Přejít k hlavnímu obsahu

Duben dle numerologie: Mistrovské číslo 11 činí tento měsíc magickým. Štěstí přeje hlavně číslu 3 a 4

Přinášíme vám numerologickou předpověď měsíce dubna. Nejprve se dozvíte, proč je tento měsíc mimořádně magický, posléze si vypočtete své číslo měsíce, abyste zjistili, co vás v následujícím měsíci čeká. Štěstí přeje hlavně číslu 3 a 4.

Mohlo by se vám líbit

Týdenní horoskop: Tři znamení zvěrokruhu mají štěstí na své straně. Blíženci, gratulujeme

Gratulujeme! Pokud patříte k některému z následujících tří znamení zvěrokruhu, můžete se v týdnu od 27. března 2023 těšit na nadcházející dny. Pohled na hvězdy prozrazuje, že planety jsou mimořádně příznivé pro všechna tři znamení zvěrokruhu a dodávají jim skutečnou vzpruhu. Vše, do čeho se nyní pustí, se jim daří díky extra porci štěstí.
svetzeny.cz

Mistrovské číslo 11 činí tento měsíc magickým

Číslem měsíce je mistrovské číslo 11 (4 + 2 + 0 + 2 + 3 = 11), které se v numerologii ve většině případů nesčítá. Je to jedno ze třech nejmocnějších čísel v numerologii, více se o mistrovských číslech dozvíte v našem článku, je možné, že ani nevíte, že jej máte obsažené v datu narození. Toto číslo činí duben mimořádně magickým měsícem. Toto číslo bývá spojováno se zásadními událostmi, které se dějí ve světě. Duben by tedy z globálního hlediska měl být dle numerologie v něčem přelomový. Co se týče toho, jak se mocná energie tohoto čísla dotkne přímo vás osobně, je potřeba vypočítat si své číslo narození dle návodu níže, posléze si přečtěte numerologickou předpověď svého čísla.

Mohlo by se vám líbit

Aztécký horoskop: Datum narození prozradí vaše uniikátní znamení. Jaguár touží po slávě, Kopí je pomstychtivé

Aztékové, kteří žili přibližně na počátku druhého tisíciletí našeho letopočtu na území dnešního Mexika, byli jednou z nejsofistikovanějších civilizací, co se týče zemědělství, číselné soustavy, kalendáře, medicíny i poezie. A měli také svoji vlastní astrologii s 12 znameními. Zjistěte, které znamení podle data narození jste vy a zda na vás sedí charakteristika daného znamení.
svetzeny.cz

Co čeká v dubnu vás? Zjistěte to dle čísla narození

Následující numerologická předpověď je založena na číslu narození. To zjistíte jednoduše, stačí sečíst den a měsíc narození (nepřičítá se rok).

Příklad: Narodili jste se 3. dubna (3.4.)

3 + 4 = 7 (vaše číslo narození)

Sčítejte tak dlouho, dokud vám nevyjde číslo od 1 do 9).

Příklad: Narodili jste se 18.12.

1 + 8 + 1 + 2 = 12

1 + 2 = 3 (vaše číslo narození)

Číslo 1

V práci se vám bude mimořádně dařit. Pokud jste toužili po určité pozici nebo přidělení vysněného projektu, mohli byste být zase o krok blíže k dosažení svého cíle. V lásce vám ale štěstí příliš nepřeje. Nezadaní budou nejistí ohledně toho, zda udělat první krok. Lidé ve vztahu zase budou mít doma dusnou atmosféru a nevyhnou se jim výměny názorů.

Číslo 2

V milostném životě zadaných zavládne klid a pohoda, to platí i v případě, že jste se v poslední době hádali. Mohou se ale objevit problémy s rovnováhou mezi osobním a pracovním životem. V oblasti kariéry to celkově tento měsíc nebude ideální. Štěstí budete mít ve financích. V dubnu byste mohli vydělat více peněz.

Číslo 3

Čeká vás naprosto famózní měsíc. Štěstí vás bude provázet na každém kroku. Hlavně se to bude týkat vaší kariéry. Máte příležitost vydělat více peněz nebo povýšit, proto buďte aktivní. Skvělý měsíc to bude i z hlediska financí. Vztahy budou vzkvétat, zejména se to týká těch na dálku – pár si vytvoří pevnější pouto.

Číslo 4

Už teď se těšte na nádherný měsíc, ve kterém zažijete spoustu dobrého. Zejména se bude dařit lidem, kteří jsou na volné noze. Budou mít v dubnu více zajímavých příležitostí. Tento měsíc přeje i lásce, zadaní prožijí krásné období. Po zdravotní stránce se budete cítit fit a dařit se vám bude i finančně.

Číslo 5

Musíte počítat s tím, že vám v dubnu určité věci nevyjdou podle plánu. Reagujte pružně a snažte se situace využít ve svůj prospěch. Vesmír vám dává v dubnu šanci se kariérně posunout, tak ji nepromarněte. Pozor na falešné lidi, někdo se k vám tento měsíc může nečekaně otočit zády.

Mohlo by se vám líbit

Proroctví starší 100 let: Watkins předpověděl mobilní telefony i hotová jídla. Co dalšího nás nemine?

Věříte na proroctví a v to, že se splní? V roce 1900 americký stavební inženýr John Elfreth Watkins přišel s řadou předpovědí. Měl vize, jak bude vypadat svět v roce 2000. Jak se mu jeho vize splnila? Co všechno se od té doby odehrálo a jak moc byla jeho vize správná?
svetzeny.cz

Číslo 6

Chcete aby se vám děly dobré věci? Tak se v dubnu budete muset snažit. Pracovat budete muset nejenom na vaší kariéře, ale také na vztahu, pakliže chcete, aby to klapalo. Pamatujte, že i krátký rozhovor s partnerem může hodně pomoci. Dále vás čekají zajímavé kariérní příležitosti i možné zlepšení finanční situace.

Číslo 7

Duben pro vás nebude úplně bezstarostný, pokud jde o váš milostný život. Připravte se na možné neshody. Nezadaní si musí dávat pozor na rozhodnutí, která tento měsíc učiní. Buďte opatrní i co se týče obchodních záležitostí a financí. Zkuste svou mysl zklidnit meditací, pomůže vám získat nadhled a klid v duši.

Číslo 8

Už teď se těšte na dubnové kariérní úspěchy. Vesmír bude nakloněn zejména těm, kteří podnikají nebo usilují o vedoucí pozici. Dařit se vám bude i ve financích. Mohou se však vyskytnout problémy v rodině, které si vyžádají vaši pozornost a čas. Zkuste se v této záležitosti obrátit na staršího zkušeného člena rodiny.

Číslo 9

V dubnu nadešel čas zpomalit. Poslední dobou toho máte nad hlavu a dost možná se i přepínáte. Udělejte si na sebe čas a dopřejte si relax, prospěje vám to. V druhé polovině měsíce hrozí partnerské hádky. V práci vás může potrápit řešení nepříjemné situace. Z hlediska peněz bude ale duben příznivý.

Zdroj článku