slovo „AŽ“. Nyní je správný čas, abyste začali realizovat a naučili se, jak proměnit své plány, neplýtvat časem, zúročit své zkušenosti, schopnosti a udělat si jasno. Buďte architektem své realizace, napište si jednoduchou strukturu a začněte jednat. Ke své struktuře se každý den v dubnu vracejte a upravujte dle své potřeby. Zase něco uskutečněte a postupně vytrvejte celý měsíc. To je úkol rytíře - být oddaný a věrný své práci, i když je to občas i často velmi náročné.

 

Info ikona
tarot

ZDRAVÍ - Karta 9 pohárů

Tarotová karta 9 pohárů vás ujišťuje, že jste úžasní a pracujete na sobě, jak nejlépe umíte. Vytrvejte a pokračujte ve své píli. Podpoří vás opět voda, dodržujte proto pitný režim. Kdo si chce upravit váhu, zařaďte více vody do svého jídelníčku. Na neduhy a pro dobrou náladu jsou úžasné čaje nebo jarní domácí limonády. V tomto období nám začínají rozkvétat zahrady, kde najdete levanduli, mátu a spoustu bylinek. Namíchejte si své čarodějné směsi, které budete mít vždy po ruce. Sluníčko nás láká k aktivitě, jděte mu naproti a pozdravte ho ve své plné kráse. Je tu pro vás, proto vyběhněte kopec nebo sjeďte řeku, ale užívejte si to, i kdyby to mělo být jenom lelkování. Vaše spokojenost je na prvním místě. Jak se říká, když je pořádek v hlavě, tělo si poradí.

 

Info ikona
Tarot

Nejhorší a nejlepší dny dubna dle astrologie. Kdy neřešit finance, kdy jít na rande a kdy probrat ožehavé téma?

Postavení planet na nebi z pohledu astrologie hodně ovlivňuje naše emoce, reakce v různých situacích nebo třeba sklony věnovat se nějaké činnosti. Plánujete na duben důležitá rozhodnutí, setkání nebo výjimečné rande? Pak si nechte od hvězd poradit, ve které dny vám bude přát štěstí a kdy to může naopak dost skřípat a bude lepší plány odložit na později.
svetzeny.cz

Alice Cross, vystudovaná alchymistka specializující se na tarotové výklady, historii alchymie, symboliku a tarotovou numerologii. Přetváří získané alchymistické poznatky do běžného života pomocí transformace. Přináší k vám alchymii moderní, ale zároveň tajemnou a tisíce let neměnnou. Je zakladatelkou prvního online alchymistického českého portálu Alchymistka.com.

Zdroj článku