Přejít k hlavnímu obsahu

Týdenní horoskop: Tři znamení zvěrokruhu mají štěstí na své straně. Blíženci, gratulujeme

Info ikona
znamení zvěrokruhu

Gratulujeme! Pokud patříte k některému z následujících tří znamení zvěrokruhu, můžete se v týdnu od 27. března 2023 těšit na nadcházející dny. Pohled na hvězdy prozrazuje, že planety jsou mimořádně příznivé pro všechna tři znamení zvěrokruhu a dodávají jim skutečnou vzpruhu. Vše, do čeho se nyní pustí, se jim daří díky extra porci štěstí.

1. Blíženci

Blíženci budou mít v nadcházejícím týdnu opravdu štěstí na své straně, protože čtyři planety podporují toto vzdušné znamení v každodenním životě. Slunce, Jupiter, Merkur a Pluto udrží starosti a problémy pryč a dopřejí vám bezstarostný a uvolněný čas. Jak v soukromém životě, tak v práci bude Blížencům v nejbližších dnech vše šlapat jako hodinky. A možná by se některá přání mohla splnit rychleji, než se očekávalo!

Jídelníček podle Rebel Wilson, která zhubnula během roku více než 30 kilo. Sklenka vína povolena

svetzeny.cz

2. Rak

Na pořádnou porci štěstí se v dalších dnech může těšit i Rak. Venuše a Saturn věrně doprovázejí znamení zvěrokruhu a plní nejedno dlouho očekávané přání. Citlivé vodní znamení si přitom v týdnu od 27. března mimořádně rozumí se svými bližními a svým kouzlem dokáže přesvědčit každého. Náhle se mohou objevit lukrativní příležitosti, které se dříve zdály nedosažitelné. 

3. Lev

Lvi se v nadcházejícím týdnu cítí energičtí, aktivní a připraveni na nové projekty – ideální čas, protože se Sluncem a Jupiterem a také Merkurem v trigonu budou mít v příštích dnech štěstí na své straně. Planety dovedně pomáhají ohnivému znamení a nechají ho myslet "out of box", tedy kreativně. Výsledkem jsou svěží a originální nápady, které mohou znamení zvěrokruhu správně posunout vpřed. Této jedinečné příležitosti by Lvi rozhodně měli využít, nic se nemůže pokazit.

Zdroj článku