Přejít k hlavnímu obsahu

Blíží se dubnový úplněk: Růžový měsíc bude mít silnou energii. Přichází se spravedlností a harmonií

Dubnový úplněk přichází ve čtvrtek 6. dubna 2023 a bude se nacházet pod vlivem znamení Vah. Tento úplněk bude mít silnou energii a může být klíčovým momentem pro vaši duchovní praxi. Příroda ožívá a rodí se nový život. Díky duchovní energii se můžete uzdravit a očistit svou duši.

Důkazy, že jste obětí útoku černé magie: Bolesti hlavy, ale i změna stravovacích návyků

Někdo na vás možná provádí čarodějnictví. To je něco, co rozhodně nechcete slyšet, ovšem co když je to pravda? Zde je hned několik důkazů, která vás přesvědčí, že jste obětí útoků černé magie. Dobrá zpráva je, že se nemusíte bát, víme, jak kletbu můžete zlomit.
svetzeny.cz

Úplněk ve znamení Vah

Znamení Vah je spojeno se spravedlností, harmonií a vyvážeností. Toto znamení vás učí, jak najít rovnováhu mezi vašimi vnitřními a vnějšími světy. Dubnový úplněk v znamení Vah vás může přimět zaměřit se na vaše vztahy s druhými lidmi a najít způsob, jak je udržet v rovnováze. Může to být čas pro vyřešení sporů a konfliktů ve vašem osobním životě. Dubnový úplněk je mimořádně důležitým obdobím v roce, kdy se otevírají energetické brány a umožňují vám přístup k duchovnímu růstu a transformaci. V mnoha ezoterických tradicích se tento úplněk spojuje s energií nového začátku, obnovy a obrození. To je dáno tím, že jaro je obdobím, kdy příroda ožívá a zrodí se nový život.

Čas na očistu a obnovu

V tento čas můžete být ovlivněni silnou duchovní energií, která vám umožní uzdravit se, očistit se a nalézt novou naději. Věří se, že dubnový úplněk vám může pomoci odstranit negativní energie a přivést do vašich životů pozitivní změny. Mnozí lidé tento čas využívají k meditaci, rituálům a modlitbám, které jim pomáhají nalézt duchovní rovnováhu a spojit se s vlastním vnitřním já. Dalším důležitým aspektem dubnového úplňku je jeho spojení s planetou Venuší. Venuše je planeta lásky a krásy a v astrologii zastupuje hodnoty jako láska, harmonie a estetické ideály. V této době se také otevírají energetické brány pro uzdravování vztahů a vytváření nových, které jsou založeny na lásce a souznění. Význam dubnového úplňku je tedy významný a nabízí vám příležitost k duchovnímu růstu a transformaci. Pokud se naučíte pracovat s touto energií a spojit se s ní, můžete dosáhnout hlubokého poznání o sobě samých a o svém vztahu k přírodě a vesmíru.

Horoskop lásky na duben 2023: Štěstí přeje třem znamením zvěrokruhu. Střelci, gratulujeme

Tři znamení zvěrokruhu mají největší štěstí v lásce během měsíce dubna 2023. To, co vytváří prostředí pro štěstí, lásku, mír a štěstí během dubna 2023, není skutečnost, že je období Berana, ale spíše to, že tento měsíc dochází k mnoha přechodům Venuše. Panna, Střelec a Ryby budou tento měsíc obzvláště ovlivněny pozitivní povahou vlivu této planety. Co vás čeká?
svetzeny.cz

Jak využít energii úplňku k duchovnímu růstu

Dubnový úplněk může být časem, kdy se otevřou brány mezi vaším fyzickým a duchovním světem. Můžete se cítit propojeni s kosmickou energií a mít pocit, že jste součástí většího celku. Tento úplněk vám může pomoci nalézt vnitřní klid a uvědomit si, co je pro vás skutečně důležité v životě. Můžete například meditovat a přemýšlet o tom, jak přijímáte kosmickou energii. Můžete také vykonávat rituály spojené s tímto úplňkem, jako je například kouzlo pro uvolnění negativní energie. Pokud se cítíte inspirativně, můžete si napsat své přání na papír a při úplňku ho spálit, aby se vaše přání mohlo dostat až k nebesům.

Růžový měsíc

Podle některých almanachů se dubnovému úplňku říká "Růžový měsíc". Tento název pochází z tradice indiánských kmenů, které dávaly každému měsíci svůj vlastní název podle přírodních jevů a zvyklostí daného období. Duben je měsícem, kdy začínají kvést růže, a proto se tomuto úplňku říká "Růžový měsíc". Tento název se používá také v moderních esoterických kruzích a může být spojen s rituály a meditacemi, které se zaměřují na energii růže a její symboliku lásky, krásy a světla.

Zdroj článku