Přejít k hlavnímu obsahu

Horoskop lásky na duben 2023: Štěstí přeje třem znamením zvěrokruhu. Střelci, gratulujeme

Tři znamení zvěrokruhu mají největší štěstí v lásce během měsíce dubna 2023. To, co vytváří prostředí pro štěstí, lásku, mír a štěstí během dubna 2023, není skutečnost, že je období Berana, ale spíše to, že tento měsíc dochází k mnoha přechodům Venuše. Panna, Střelec a Ryby budou tento měsíc obzvláště ovlivněny pozitivní povahou vlivu této planety. Co vás čeká?

Mohlo by se vám líbit

Týdenní horoskop od 3. do 9. dubna: Berany zaskočí nuda ve vztahu, Blížence nečekané změny a Ryby si užijí romantiku

První dubnový týden je tu se vší parádou. Nasávejte čerstvou energii a využijte možností, které vám nabízí planeta Pluto, která vstoupila do Vodnáře. Je to příležitost udělat pozitivní změny, na které ve svém životě tolik čekáte. Co připravily hvězdy přímo pro vaše znamení? Nahlédněte do našeho horoskopu.
svetzeny.cz

Přechody Merkuru jsou v dubnu 2023 všudypřítomné, a to znamená, že pravidla komunikace a poctivost jsou králem. Ve věcech, kterým věříme, budeme stát vzpřímeně a budeme se umět prezentovat tak, abychom byli okouzlující a sympatičtí. Během mnoha přechodů Venuše se snadno tvoří nové páry a vztahy, které již byly navázány, budou silnější a ještě nadějnější.

1. Panna (23. srpna – 22. září)

Dubnem začíná období, které budete nazývat „nové já“. Uzavřeli jste smlouvu sami se sebou, že na sobě změníte určité věci, jako ve starých, špatných návycích a malých „charakterových vadách“, které jste přijali jako „pravdu“. V zájmu osoby, se kterou jste, se těchto zlozvyků zbavíte, protože si uvědomíte, že jediná věc, kterou z nich dostáváte, je důkaz, že se nemůžete posunout dál a že jste uvízli. Vzhledem k tomu, že Venuše tento měsíc převládá, učiníte velké rozhodnutí udělat ve vašem vztahu správnou věc a přijmete, že musíte změnit své způsoby. Poprvé ve svém životě tak dáváte 100% důvěru ve vztah a jdete do toho po hlavě. Buďte si jistí, že see snaha vyplatí.

Mohlo by se vám líbit

Nejšťastnější den v měsíci pro každé znamení zvěrokruhu v dubnu 2023

Nový měsíc, nová kapitola. Duben je jediný měsíc po celý rok, který bude hostit Pluto přímo ve znamení Vodnáře, což přivolává pocit neprobádaného území. Neznámo je vždy trochu děsivé, ale přesto k vám volá jako příslib něčeho nového a vzrušujícího. Jaký den bude pro vaše znamení zvěrokruhu tím nejlepším v dubnu 2023?
svetzeny.cz

2. Střelec (22. listopadu – 21. prosince)

Duben přichází se spoustou starých vzpomínek, a i když ne všechny jsou báječné, nostalgie vás bude provázet po celý měsíc. Energie Lilith ve vás vzbuzuje touhu získat zpět trochu té mladistvé atmosféry, zatímco díky Merkurovi se cítíte tak sebevědomě svým projevem, že možná nakonec vytvoříte něco tak velkolepého a kreativního, že váš romantický partner nemusí být jedinou osobou, která se do vás znovu zamiluje. Během dubna můžete působit poněkud neodolatelně, protože vaše vtipy mají tendenci nabírat sarkastický tón, kterému nikdo nemůže upřít jeho veselost. Protože humor je to, co vás dostane přes dobu Berana až do období Býka, budete se zdát přístupní a přátelští. Váš romantický partner vás přivítá zpět, protože vždy věděl, že to v sobě máte. Je to pro vás šťastné období, Střelci.

Mohlo by se vám líbit

Duben dle numerologie: Mistrovské číslo 11 činí tento měsíc magickým. Štěstí přeje hlavně číslu 3 a 4

Přinášíme vám numerologickou předpověď měsíce dubna. Nejprve se dozvíte, proč je tento měsíc mimořádně magický, posléze si vypočtete své číslo měsíce, abyste zjistili, co vás v následujícím měsíci čeká. Štěstí přeje hlavně číslu 3 a 4.
svetzeny.cz

3. Ryby (19. února – 20. března)

Možná si všimnete, že v průběhu měsíce dubna 2023 si vy a váš partner buď vzájemně obnovíte své sliby, nebo se společně rozhodnete, že vše, co je potřeba opravit, bude opraveno, žádná kdyby, a nebo ale. Merkurová energie vás pohání jako nic jiného a umožňuje vám nejen jasně vidět, ale soustředit se na maličkosti; pokud to vyžaduje pozornost, pak ji dostane. Pokud to vyžaduje nový plán, pak se vytvoří nový plán. Je jaro a vy to cítíte v kostech a člověk, se kterým se zapletete, není žádný lenoch; jsou stejně připraveni, ochotni a schopni jako vy přijmout jakékoli změny, které je třeba provést. Jste podporováni silou Mars-Beran, a bude vás provázet po celý duben. Chcete spolu dobrý život a teď v dubnu víte, že jediný způsob, jak toho dosáhnout, je hrát aktivní roli v jeho udržování.

Zdroj článku